Zvezda je izgubila 94-85.
Steta. :  :finger

Zvezda Srbija nikad Jugoslavija
ever  je  Srbija

Ukoliko je neko pratio tekmu(kako god),neka napise neki mini izvestaj...
Jel bilo vredjanja,prozivki...?
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

"???????, ?????? ? ??????? (??? ??????? ?? ????????). ?????? ??????"

Da kojim slucajem u pitanju nije jedva saglediva tragdija, bila bi to sigurno komedija bez premca; "hrvati" - Radovic i Urukalo  :(

Stvarno su picke, njihovim precima nije ni za zameriti sto bejahu prevedeni na tudju veru - neki toga nisu bili ni svesni jer ih odvodise kao sirocad i pokrstavase, ali moras biti tezak bolesnik i picka pa da se danas priklanjas tom prokletom kongoleratu vera i nacija kakav je 'hrvatska' :nene

Prvo poluvreme kod mene u Mirijevu nisam uspeo da uhvatim signal, dok nisam nasao Index. A onda sam se nervirao zbog komentatora koji je prenosio sta su ove sudije radile. Culo se u pozadini njihovo navijanje i prozivke. Ono kada smo poveli pa onaj izmisliio prekrsaj i slicno...

Posle sam pivom morao da lecim nerviranje. Inace prvog februara nam dolazi Zagreb, pa je to prilika za malo "srbovanja" po tribini...  :megafon

Radzo, da se vratimo na hool teme, cisto da znas da se onaj glodar koji je iz Beca, a pojavljuje se na svim ovim forumima, zove Adnan.  :o Provalili ga Splicani.  :D


poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

hahaha

Ja sam to znao/predpostavljao, govorio ali ... nije prvi, mnogi koji su sejali srbomrznju predstavljajuci se kao Srbi, ispostavilo se kasnije da su polutani i ko zna kakve muckalice, i svi su po pravilu ljubav prema otadzbini karakterisali kao sovinizam, nacizam itd. no svi su brzo provaljeni, bas kao i taj konj kojeg pominjes, jer, zbilja - i to uvek naglasavam u slicnim slucajevima, Srbin koji tako razmislja bi morao biti tesko umno obolela/poremecena osoba, ali takvi slabici su ipak, Bogu hvala, u manjini, vec su to polutancici ili veoma cesto i hrvati i poturice - " "cisti" " :o  :finger  Uostalom, ne zavredjuju mnoogo paznje ...

Ipak, moracu malo da ga Propustim kroz Sake kod UF ...


Pozdrav bratu

p.s. "ja zvah vi se ne odzivaste vec ..." namigivanje

??????? ?? ???? ?????  :o

????? ?? ?? ?? ????? ??????? ? ????? ???????, ????? ?? ???? ????? ???????. :bes

kakvo sad kamenje?  :zbunjen
dobro bre, kako to da sad svi (mediji) cute o tome?!?  :bes

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Stvarno neverovatno sta se sve nasima desava po gostovanjima i svi cute, a mi napravimo neki mali incident i od toga se odma prave afere  :bes   :bes   :bes
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...