OK, svi znamo da su sudije ,,odradile poso" i ojadile nas ko nikad. I znamo da imamo gomilu losih igraca jer su bolji prodati. Znamo i da je Basta manje vise ok odigrao dok mu STOKA nije slomila ruku. Sve su to neki od razloga poraza (sto nereseno jeste).
Pa ipak, meni je od svega toga najneshvatljivija ,,taktika" nasega cenjenog trenera... Po tome me je podsetio na slavnog mu ,,kolegu" Savicevica...
Ja stvarno ne znam sta je covek hteo onakvom taktikom preskakanja sredine??? Osim toga, nije ni cudo da Zigic ne daje golove - pa nije dobio vise od dve korisne lopte u vazduhu... Nismo imali dva ljudska centarsuta!?!
Kao zakljucak, najvise krivim trenera jer mislim da smo i ovakvi mogli da ih dobijemo bez vecih problema...

PS Zna li neko zasto nije dao sansu Sarcu??? On koliko se secam ume da centrira bolje nego ostali.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"

PS Zna li neko zasto nije dao sansu Sarcu??? On koliko se secam ume da centrira bolje nego ostali.

I ja sam to govorio uvek ali jebiga kad navijace niko ne slusa :(

po meni bilo bi bolje da je umesto povredjenog Baste uso Sarac.Onda nebismo izgubili na centarsutu a ovako...onaj Lukovic veze nema i to se sad dokazalo!pricali su nesto da ce Lukovic da ode na kraju sezone...

a zaboravio si da kazes i da nas slavni trener nista nije menjao(osim one prinudne) do tamo nekog 70 minuta kad je uveo Perketa pa posle i bogavca.i ocekuje onda da damo gol...

Ali onaj debil Nadj je povredio Bastu do kraja ove sezone!Ja bi ga u zatvor tog nadja bre!!!


sta je tu je DELIJE nisu kao grobari da posle poraza ili remija mrze svoj klub!Zato napred zvezdoooooooooooooooooooooooooooooo




ostaje nam jos kup :sampion

U Zvezdi valjaju:

Sarac, Jankovic, Basta, Dudic, Kovacevic (najbolji), Djordjevic, Milovanovic, a Pantelic i Zigic su dobri samo Zigic nije u formi

Ne valjaju:

trener Dostanic, Lukovic, Perovic, Stancic, Bisevac, Bogavac ...

Solidni:

Djokaj, Mudrinic ...

Kiza je sve rekao... Jedino shto bi na njegovu listu igracha koji ne valjaju dodao Mudrinica i Miladinovica (i Djokaj mi smrdi. Mislim sve su to polu igrachi. Dostanic je morao da dovede ili iskusnog odbrambenog ili napadacha da menja Zigu i Pantu kad zataje. Ali ne, on se odluchio za najgore reshenje. Doveo je dvojicu veznih igracha i to obojicu iz nashe lige. Obojica su nedokazani igrachi, ali to se moglo i ochekivati od Dostanica koji je tipichni prvoligashki trener (pre Zvezde isteran iz Obilica i Zemuna).

Shto se tiche derbija, umesto Djordjevica bhi stavio Dudica, a umesto Mudrinica bih stavio Dexu Milovanovica. Naravno Sharac bi igrao umesto retardiranog Lukovica, i uneo bar malo iskustva u ovaj tim.
Moramo i da uzmemo u obzir da je jedan od nashih najboljih igracha, Boshko Jankovic, skroz podbacio i celu utakmicu se bukvalno nije video, a zadatak mu je da kreira. Takodje je i Mudrinic igrao mnogo loshe a Kovachevicu je zadatak da kvari protivniku igru.

Moje ocene derbija:

Randjelovic 6,5
Basta 7 (Dudic 6,5)
Djordjevic 7
Bishevac 6,5
Lukovic 6,5
Kovachevic 8
Mudrinic 5,5
Krivokapic 6,5
Jankovic 5
Pantelic 7
Zigic 7

Sta da ocekujem od ekipe gde 2 centralna vezna igraju Mudrinic i Krivokapic,zalosno za klub ove velicine.Jedino je Kovacevic nesto odigrao u veznom redu.Odbrana nije bila losa,spic takodje.Nema nama leba dok je Dostanic trener.
oo drunk to xxxx

QuoteMoje ocene derbija:
Randjelovic 6,5
Basta 7 (Dudic 6,5)
Djordjevic 7
Bishevac 6,5
Lukovic 6,5
Kovachevic 8
Mudrinic 5,5
Krivokapic 6,5
Jankovic 5
Pantelic 7
Zigic 7
Dostanic 0 ili 5,  tj. minimum   (Objasnjenje: ovi drugi operisani su se barem trudili)
QuotePantelic i Zigic su dobri samo Zigic nije u formi
On nazalost nije dovoljno dobar da kao Shevchenko daje gol iz jedinog dodira sa loptom, i to nogom... Nema ko da mu centrira u ovakvoj nazovi ,,koncepciji igre". Znam da ga sad svi paze duplo vise, ali treba mu davati sansu... Ajde vi, bolji poznavaoci: ko sve ume da centrira (barem svaki drugi centarsut da lici na nesto, i da ne ode u gol-aut :D )? Ja znam za Sarca sigurno, a za ove druge nisam siguran, pa cu precutati...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Мислим да је Достанић поставио игру на тај начин, јер је и сам свестан чињенице да је средина терена са Кривокапићем, пре свега, најслабија у историји нашег клуба. Тако је већ годинама. Последњи добар везни играч креатор је из Звезда отишао сезоне 97, ако се не варам (Дејан Станковић). Од тада главни креатори игре су нам играчи одбране, Буњевчевић, Видић итд. Звездина игра у неколико последњих сезона се само и заснивала на таквој тактици.

