#340 March 15, 2009, 12:04:39 PM Last Edit: March 15, 2009, 12:07:43 PM by ЗЕМУНАЦ
Смислио сам ову песму јуче, и мислим када би је запевали на северу да би грмела као ништа. Ритам је као и песма але але ооо, звездо сад' на гол...Оле оле оле, звездо волим те...

Ја волим тебе знај,
И увек бићу ту,
За твоје победе,
Живот ћу да дам.

А једино што желим,
Бори се за дрес,
А када то не радиш,
Ја покажем свој бес.

Але але ооо,звездо сад на гол...Оле оле оле,звездо волим те ...

Отпевајте је и уверите се колико је добра. Дочарава тренутну ситуацију у клубу :)

Из срца сам је смислио :)

Песма је стварно врх,сматрам да имамо многооо,можда и превише спорих песама!Треба нам нешто брже,нешто што ће подићи и нас и играче!Ја признајем,никад нисам имала талента за писање песама,али сигурна сам да вас има пуно овде који га имају!

Шта кажете да се за неку од песама употреби мелодија из оне Чолине песме "Ја сам пробао све", одлична је мелодија.
П.С.Озбиљан сам ;) .
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

можда би било добро да се за ново смишљене пјесме отвори посебна тема...тј за нове пјесме,мелодије и слично....стварно мислим да има доста креативних људи ...а овдје у сваштари,па има свега и свачега  ;)
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Глупо је писати предлоге нових песама,мелодија,парола и разних других идеја на форуму,где свако може да види и прочита,и после уради то пре нас.Ма само и да добије идеју на основу ваших предлога.Ако имате неке идеје и предлоге пошаљите администраторима,модераторима форума приватне поруке.Можда на неки други начин да те идеје,предлози дођу до водећих људи са наше трибине.Било како само не да се пише јавно на форуму.

#345 March 15, 2009, 03:03:17 PM Last Edit: March 15, 2009, 03:13:36 PM by ЧИЧА КЕЖУЛТРА
брате у неку руку си у праву...али зар то онда не иде њима на част и образ...мислим и овако нас копирају...али лијепо изнад сваког текста пише датум и вријеме кад је послан...а ако су толико људи малени и лопови (што већина јесте) нека копирају...
а то да се пошаље администраторима...хм...мислим да људи имају и онако пуно посла још када би свако слао своје приједлоге...али не знам...нека они кажу шта мисле о томе...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 15, 2009, 03:03:17 PM
брате у неку руку си у праву...али зар то онда не иде њима на част и образ...мислим и овако нас копирају...али лијепо изнад сваког текста пише датум и вријеме кад је послан...а ако су толико људи малени и лопови (шшто већина јесте) нека копирају...
а то да се пошаље администраторима...хм...мислим да људи имају и онако пуно посла још када би свако слао своје приједлоге...али не знам...нека они кажи шта мисле о томе...

Ево ти пример.Неко  на форуму напише одличну идеју за неку паролу где се прозива друга навијачка група.Та група то прочита и спреми одговор на ту нашу прозивку.Ми испадамо смешни.
пример неке идеје за песму.Напишу се речи и на коју мелодију се пева,и например,већ следећи викенд такву песму певају Шанери Шабац(дајем само као пример),само уместо звезда ставе Мачва.

Добро,не мора админима и модераторима да се шаљу приватне поруке.Ваљда знате некога са трибине и директо реците људима на утакмицама.Форум је једно, а трибина је нешто сасвим друго.Ти као Бањалучанин ,идеш са осталима из тог града на утакмице,ви имате контакте са људима из Београда,и тако да се шире информације.

Quote from: vule on March 15, 2009, 03:22:12 PM
Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 15, 2009, 03:03:17 PM
брате у неку руку си у праву...али зар то онда не иде њима на част и образ...мислим и овако нас копирају...али лијепо изнад сваког текста пише датум и вријеме кад је послан...а ако су толико људи малени и лопови (шшто већина јесте) нека копирају...
а то да се пошаље администраторима...хм...мислим да људи имају и онако пуно посла још када би свако слао своје приједлоге...али не знам...нека они кажи шта мисле о томе...

Ево ти пример.Неко  на форуму напише одличну идеју за неку паролу где се прозива друга навијачка група.Та група то прочита и спреми одговор на ту нашу прозивку.Ми испадамо смешни.
пример неке идеје за песму.Напишу се речи и на коју мелодију се пева,и например,већ следећи викенд такву песму певају Шанери Шабац(дајем само као пример),само уместо звезда ставе Мачва.

