...Ovaj Topic ,mislim da nije bio,otvaram,posvecujem ,svim navijacima koji su bili,proveli neko vreme na tribini rame uz rame,ali su vremenom napustili iz tih,iz tog razloga,mislim da su zasluzili da se spomenu u nekoj od tragi,komicnih situacija tog vremena...  

Mnogi se secaju cuvenog "vodje iz Kraljeva",neko vreme sredinom '90-tih je proveo na Severnoj tribini,uzasno smesan lik, mislim da mu je Nas Timic zabranio da dolazi ili tako nesto...? :D ,
U to vreme je bio redovan i J....on-ov "ortak" "mali N." sa Karaburme :D ,isao je svuda ,vozom,busom pa i peske,a imao je 1{metar}i zilet, a Jabucki sta li je s'njim :rofl , jedno vreme je bio nosio nosila na Ofkinim utakmicama96/7,On je bio takodje slican prvom vodji iz Kraljeva,s tim sto je bio jak decko,dobio je na fer krezavog R.....a kada Smo putovali na basket u Kragujevac'95/6...
Pera pijanac,bio je clan alco ekipe M.......e,vecito pijan,cak ga je i zena izbacila,jednog dana,krajem 90-tih mislim da je otisao u Americu :o , D...c je bio redovan,uvek sa svojom ekipom sa N.Bgd ,jednostavno samo je jednom prestao da dolazi,negde krajem'90-te...

Nadam se da cete se setiti mnogih likova,i da je topic na mestu u ovim zimskim danima,i da cete se ukljuciTI u pricu...

e continua...
S

Ja????? ?? ????????? ? ????, ?'??????? ?? ?????....

...B. E.,bio je redovan u periodu od '93 do 99,zbog privatnih problema jednostavno je prestao da dolazi,neki put se cak i cujemo,spominjemo Te dane sa tribine...
D... sa Senjaka bio je jedan od 5-rice ljudi ,osnivaca Ultra Boys-a ,posle zatvora'97}cuveni basket}vise nije bio u "fazonu", "U..."sa Senjaka je takodje bio u UB ,na gostovanju u Beceju'94 je cinkario i zabranjen mu je dolazak,kasnije mu je pruzena"sansa" ali nije ga vise interesovalo, nisam siguran ,cuo Sam da je tragicno "nastradao u s korasnjim vremenima,nadam se da nije istina...

...
S

...D.... sa N.Bgd je jednostavno nestao,od jedanput,bio je uvek sa svojom ekipom alkosa,bio je dobar navijac,negde '99 je prestao da dolazi na Sever,
P... P.....c,clan alco ekipe M.......e,T....e...je vecito bio pijan , jednog dana krajem '90-te spomenuo je odlazak u Americu i nestao :o ...
U... ili poznatiji pod nadimkom Norge,zbog svog izgleda{laka mu crna zemlja},obelezio je period druge polovine '90-te sve do tragicnog odlazka na basket u Pariz'01...

...
S

Ja se sjecam dvojice narkomana,bili su jedno vrijeme redovni,ali kad su u Novom Sadu cijelu tekmu pjevali Mi imamo T.....,gubi im se svaki trag :). Toliko se legenda sjevera isfurao na toj tekmi jer je stajao na metar od ove dvojice da ne sumnjam da je on umijesan u njihovo povlacenje sa tribine :). Ja dugo nisam vidio bradatog K..., cini mi se jos od onog dogadjaja ispred agencije

Quote from: "warsaw"...Divac sa N.Bgd je jednostavno nestao,od jedanput,bio je uvek sa svojom ekipom alkosa,bio je dobar navijac,negde '99 je prestao da dolazi na Sever,
Pera pijanac,clan alco ekipe M.......e,T....e...je vecito bio pijan , jednog dana krajem '90-te spomenuo je odlazak u Americu i nestao :o ...
Uros ili poznatiji pod nadimkom Norge,zbog svog izgleda{laka mu crna zemlja},obelezio je period druge polovine '90-te sve do tragicnog odlazka na basket u Pariz'01...


Izvinjavam se zbog greske u mislima... :D

...
S

Bio je jedan uzasno smesan lik koji je bio redovno maltetiran od strane "fontane",kada se islo na gostovanje krezavi R....T je uvek postavljao pitanje "da li je on TU" :rofl ,jedanput su ga izbacili iz voza '93/4 iz Zrenjanina,imao je srece sto je voz isao polako :D
TU je bio i "mutavi"iz Zemuna,takodje je prestao da ide jer ga je ista ekipa maltretirala :D ,presao je na Rad ,kao i "ITI" :D , jebeno smesan takodje,na Rad je presao i nas ex -drug Lj...Skins, bio je redovan do'99 ...