Мислим да Бошко није креатор игре, он је нешто више као Југовић, некада Михајловић или Просинечки или пак Бошковић. Ту улогу би требао пре свега да има Кривокапић или Мудринић и мислим да је јасно зашто је Звезда ту где јесте.

Понекад помислим да је Луковић талибан. Не могу да се отмем утиску да много често киксира, а онда се поломи на терену. Исто тако, изгледа да има веома јака леђа. Хвалили су га коментатори дербија на сва уста како је једини вредан помена у тиму Звезде  :zbunjen  А када су коментарисали гол, онда нису могли да примете који играч је кривац за гол који смо примили. Управо Луковић. Да ли треба да напоменем да је Луковић кривац и за највећи дебакл Звезде на Евро сцени. А имао је и сл. испада током првенства. Можда је дечко таленат, као што причају и резултати млађих категорија показују, али нека се врати на Уб и тамо демонстрира међ' друголигашима своје знање.

У сваком случају, мислим да се јако дуго неке стваре неће променити. Једноставно немамо стручне тренере, немамо играче. Кондиција на нули.  То је реалност и са тим се морамо помирити.

За мене у Звезди једино вреде: Бошко, Баста, Ковачевић, Миловановић, Пантелић, Бановић и њих све заједно по сваку цену сачувати на окупу и следеће сезоне.

Отерати: Кривокапића, Луковића, Ранђеловића, велика појачана за лигу шампиона Станчића, Тинтора и Попова, Перовића, Богавца, Мрђу итд.

Продати што пре Жигића.

Било би добро да остану Шарац, Ђокај, Мудринић, Бишевац и Миладиновић.

Koliko sam ja mogao da vidim,cini mi se da je upravo Ziga u subotu bio nas najbolji igrac na terenu.
Pre svega namestio je Pantelicu par 100% sansi na pocetku a potom mu je asistirao i kod gola.Dalje tokom citavog meca su lopte letele iskljucivo ka njemu,borio se,dobijao vazdusne duele,slao nekoliko puta tacne pasove,vracao se i da intervenise u odbrani...Nije uspeo da postigne gol,ali cini mi se da nije nijednom sutnuo,nije dobio nijednu pravu loptu.
Cini mi se da cemo tek njegovim odlaskom shvatiti koliko smo izgubili.

Мислим да Жигића треба продати не зато што је лош, него зато што би изгубио на цени да остане још једну сезону.

Већ сада он није онакав какав је био прошле године. Није у њему проблем, он је по квалитету бољи него лане, међутим сви га читају и ту нема много спаса. Није он техничар па да предрибла играча било како да се игра одбрана на њему.

Морамо некога да продамо да би преживели још годину дана, он ми се чини као најбоље решење.

Quote from: "Boka"Мислим да Жигића треба продати не зато што је лош, него зато што би изгубио на цени да остане још једну сезону.

Pa?? Jel tebi vazno da on uzme dobre pare u inostranstvu i da postane dobar igrach za reprezentaciju, ili da pomogne Zvezdi buducnosti? Ne vidim razlog zbog chega bi prodavali nashe najbolje igrache ako nam je cilj da izgradimo tim koji ce uraditi neshto u Evropi. Zadnjih 10 godina uprava prodaje najbolje igrache da bi navodno zaradila pare za ovo ili ono. Prodaju se Vidic, Mladenovic, Stojanovic, Markovic, Dishljenkovic a dovedu se Miladinovic, Stanchic, Bishevac, Mudrinic i Djokaj. A gde su pare od tih transfera? Da li su ulozene u nove, bolje igrache? Nisu! Zato bolje da kako znamo i umemo zadrzimo ono shto valja u Zvezdi a koga boli kurac shto ce Zigicu da padne cena? Nek udje u Ligu Shampiona sa Zvezdom pa da vidish kako ce mu skochiti cena...

Maj 25,  ti si u pravu, i to bi sve stajalo da smo mi tim koji ima neki izvor prihoda pored prodaje igraca. Ali nismo, i nemamo, uveliko se po gradu prica i svako zna da se mora prodati bar jedan igrac na kraju sezone... i ja mislim da bi to trebao biti Zigic.

Quote from: "Maj 25"
Pa?? Jel tebi vazno da on uzme dobre pare u inostranstvu i da postane dobar igrach za reprezentaciju, ili da pomogne Zvezdi buducnosti?

На жалост је тако. Џони ти је обајснио. И ја би неизмерно волео да остане 5-6 сезона. Али, да помогне Звезди у овом тренутку може само добро продајом. Видео си како сваки дуел играча противничког тима са њим судије свирају фаул управо њему.

Бићемо ми опет прваци света! Само полако.

Quote from: "Maj 25"


A gde su pare od tih transfera? Da li su ulozene u nove, bolje igrache?  

pa nemoj tako ipak su Dzaja & company napravili WC-ove i svlacionice za ligu sampiona!a to nije mala stvar :rofl jos samo da udjemo u tu ligu sampiona...i problem je reshen :)

Ratko Dostanic je jako dobar trener samo ima jedan problem i to je zigic on nema pojma u fudbalu smotan je kao saila mi trebamo nove igrace
elije sever i red star forever

Nama treba covjek koji ima vece vizije od Dostanica i nekih njegovih prethodnika a koji ce oko sebe imati uspjesne i poslovne kako sportske tako i ljude iz biznisa, koji ce donirati za viziju.
Upravo zbog toga sto nemamo to sto nam treba, i rezultati su nam takvi kakvi su a i igra.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "askim"Ratko Dostanic je jako dobar trener samo ima jedan problem i to je zigic on nema pojma u fudbalu smotan je kao saila mi trebamo nove igrace

Da nije bilo "smotanog" Zigica mi ne bismo ni uzeli proshlu titulu. Taj smotani Zigic je dao glodarima dva komada. Isti taj smotanko je sam preokrenuo rezultat u Cirihu protiv Young Boysa. Sad ga svi kao neshto kritikuju a on je vishe dao Zvezdi nego recimo trenutni kapiten Marko Pantelic kome se skandira jer ljubi dres.

Ne znam na shta odoshe tolike pare kad mi trebamo da prodajemo igrache da bi opstali. Po meni je otvaranje medija centra i svlachionica bacanje para jer opet je bolje zadrzati igrache za te pare, motivisati ih da udju u Ligu Shampiona pa onda od para koje tu inkasiraju mogu da naprave svlachionice itd. Ako imaju para da prave svlachionice i centre i ako mogu sebi da priushte da odbiju 200 000 evra od Metalurga za obeshtenje Dishljenkovica ("ne prima Zvezda milostinju"), to znachi da nisu u nekom ogromnog finansijskom shkripcu da bi MORALI da prodaju igrache.

QuoteRatko Dostanic je jako dobar trener samo ima jedan problem i to je zigic on nema pojma u fudbalu smotan je kao saila mi trebamo nove igrace

Da ti nesto posteno kazem:
Da je Dostana dobar trener ne bi bio u ovom trenutku tamo gde je...

Trener FK CZV treba da bude bivsi igrac Zvezde,to pod jedan,a pod dva...Svaki buduci trener Zvezde mora sam da koncipira tim i da dovede igrace koji ce igrati kako on svira(taktika),a ovo krpljenje i pravljenje pite od govana nikada nije i nece dati nikakve rezultate.

Dostanic nije dobar trener,jer svestan ocajne selekcije tima koju je zatekao umesto da zrtvuje sezonu praveci golgetere i odbranu(dok sledece sezone ne napravi srednji red)-on pokusava da krpi sve to u jedan tim koji ce sada uz Bozju pomoc dati rezultate,a posto rezultata nece biti, sa a ni bez Boga,ovi kvalitetniji koji sede na klupi ili igraju na drugim pozicijama(zarad trenutnih prilika) ce otici iz kluba cim pre i tako cemo se vrteti u krug do kraja balade...ili je vec dosao kraj balade :D.
Kao sto svi znamo tim za velika dela se gradi godinama uz stravicnu selekciju i ulaganje,a "svake godine novi trener" je samoubistvo za svaki klub...pritom pod "velikim delima" ne mislim ne izgubiti od prdizana i uzeti kup i eventualno prvenstvo jer to vise nije tako tesko u uslovima danasnje lige...

Ma trebao je ostati Rajevac... namigivanje

Realno, Dostanić nije dostojan Zvezde. Kao ni solidna brojka igrača. Potrebno je se rešiti otpada, dovesti iskusnog i kvalitetnog stručnjaka, aktivirati Milovanovića, Jankovića i Bastu kao vođe generacije, probati zadržati Žigu i Pantu, dovesti neka moćna pojačanja, može i neki stranac za vezni red, jer tamo očito imamo samo Piksija, Bastu i Boška, osvojiti titulu, ući u LŠ i šta Bog da... ZAR JE TO TOLIKO KOMPLIKOVANO???



e ljudi jebes ti i trenera i igrace i sve kada imamo onakvu upravu.Tacnije NEMAMO,jer nama upravu cini zoki averamovic(bog da nam se smiluje) i to je on kao zaduzen za marketing(nije ni cudno sto nemamo kesa ni za plate tetkica) i jedan advokat koji je tek u zadnjih godinu dana nesto kao poceo da SAZNAJE sta je fudbal!!Sve dok mi nedobijemo novu upravu ,administrciju,kordinatora,i MARKETING, nema sta da raspravljamo!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Dok ne oteramo ovu Upravu ili dok se ne izvrsi privatizacija nema od Zvezde nista.