Za Zeta Vojvodina se zna da je bila stela za Partizan,samo sto su Zecani ispalili(zato su ovi i uleteli u teren).
Moj izvor je bio prvotimac Vojvodine.
Sta reci

Quote from: "Indjija"Sta reci

Ништа. Када Прва лига пукне као звечка, све ће се само рећи. Већ сада су више посећене утакмице друге и треће лиге, иако се играју по њивама.
А у суботу ме клинац из краја ладно одбио за позив на дерби, каже : "Не могу ја да идем. У то време игра Булбулдерац са Великим селом".  :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nisu jedini problem, zbog neregularnosti, samo prazne tribine nego i budjenje zelje u mladim igracima da pobegnu iz takve sredine. A to steta je nenadoknadiva.
:nene

A to sto mali i mladi klubovi po predgradjima i selima dobijaju sve vise publike uopste nije losa pojava.  :)
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"
A to sto mali i mladi klubovi po predgradjima i selima dobijaju sve vise publike uopste nije losa pojava.  :)

vise publike na "malim" utakmicama  je  :ruke  :ruke  :ruke

Partizan je pobedio Vojvodinu 3:1 nakon što je gubio 1:0. Golovi su pali tako što je Pekarić sebi zabio gol, a potom su dosuđena i dva penala za onog pedera Ilića koji je kao slučajno obukao ispod majicu sa brojem 100 i prestigao Pjanu po broju golova. Smešno.  :(
A Zvezda igrala 1:1 sa smrdljivim Smederevom i tako ga verovatno spasila od ispadanja.  :batine
I recite da je regularno.  :finger



PA u zadnjih pet god ni jedno prvenstvo nije regularno.a SIGURNO je bilo kad je obilic osvojio :boks

Quote from: "Mikelandjelo"Golovi su pali tako što je Pekarić sebi zabio gol...

Много аутоголова у овој пролећној сезони на утакмицама "против" Партизана?  

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Mikelandjelo"Golovi su pali tako što je Pekarić sebi zabio gol...

Много аутоголова у овој пролећној сезони на утакмицама "против" Партизана?  
[/color]
Pa setite se samo kule kada lik u poslednjim minutina daje sam sebi gol glavom kao"hteo da vrati golmanu loptu"i misevi pobedjuju! :megafon LOPOVI
ve prolazi ZVEZDA traje!

Pricati o regularnosti naseg prvenstva je vise nego zalosno.
Ja ne znam kada nam je zadnji put prvenstvo bilo regularno  :zbunjen  :nene
A najgore (po nas sto glodari kupe tri, pa tek mi jednu),a samo vidite koliko je groblje uzelo titula pre 91,a koliko u ovo "posteno"vreme i videcete kako onaj (iz porodice "zeceva") zna dobro da razvija biznis i kupuje deonice Prve Meridian "Savezne" Lige :)
SRAMOTA   !!!

A najaci su ovi u drugoj ligi, e to je posebna prica tu se tek regularnost vidi :)  pa vidite zadnju tekmu (a moze i prethodne) bezanija-rad pa sami procenite,a ova parola radovaca je odlicna poruka za sve "postene ljude" u savezu da se povuku sa svojih funkcija i da mesto puste drugima,jer oni nisu od te sorte koja voli da krade :nene  :lol:

Quote from: "FEAR NOVI SAD"Pa setite se samo kule kada lik u poslednjim minutina daje sam sebi gol glavom kao"hteo da vrati golmanu loptu"i misevi pobedjuju!

Данашњи фудбалери му дођу као бело робље. Свашта морају да раде за паре, само не да играју фудбал. Ајде судију још и могу да разумем (условно речено) кад га плате (па суди како суди) али да самом себи закуцаш гол...?
Истина, наши су се нешто бунили, па испадоше грбави јер нико није стао иза њих, ни ми навијачи а ни управа. И што би се они нешто даље бунили када виде да од тога нема вајде? И зато немој после да се љутимо на њих када буду хтели да оду некуда далеко, далеко одавде.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Истина, наши су се нешто бунили, па испадоше грбави јер нико није стао иза њих, ни ми навијачи а ни управа. И што би се они нешто даље бунили када виде да од тога нема вајде? И зато немој после да се љутимо на њих када буду хтели да оду некуда далеко, далеко одавде.