Добро,не мора админима и модераторима да се шаљу приватне поруке.Ваљда знате некога са трибине и директо реците људима на утакмицама.Форум је једно, а трибина је нешто сасвим друго.Ти као Бањалучанин ,идеш са осталима из тог града на утакмице,ви имате контакте са људима из Београда,и тако да се шире информације.
да у праву си за ту крађу,али ионако све иједна мања група пјева наше пјесме,ма какви мања и све ткз велике...а сад што никога није срамота због тога...али опет ти кажем они не би могли присвојити себи ту пјесму јер изнад свакога одговора на форуму пише датум и вријеме када је послат...а сад ипак је за пјесму потребно као што ти кажеш познанство са људима јер ипак интернет је једно а трибина нешто  друго...али моја идеја је била нпр ако се већ пишу пјесме у сваштару,па да онда се бар направи посебна тема само за то......али шта са оним људима који не знају никога и који су нпр у иностранству а имају одличне идеје...
не знам,то што ти кажеш је логичан слијед догађаја...али опет...
а за пароле нисам ни мислио да се овдје стављају?!...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Мислим, ово је само пример, да форум треба затворити јер га читају многи који не требају, ја знам ко али није битно. Админи требају да га затворе, и да могу само чланови да улазе да читају. Ово је ради безбедности,ако то могу тако назвати, и мислим да није лоша идеја. А сада,ако они хоће да се учлане на наш форум и читају шта ми пишемо, онда имају један огроман комплекс...

Опустите се, ја више нећу писати своје идеје овде, а немојте ни ви остали, заиста нема сврхе ;) .
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 15, 2009, 03:41:15 PM



да у праву си за ту крађу,али ионако све иједна мања група пјева наше пјесме,ма какви мања и све ткз велике...а сад што никога није срамота због тога...

Добро,то су била нека друга времена.И наша група је на свом почетку узимала мелодије од страних група.Да не ширим даље причу,није тема топика.



Свако ко има идеју,предлог за песму,паролу,барјак,корео, било шта што може да побољша наш север,може послати модераторима,администраторима приватну поруку,ако нема други начин да дође до водећих људи на нашој трибини.


Стварно пишете свашта...

па сваштара и јесте за то ;)да пишемо свашта ;D
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Друг ми је послао поруку на моб. и стварно сам се насмејао и рекао да морам да то поделим овде са својом БРАЋОМ :

ДРИМ ТИМ: ФК Партизан 1945-2005 

1.Фахрудин Омеровић,
2.Фахрудин Јусуфи,
3.Сеад Масић,
4.Бајро Жупић,
5.Јусуф Хатунић,
6.Кујтим Шаља,
7.Адмир Смајић,
8.Мустафа Хасанагић,
9.Рефик Козић,
10.Фадиљ Вокри,
11.Џевад Прекази .

РЕЗЕРВЕ:Иса Садриу,Идриз Хосић,Исмет Угљанин,Ајазид Нухи,Ресад Куновац,Сеад Сарајлић,Љуан Прекези,Дамир Чакар.
ТРЕНЕР: Абдулах Гегић
Доктор: Сеад Малићевић
Економ:Ћамил Хасани
ПРЕДСЕДНИК: Фрањо Туђман

Јебеш тим!Сви заједно пола прасета не могу да поједу  :D 
Партизан је МУСЛИМАНСКИ ТИМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     


Нисам знао где да ставим,па реко ајде у сваштару,ту мислим да несмета!!!!!Ако сам погрешио пребаците то где треба,само немој да бришете да се види стварно да су они муслимански тим !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

xaaxxaxaaaxxaxxaxaaxxxaxaxaaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaaxxaaaaaaaxaaxaxaxaxaxaxaxax

Порука је до јаја!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Браво!
:D

Брате песма ти је одлична надам се да ће се певати на трибини!!!!

Quote from: Храбро срце on March 15, 2009, 08:06:16 PM
Друг ми је послао поруку на моб. и стварно сам се насмејао и рекао да морам да то поделим овде са својом БРАЋОМ :

ДРИМ ТИМ: ФК Партизан 1945-2005 

1.Фахрудин Омеровић,
2.Фахрудин Јусуфи,
3.Сеад Масић,
4.Бајро Жупић,
5.Јусуф Хатунић,
6.Кујтим Шаља,
7.Адмир Смајић,
8.Мустафа Хасанагић,
9.Рефик Козић,
10.Фадиљ Вокри,
11.Џевад Прекази .