...
S

A blenta,kome se gubi trag isto negdje 99. poslije one prevare sa propunicama za basket jos kad smo igrali euroligu. Sta je sa C...... vodjom Brigadira 90-ih? A najludju staru na svijetu ima. Zena je znala sastav svakog tima u evropi napamet,nisam mogao da vjerujem. I Dz... iz iste grupe,otkad se vratio iz vojske cuo sam da rijedje ide,ali nisam siguran. A kakav je ludak bio,sjecam se jednom kad smo isli za Nis ili Kragujevac,jebem li ga davno je bilo,3 sata je maltretirao neku ribu da mu pusi,a ona sa momkom :D. Na kraju,posto nije pristala,kad smo izlazili iz voza on joj rece,a moze li makar poljubac i dobi ga :jebanje

Quote from: "bl_regency"A blenta,kome se gubi trag isto negdje 99. poslije one prevare sa propunicama za basket jos kad smo igrali euroligu. Sta je sa C...... vodjom Brigadira 90-ih? A najludju staru na svijetu ima. Zena je znala sastav svakog tima u evropi napamet,nisam mogao da vjerujem. I Dz... iz iste grupe,otkad se vratio iz vojske cuo sam da rijedje ide,ali nisam siguran. A kakav je ludak bio,sjecam se jednom kad smo isli za Nis ili Kragujevac,jebem li ga davno je bilo,3 sata je maltretirao neku ribu da mu pusi,a ona sa momkom :D. Na kraju,posto nije pristala,kad smo izlazili iz voza on joj rece,a moze li makar poljubac i dobi ga :jebanje

Ne znam po inicjalima koje,ako mislis na C....a ,on dodje svremena na vreme,koliko znam,a taj vodja,recimi na private o kome je rec?
S

Quote from: "warsaw"
Quote from: "bl_regency"A blenta,kome se gubi trag isto negdje 99. poslije one prevare sa propunicama za basket jos kad smo igrali euroligu. Sta je sa C...... vodjom Brigadira 90-ih? A najludju staru na svijetu ima. Zena je znala sastav svakog tima u evropi napamet,nisam mogao da vjerujem. I Dz... iz iste grupe,otkad se vratio iz vojske cuo sam da rijedje ide,ali nisam siguran. A kakav je ludak bio,sjecam se jednom kad smo isli za Nis ili Kragujevac,jebem li ga davno je bilo,3 sata je maltretirao neku ribu da mu pusi,a ona sa momkom :D. Na kraju,posto nije pristala,kad smo izlazili iz voza on joj rece,a moze li makar poljubac i dobi ga :jebanje

Ne znam po inicjalima koje,ako mislis na C....a ,on dodje svremena na vreme,koliko znam,a taj vodja,recimi na private o kome je rec?

Sto se tice Blente,On je dobio svoje kasnije na demonstracijama, stvarno je Blentav...
S

Voleo bi da se ukljuce i ostali navijaci ,da se malo smejemo... :rofl
bilo je bukvalno MASE navijaca svakojakog kalibra koji su...

...mali Z..a,veliki potencijal,bio je klinac,lood,dobar,razumeo je fazon,presao je'99-te i On na Banjicu,godine su u to vreme njegove cinile svoje,danas je jebeno dobar fudbaler u jednom od Beogradskih klubova...
K...a sa Bezanije,On je bas bio redovan,rukomet,basket,fudbal... dosao je do svog 100-tog gostovanja ,vreme CZ-Lazio i prestao da ide... :nene
...P.....ac Z..a,pre par godina je bio u situaciji sa par "vidjenijih " navijaca kada su naleteli na prvu ekipu iz Humske,zapalio je i od tada NE dolazi,sam je priznao,ali vise NE zeli,obelezio je period druge polovine '90-tih...

...
S

Ajde ja cu neke sa kraja 90-ih secate se stariji Ast...xa za koga sve taj nije navijo sa njim sa bio svuda ak sam jednom dobijo batine u Splitu zbog njega bruka!Pa mali Milance lepkoman ispred Snezane(ko zna dali je ziv)!M... monky sa Konjarnika legenda ta ekipa je bila mnogo dobra isao sam sa njima u Bari!E kad se samo setim!

Quote from: "pravi Bole car"Pa mali Milance lepkoman ispred Snezane(ko zna dali je ziv)!!