Normalno - otici ce u Italiju ili Nemacku (ako su ludacki srecni) i tamo ce lepo Hojcneri i ludi doktori da namestaju sa mnogo vise stila nego ovde, gde se to radi ,,transparentno", sto bi rekle demokrate :finger . Uz to se i bolje placa.
Sigurno da ih treba razumeti, pa oni zive od toga. Mogu sutra da im polome nogu kao Siseu. Kao ih ne bi sutra zaboravili??? Mozda ne sutra, ali nedugo zatim bi. Mozda ne mi, navijaci, ali ko bi im pomagao da prezive??? Svaki cas gledamo u kojim uslovima zive bivsi legendarni sportisti. Ove ostale prosecne sportiste, koji zive jos gore, niko ni ne gleda...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Posto je topic sa smederevom zatvoren ne bi da otvaram novi jer se u svakom provlaci ista prica...

Dakle lucky star, kazes da je ideja glupa....


Podseticu te na jednu izjavu pokojnog premijera Djindjica o nepravednoj svetskoj politici prema Srbiji. Otprilike ovako....

Ukoliko zivite stalno okruzeni zimom, a mrzite zimu, vi je necete pobediti tako sto cete nositi letnje stvari. Nego cete uraditi sve da se zagrejete, prilagodite, a u sebi i dalje mozete da mastate o letu i da cekate da dodje.

Dakle mi prkosom prema svetu smo ga samo izduvali, jer se nismo prilagodili necem sto je vece od nas, a to su pravila igre.

Pravila igre u modernom sportu(fudbalu) su takva da ne pobedjuje najbolji vec najsposobniji. U vremenu u kome zivimo najsposobniji i jesu najveci prevaranti, jer kako nazvati onda uspesne advokate, menadzere, politicare, biznismene..... Sve su to lopovi, a mi u upravi imamo lopove koji kradu samo od Zvezde nista za Zvezdu....

Razmisli o tome....


uprava pod noz!!!!

Autogol na utakmici Hajduk-partizan je cista slucajnost,ono ne moze da se uradi namerno,ali siguran sam da nije bilo tog gola nasao bi se neki drugi nacin(penal,trckaranje po terenu) da partizan dodje do bodova(verovatno odlucujucih).
Mada meni je sumnjiva nasa utakmica sa Zemunom,gde je titula ustvari i odlucena.

Nikola,

prebaci svoj post u onaj drugi topik. Ja sam slučajno zaključao kod premeštanja na drugi forum.

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pravila fudbalske igre danas-odredila i odredjuje-FUDBALSKA INDUSTRIJA-protiv koje se uglavnom navijacke grupe bore,klub se brani na terenu srcem a ne ugovorom i primanjem mesecne plate,ali opet ako nam klub nije pro onda smo u kurcu.

Sustine nema-hocemo titule,fudbalske majstore i dobra gostovanja,na koji nacin boli me racku!!!!!!!!!

Znate sta? Mozemo mi sada da nagadjamo i mlatimo praznu slamu da li je regularno ili nije ali ono sto je nas tim prikazao cele ove godine je po meni zabrinjavajuce. Zasto bi trebalo kupiti i jednu tekmu u prvenstvu kada bi se znalo da je Zvezda toliko mocna i da nema sanse da se desi da joj neki Banatski Dvori, Zeleznici, ili Smederevci uzimaju bodove.
Mora da se kupuju utakmice jer bogami nije uvek sigurno da Zvezda moze da uzme 3 boda na svakom gostovanju. Po tome se vidi u kakvom smo sranju i za sta ovi nasi igraci vrede. Pojacanja nema, igraci se prodaju (odjednom je transfer u Rusiju ili Ukrajinu postao do jaja), pola uprave ne radi ama bas nista (i da hoce da rade nemaju znanja da postave klub na zdrave noge), korumpiranost je na zavidnom nivou i trebam li jos da nabrajam?
I ko ce da kupi nas klub? Krenite samo od sebe. Ako imate dosta para ulozicete tamo gde se zna ko pije ko placa, gde su osnovne stvari sredjene i gde nema pljacke, prevare itd.
Ima ovde likova koji su pisali citave studije u vezi osnovnih stvari menadzmenta i da su ovi iz nase uprave bar malo gledali ove forume mogli su da se obrazuju za dzabe.......

Ipak da imam pare za privatizaciju,definitivno bi to bila Crvena Zvezda.
Ko hoce nek prouci stanje infrastrukture nas i npr.partizana(ciji se stadion vodi i dalje na SFRJ-JNA,a i da nije tako,razlika je velika)

"Буди паметан навијај главом!" реч "популарни" репер и "шмекер" Гру у једној од реклама у склопу кампање Владе Републике Србије.  :bes :bes

Ми смо најгора земља на свету и то убедљиво! Џибути је за нас развијена земља! Ово нема ни у Сомалији!

