evo malo aktuelnog:

Crvena zvezda - Borac Nektar 22:19 (1. cetvrtina)


Kosarkasi Crvene zvezde vode posle prve cetvrtine protiv banjaluckog Borca sa 22:19, u utakmici 14. kola Goodyear lige.

Najefikasniji u nasoj ekipi je Obina Ekezie sa 12 poena.

Kosarkasi Crvene zvezde vode posle druge cetvrtine protiv banjaluckog Borca sa 41:36, u utakmici 14. kola Goodyear lige.

Najefikasniji u nasoj ekipi je Obina Ekezie sa 14 poena.

nesto nam ne ide  najbolje:

Kosarkasi Crvene zvezde vode posle trece cetvrtine protiv banjaluckog Borca sa 59:56, u utakmici 14. kola Goodyear lige.

Najefikasniji u nasoj ekipi je Obina Ekezie sa 18 poena.

?????????? ?????  :)
??????? ?? ???????? ????????? ???????? ?????. ????? ?? ??????, ???????? ?? ?? ?? ?????, ???? ????? ???????? ?? ????, ??????? ?? ?? ??????? ?? ??????? 2. ?????????.
?????? ?? ???????? ??????????? ????????? ????? ????? - ????? ???? ??? ? ????? ?????.

???? ???????? ?? ??? ???? ???? ??????????, ?????? ??? ????? ???????, ? ?? ??? ????? ????? ?? ??? ????? ? ??????, ? ?????? ??? ?? ?????? 15 ???????. ???? ????? ??????? ??? ??? ?????? ?? ?????  :D
????? ????? ???? ??... ? ???? ???? ??, ????? ??????... ???? ?? ???? ?? ???? (? ????? ????? ?? ?????? ?????? ???? ?????? ?? ???????? ???? ??? ?? ?????) ??? ????? ?????? ??? ?????? ? ??? ????? ????????? ????? ?? ???? 2 ????.

Opusteno smo usli u igru sto nas je stvarno moglo kostati na kraju.
ALI SVAKA CAST MOMCI!! Jos jedna u nizu! Sledeci je Siroki B. Odvalicemo ih.

:nene  sledece je Zdravlje  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

? ????? ? ?????? :ruke  :sampion
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Hvala za dobrodoslicu! Eto me natrag, morao sam malo napolje iz Hamburga, ali eto, sad sam opet pun elana.
Drago mi je sto su nasi kosarkasi ponovo pobjedili, izgleda da ih je onaj nas Janez sa Trifom dobro uigrao, mada u nasoj igri mnogo toga treba popraviti, posto imamo previse oscilacija.
Inace, tebi jos puno pozdrava i cujemo se.