Nazalost nije  :(
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

A S.....a iz Ultra Boysa koji vec par godina ne ide na tekme, jebeno lud vodja. Dodje i postavi zastavu UB (onu stariju), popne se na sipku na basketu, i kad vidi da neki klinac ne navija popizdi i  gadja ga necim  :lol:  Takodje on je imao veliku energiju kad vodi navijanje, ludo...

Ja sam odlicno poznavao "malog" Zicu,jer sam trenirao duze vreme sa njim,nisam znao da je nekad navijao za Zvezdu,oduvek sam ga znao kao Radovca.Ali da je lood...lood je maximalno,inace mnogo dobar decko ovako.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kad smo kod LJ Skinsa, koji je pravi razlog njegovog prelaska u Radovce? Vidjam ga po nekim slikama onako euforicnog vidim da mu dobro ide u tom novom klubu. Jel neko od vas bolje zna onog bivseg radovca sto je presao za zvezdu V..-a Ultra Brigate? Bio je 6 metara u mardelji. Pravio sranja i povukao se. On je meni tvrdio da navija i za zvezdu i za rad, mislim... katastrofa.

A... K.... onaj iz Heroja njega sigurno treba neki forumasi da pomenu, jer njega nisam nikad upoznao.

Quote from: "warsaw"...Bane Englez,bio je redovan u periodu od '93 do 99,zbog privatnih problema jednostavno je prestao da dolazi,neki put se cak i cujemo,spominjemo Te dane sa tribine...
Dule sa Senjaka bio je jedan od 5-rice ljudi ,osnivaca Ultra Boys-a ,posle zatvora'97}cuveni basket}vise nije bio u "fazonu", "USKE"sa Senjaka je takodje bio u UB ,na gostovanju u Beceju'94 je cinkario i zabranjen mu je dolazak,kasnije mu je pruzena"sansa" ali nije ga vise interesovalo, nisam siguran ,cuo Sam da je tragicno "nastradao u s korasnjim vremenima,nadam se da nije istina...

...

Nije Uske nego pokojni Gagi
U ekipi sa Nikolicom "Prljavim Harijem" je bio Gandi
Jabucki dodje s vremena na vreme
Maltretiran od strane Ultras Fontana (i u to vreme pridruzenih navijaca jer je Fontana 92/94 bila vodeca ekipa mladjih) je bio Bulidza

Mauzer Casuals- living history :ruke  :ruke  :ruke
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Quote from: "Mauzer Casuals"
Mauzer Casuals- living history :ruke  :ruke  :ruke

??????????

Quote from: "Mauzer Casuals"
Quote from: "warsaw"...Bane Englez,bio je redovan u periodu od '93 do 99,zbog privatnih problema jednostavno je prestao da dolazi,neki put se cak i cujemo,spominjemo Te dane sa tribine...
Dule sa Senjaka bio je jedan od 5-rice ljudi ,osnivaca Ultra Boys-a ,posle zatvora'97}cuveni basket}vise nije bio u "fazonu", "USKE"sa Senjaka je takodje bio u UB ,na gostovanju u Beceju'94 je cinkario i zabranjen mu je dolazak,kasnije mu je pruzena"sansa" ali nije ga vise interesovalo, nisam siguran ,cuo Sam da je tragicno "nastradao u s korasnjim vremenima,nadam se da nije istina...

...

Nije Uske nego pokojni Gagi
U ekipi sa Nikolicom "Prljavim Harijem" je bio Gandi
Jabucki dodje s vremena na vreme
Maltretiran od strane Ultras Fontana (i u to vreme pridruzenih navijaca jer je Fontana 92/94 bila vodeca ekipa mladjih) je bio Bulidza

Mauzer Casuals- living history :ruke  :ruke  :ruke

Gagi ,pod nadimkom uske, Jeste stari,dobri Bulidza :rofl ,Gandi sa Karaburme ali nas Jamson :D
S

Quote from: "KizaLion"A S.....a iz Ultra Boysa koji vec par godina ne ide na tekme, jebeno lud vodja. Dodje i postavi zastavu UB (onu stariju), popne se na sipku na basketu, i kad vidi da neki klinac ne navija popizdi i  gadja ga necim  :lol:  Takodje on je imao veliku energiju kad vodi navijanje, ludo...

S....a se ozenio,dobio dete pre par godina  i prestao da ide...
...ova prica je takodje dobra za ljude koji idu koji ce ici ,da sami sebi postave pitanje "da li su spremni za tako nesto i koliko su spremni da idu daleko...? namigivanje ...jer mnogi ce posustati,nazalost to tako ide prirodnim putem,shvatice mozda na vreme da to nije to,ici ce par 2-3 godine i ...
S