Мурија, ФССЦГ и државни врх су све ово лепо испланирали. Првима недостаје иживљавање и батинање недужних ликова,  другима смета гласно изјашњавање о намештеним утакмицама и малверзацијама тих величина какве су и намештење титуле, а код трећих постоји страх што због новог 5. октобра што због приватизације клубова које би они волели да одраде без нас, а на тај начин заташкавају и афере које су у току (Вукса Фукса и Лабус). Законом о спорту ће прво елиминисати нас, а затим извршити приватизацију.

Нико у ових неколико дана није спомињао одговорност керова који су много пута прекорачили мере дозвољеног. Сво дрвље и камење су сручили на нас. Био сам на аутокоманди када је све почело после 124 дербија. За хаос на ауткоманди главни и одговорни кривици су управо пандури. За хаос на трибинама опет су одговорни људи који су ту били да одржавају јавни ред и мир. Они су ту да спрече и превентивно делују да не дође до сукоба, а они пусте да настане хаос па тек онда пендрецима интервенишу. Шта су они мислили да ћемо заједно да се прошетамо до Славије, изљубимо и поздравимо до следећег дербија.... Ово је Балкан, ово је Србија, последња земља у свету по свим параметрима.

ФСЦГ већ неко време пласира причу да нема навијача на трибинама због честих изгреда хулигана. Праве намештене анкете на улици, пласирају то по вестима, а нико да сагледа праве разлоге. Па нема изгреда на малим текмама. Што нема више навијача на утакмицама на којима нема изгледа да ће бити и испада "нас хулигана"? Пикси и остали погледајте се огледало и погледајте истини у очи. Немојте заваравати јавност и себе саме да смо ми разлог оваквом фудбалу. Ми смо ти који ову лигу још одржавамо у животу у ти само због велике љубави према клубу. Да није нас тек би све било у курцу... Ову лигу је трабло стопирати одмах након смрти Булатовића, првог човека нашег фудбала, бар што се трансфера тиче, док се не установе сви детаљи везани за тај атентат. Испало је на крају да га је неки лудак без разлога убио. Није него!!!

Господо из Владе Србије боље би вам било да решите проблем КОСОВА, социјале, циганмала у центру града, јада и беде него да решавате проблем хулиганства у Србији. Јебале вас рекламе навијај главом. Узимате најидзрканије ликове да нам о томе попују. Неспосбни сте да било шта паметно урадите, па скрећете теме са главних проблема.

Prazne tribine, licenciranje klubova i broj ekipa u Prvoj i Drugoj ligi, bile su centralne teme juče na sednici Izvršnog odbora FSSCG.
- Prolećni prosek od 1.506 gledalaca su sramota i šamar za fudbal - ističe predsednik FSSCG Dragan Stojković.
Fudbal gubi bitku, navijača nema, pitanje je kako ih vratiti na stadione.   :o  Nije isključeno da se broj klubova u Prvoj i Drugoj ligi Srbija smanji od sezone 2006/07 i zbog posete i zbog malog broja ekipa koje mogu da isprate sve zahteve takmičenja u najjačim prvenstvima.
- Postavio sam pitanje da li su nam potrebne Prva liga od 16 i Druga od 20 klubova - kaže Stojković. - Novca nema, teško ga je naći. Možda je rešenje u smanjenju i ligi sa plej-ofom i plej-autom. Nešto dobro za fudbal moramo da uradimo. :o  :o  :o
Istekao je rok za podnošenje zahteva za licenciranje klubova za narednu sezonu. Iz Crne Gore prijavilo se samo Jedinstvo iz Bijelog Polja i to sa zakašnjenjem od dvadesetak dana, pa samo ovaj tim, bez obzira da li će biti prvi, može da zaigra u eliti.
- Svaki klub moraće da ispuni propisane kriterijume, popuštanja neće biti - poručuje generalni sekretar FSSCG Zoran Damjanović.
Novi šampionat startovaće 6. avgusta i moraće, zbog SP u Nemačkoj, da se završi do 14. maja, a prelazni rok će početi 1. juna i trajati do 5. avgusta.


Alo, alo...stoko logoraska, SVE vas treba proterati POD HITNO iz Saveza!!!  :bes
Dzajo dodji umesto Pixija!!!


Nikola Zigic

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!