Ја се извињавам модераторима,знам да сам мало претерао и да не волите кад неко за кратко време напише много порука,али једноставно мислим да су св поруке на месту и коректне,а још уз то синоћ сам добио инспирацију,а ево данас наилазим на супер ствари са ју туба!Хтео сам само да питам ове старије која је ово песма,почиње на 3:51 и завршава на 4:21 !Стварно је супер песма и јел може неко да каже кад је настала,кад се певала и мислим да би било лепо кад би се мало обрадила и опет певала,јер стварно супер звучи !   
http://www.youtube.com/watch?v=xmSajwcsJzU
....Наша песма увек биће ЗВЕЗДО нааааападај и кад губиш и кад је лоше СЕВЕР тееееее неоставља.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

аххахаах. А када каже: Не брини, ЛАВ куп је ту... :D

Могу ли  да се шаљу предлози администраторима/модераторима или не?  ???

Какви предлози?

вероватно мисли на песме...

Мислим на предлоге за барјаке

Quote from: ЈеленаРС on March 17, 2009, 01:44:35 PM
Мислим на предлоге за барјаке

Можеш, пошаљи слободно.

....ово је питање за једног врсног информатичара...
дакле пребацио сам са цд-а неке књиге на комп у пдф формату...и наравно пошто су ми називи свих фолдера на ћирилици под фолдер књиге убацио сам и те са цда...е сад када сам покушао отворити те књиге нисам могао,писало је грешка или у имену или у формату или у лабелу?!чапркао сам пола сата и нисам могао наћи грешку да бих на крају име фолдера написао латиницом и као од шале отворио све иједну књигу...

е сада питање,да ли има неки начин да име фолдера буде на ћирилици а да се документи могу читати?!

извињавам се јер ово стварно није спортска нити навијачка тема,али сматрам да је јако битна за националну свијест јер већина људи сада све послове ради на рачунарима,а ако им имена фолдера не могу бити на матерњем него на ватиканском писму,бојим се да се и још више не распростарни то несрпско писмо...па сматрам да шта се год на рачунару може на ћирилицу превести,то се и уради...

хвала,ако сматрате да порука не треба да буде овдје-бришите...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

А спаса нема, неће га ни бити,
јер наша ЗВЕЗДА најбоља је сад,
гробари ће горке сузе лити,
а ориће се песмом бели град.

Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...

браћо немојте мислити да вам се мјешам у посао...али овај нови дизајн прве странице сајта ми се не свиђа тј-само ова слика горе....тј само један детаљ у њој дакле иде овако ДЕЛИЈЕ-ДО КРАЈА ЗВЕЗДИ ВЕРНИ-ГРБ ДЕЛИЈА И НАТПИС СЕВЕР...мислим да је тај грб сувишан...тј не изгледа баш лијепо јер се изнад њега на кореографији налази такође идентичан грб....дакле само њега избацити тј оставити натпис ДЕЛИЈЕ СЕВЕР...и између натписа ДО КРАЈА ЗВЕЗДИ ВЕРНИ....

још једном не мјешам вам се у посао,само дајем сугестију и лично мишљење...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Размотрићу твој предлог, вероватно ћу избацити тај мали грб, или да ставим заставицу крејзи норт. Можда ћу да зачиним неким димом или бакљом.

то би било чини ми се пуно љепше :D...јеси ли размислио о завештању језика Стефана Немање о језику?!
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Ајде погледај сад како ти се чини  ;D

Ево и ја бих да се укључим, ако није проблем...  ;)

Прво, за идеју за промену насловне стране и за одабир слике (кореографије) свака част!

Е, мени се и након ове мале промене и даље не свиђа овај детаљ са натписом "Делије" (лево) и "Север" (десно) поред главне пароле. У склопу кореографије баш је шмекерски испао грб и натпис, тако да би ја предложио да се избаце ова два додатка на шипци. За "Crazy North" не знам да ли бих задржао или не, али бих рецимо могла да се дода мала застава са Урошевим ликом, затим застава "Нема предаје" као и она српска застава која је чини ми се од рукометне утакмице са Хамбургом "редовна" на Северу. Шупљине између би могао да затамниш и дорадиш још мало (слично као онај део изнад натписа "Делије" на грбу, на самом врху слике)...

Не знам како би све то испало, пошто је цела слика у црвено-белој нијанси, али, чисто неко моје размишљање  ;)

#375 March 31, 2009, 06:10:09 PM Last Edit: March 31, 2009, 06:15:11 PM by ЧИЧА КЕЖУЛТРА
 ;D сада изгледа много боље...одличан ми је и приједлог да се убаци застава са Урошевим ликом ;)....мислим да би добро било да се стави таман испред натписа ДЕЛИЈЕ,тако да на једној страни имамо Уроша а на другој Крејзи нортх,па добијемо неки егал на обадвије стране...
једино још улаз на форум тј изборник би могао да дорадиш...тј пошто није галерија,интервјуи и др...у истој линији са форумом могао би  улаз на форум да направиш другом бојом,тј да се разликује од других опција,пошто овако мало незграпно изгледа...

иначе Кизо свака част за идеју:)
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Може и то на форуму ћемо да мењамо, некако ми се чини да је превише ситно.

јесте....форум би требао да буде одвојен од осталих...тј да буде упечатљив....
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Можда је и ово добра ствар. Да се форум затвори и да га могу читати само чланови. Јер читају и непотребни људи...

Тога је и било раније, међутим тешко је и тако контролисати ко је стварно непожељан. Одавно смо укинули ту опцију, тако да је форум слободан за читање.