РЕЗЕРВЕ:Иса Садриу,Идриз Хосић,Исмет Угљанин,Ајазид Нухи,Ресад Куновац,Сеад Сарајлић,Љуан Прекези,Дамир Чакар.
ТРЕНЕР: Абдулах Гегић
Доктор: Сеад Малићевић
Економ:Ћамил Хасани
ПРЕДСЕДНИК: Фрањо Туђман

Јебеш тим!Сви заједно пола прасета не могу да поједу  :D 
Партизан је МУСЛИМАНСКИ ТИМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     


Нисам знао где да ставим,па реко ајде у сваштару,ту мислим да несмета!!!!!Ако сам погрешио пребаците то где треба,само немој да бришете да се види стварно да су они муслимански тим !
Мисиш несшто овако?



извињавам се сто морате да гледате ове авнојске бакље на грбу,али оне нису сада битне.

ДАЈ ГОЛ - Види стварно,то је то !Кажем ти  ја сам добио то у поруци на моб. !Није битно одакле је,али стварно добра фора,ко су и шта су кроз историју !А што се тиче песама,слажем се да није ово место за њих!Ово се односи на песме које неко направи(смисли) желећи да та песма заживи једног дана на СЕВЕРУ !Океј је ако ти падне неки стих,нешто лепо из срца,или нешто што има везе са тренутном ситуацијом па одлучиш да поделиш са свима нама,али кажем нешто што правиш,да би се једног дана певало на СЕВЕРУ није место овде!Или можда на овај начин!Ево навешћу свој пример!Већ 5 година пишем о Звезди!Стихове,песме,мелодије,......Има ту свега!И пре неких пола године сам видео снимак на ју тубу ГАТЕ 7,снимак са утакмице!И у пола минута створио ми се текст у глави!!!!И чим сам први пут отпевао песму рекао сам себи то је то,то је оно што сам тражио 5 година!!!!имам неколико верзија те песме и што је најважније ОРИГИНАЛНА је МЕЛОДИЈА али и текст!!!!!!Значи БРАЋА су ми били инспирација за мелодију,али сам толико мењао мелодију и ритам,да је на крају ово моје испало нешто сасвим другачије(боље) и нешто ново,оригинално!!!!Е  онда сам много времена провео тражећи по европи,јужној америци да нема таква или слична мелодија и нисам је пронашао!И рекао сам одрадићу то како треба,снимити са бубњевима и са неколико другара,затим то претворити у снимак(нешто на фору ових нових песама што су прављене и постављане на ју тубу )!!!!То уопште није тешко,једноставни програми,мало вежбе и стварно то може свако да направи,ко се и мало разуме у компијутере!И на крају ћу то дати одређеним људима и ко зна,можда до краја ове сезоне је запевамо на СЕВЕРУ ;)!!! Мислим да је овај мој начин сасвим добар,значи смисли,сними,дај некоме одговорном и можда је ДЕЛИЈЕ запевају!Мени је стварно велика жеља да створим песму која ће се певати на СЕВЕРУ,јер увек ме је занимало како се осећају они људи који чују ''своју'' песму како се пева на СЕВЕРУ,или они људи који осмисле неку кореографију,паролу,....!!!!ја знам да ћу кад је први  пут чујем бити веома срећан,да ће ми срце бити пуно,да ћу бити поносан,јер сам отишао корак даље у давању себе Звезди и СЕВЕРУ!Једностано испуниће ми се једна велика жеља,а после ко зна,.... :)!!!!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Јао људи гледајте ово :  http://www.youtube.com/watch?v=URJlG3EUqFo&feature=related 

Ово јесте нека зајебанција нас,али стварно добро је одрађено !Ја сам се смејао ко будала!Најјаче је кад каже : Памтим генерацију 91 и Бари,радост и весеље,напили смо се тог дана и завршили некако у сремчици без патика  :D :D :D!!!!!Стварно генијално!И сви се спомињу,чак и Мишковић!Само још да је Дан Тану убацио и некако ПРАВДУ за Уроша и било би потпуно!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk