Recent posts

March 17, 2024, 10:33:43 AM
Тешка сезона се полако приближава крају. Звезда је коначно поново лидер на табели. То место нам и припада. Увек и заувек!
НАПРЕД ЗВЕЗДА!
December 26, 2023, 10:49:11 AM
На овој теми ћемо коментарисати вести из текуће сезоне.
April 13, 2009, 07:12:33 PM
није везано за тему, али шта је са форумом делије.нет,такпђе и слике су нестале из галерије?
April 13, 2009, 05:04:49 PM
неће се ићи на утакмицу против војводине, једино ако клуб не помери утакмицу за неки други термин.
April 13, 2009, 04:58:59 PM
Quote from: RSCZ on April 13, 2009, 01:13:30 PM
Врхунац дебилности! Иако су имали паролу подршке нашем брату Урошу на једној од утакмица,лешинари су прешарали све тагове по граду...уз потпис Л'87
Ово је само један од многобројних примјера!

А што ти пријатељу не би прво  мало дубље размислио, него сваку зајебацнцију што видиш на интернету стављаш на форум. Ко зна уопште ко је то урадио ... можда се нека деца играла па нашла спреј па ајде да нешто жврљамо а графит им у близини игралишта :D , можда гробари из комплекса а имају их иха ха .... можда и активисти и присталице ватиканског изасланика Додика како би се још више додворили овом нашем ЕВРОПСКОМ ТАЛАСУ и режиму што влада у Србији ..... знаш и сам да су се слизали само тако.На крају крајева свако је могао да стави било који потпис ... немој то да ти буде било које мерило .... видиш да се цео свет скрива иза неких никова псеудонима и осталог. И на крају крајева и да су Лешинари (мада не верујем јер исту муку мучимо као српски народ са властодржцима) кога уопште брига за њих.... Немој одмах да бучеш аааааааааааааа него размисли мало дубље о свему.
April 13, 2009, 04:33:40 PM
Quote

,,ОДА СРПСКОЈ"

Кад на пут кренеш и нама дођеш
племенитом нашом Српском прођеш,

С тобом на том путу биће
природе зов, древне културе и традиције ков.

Немирни Врбас, ледена вода
понос и дика крајишког рода,

Кастелу крени, дајаком плови
у стољетним алејама бањалучки снови.

Мањача и Козара, поносне горе
оковане ноћи, слободне зоре,

А на другој страни Српске наше
у горским очима огледају се Ваше.

Високи Маглић, планинарски сан
у поход позива на Свети Видовдан.

Требиње, тај духом испуњен град,
у којем је Дучић оставио траг,

На југу нашу духовност чува,
обасјани Тврдош и Грачаница му друга.

Кад зима дође Јахорина забијели,
њоме корачају слободни и смјели.

На истоку самом, као са висина
плаховита Тара и бескрајна Дрина,

Ћуприја на њој камена стоји,
Андрићева муза вијекове броји.

Мало је ријечи, јер је прелијепа вила,
таква је СРПСКА одувијек била.
пјесма је копирана са сјата Туристичке орг. Р.С.
April 13, 2009, 01:24:19 PM
Quote3. Тражи се промена статута тако да клуб неће моћи да буде приватизован никако другачије сем по моделу Барселоне или Реала.

:)


Јел може неко да појасни ово за чланарину и донацију?
Хоће ли учлањење као и до сада ићи преко маркетинга клуба (имам кући већ пар формулара да попуним) или су ово чланарине Удружења ДС, не капирам?





April 13, 2009, 01:18:59 PM
Тако је!!! Ајмо сад акција!!!


Рачунајте на 3 члана - 1 је моја пунолетна маленкост и 2 малолетне величине!

Попуст за утакмице ми не треба, увек сам плаћао пуну цену карте, иако имам претплатну карту за север.


ЉУБАВ НЕМА ЦЕНУ!!!