Као што сам свима говорио, и осећао сам, да ће једног дана СРБИЈА играти против Аргентине.  :ruke

hehehe, brate lako ce mo mi njih da gazimo, samo meni je zao sto nismo dobili Ustaska g*vna da njih pobijemo na terenu. :batine
vezda je zivot! Ostalo su sitnice...

teska grupa!!!!
jedno znam necemo se predati lako!!!!!!

evo neke male prognoze
1.holandija
2.nasi
3.argentina
4.obala "bjelokosti" :D

nek se momci bore, nek ginu na terenu...onda mi nece biti zao i da ispadnemo.

nek se ori svabijom SRBIJA SRBIJA :ruke  :ruke

A:
NEMAČKA,
KOSTARIKA,
POLJSKA,
EKVADOR

B:
ENGLESKA,
PARAGVAJ,
TRINIDAD I TOBAGO,
ŠVEDSKA

C:
ARGENTINA,
OBALA SLONOVAČE,
SRBIJA I CRNA GORA ,
HOLANDIJA

D:
MEKSIKO,
IRAN,
ANGOLA,
PORTUGAL

E:
ITALIJA,
GANA,
SAD,
ČEŠKA

F:
BRAZIL,
HRVATSKA,
AUSTRALIJA,
JAPAN

G:
FRANCUSKA,
ŠVAJCARSKA,
JUŽNA KOREJA,
TOGO

H:
ŠPANIJA,
UKRAJINA,
TUNIS,
SAUDIJSKA ARABIJA



...биће веома занимљиво у нашој групи  :ruke

..макар нисмо у групи са Хрватима  :D

Znachi strashno... Gore nije moglo da ispadne po nas.

S obzirom da cu ici u Shvabiju nadao sam se grupi sa Brazilom, Hrvatskom i Australijom, da se bijem sa ustashama i gledam spektakl protiv karioka-vanzemaljaca.

Quote from: "Maj 25"Znachi strashno... Gore nije moglo da ispadne po nas.

S obzirom da cu ici u Shvabiju nadao sam se grupi sa Brazilom, Hrvatskom i Australijom, da se bijem sa ustashama i gledam spektakl protiv karioka-vanzemaljaca.
Jel se zna gde i kada su utakmice, posto mozda i ja skoknem, ako ne budem imao ispite u to vreme... :(
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

lepzig (holandija)
gelsenkierchen (argentina)
muenchen ("slonova kost")

lepzig (holandija) 11.6
gelsenkierchen (argentina) 16.6
muenchen ("slonova kost") 21./22.6 ne znam tacno

Quote from: "mb_k/c"lepzig (holandija) 11.6
gelsenkierchen (argentina) 16.6
muenchen ("slonova kost") 21./22.6 ne znam tacno
Hvala brate...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "GoranFinn"C: OBALA SLONOVAČE,

Vrh!  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ja se izvinjavam ali,da nije ovo neka klopka?

Koliko sam ja upucen, price o nacionalnom timu nisu bas pozeljne na  forumima Delija. Da je ovaj topik otvoren na Delije.net,vjerujem da bi onaj ko je otvorio dobio zesci ban. Ja mozda i nisam u toku ali bih volio da znam sta se desava,jel sad podrzavamo nacionalni tim ili su drugacija misljenja na ovom forumu,u odnosu na Delije.net?





                                                                               :zbunjen
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "ENERGIENYC"Ja mozda i nisam u toku ali bih volio da znam sta se desava...

"Пивница" је подфорум на којем се дискутује о НЕнавијачким темама, као што су национални интереси, филмови, музика, алкохол, секс, понекад се неко осврне и на репку...ништа се ненормално на овом делу форума не дешава.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

dodjite u sto vecem broju iz srbije da istrebimo ove hardcore gastose sa tribine :boks

ZIVELA  SRBIJA     vidimo se u minhenu protiv nigera

Quote from: "lucky_star"алкохол, секс,

а... дрога?! :zbunjen

СЕВЕР ЈЕ ЦЕО ОД ДРОГЕ БЕО...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Sve ćemo ih pojesti, u Nemačkoj smo kao na domaćem terenu. Kad gastosi zaore Srbija ... :sampion

A grupa je do yaya. Više bih volio karioke i susjede :finger .



Почели сте да смарате...