Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "KGB"I dalje stojim iza toga sto sam rekao toga dana kada sam slusao esej gospodina Stojkovica, a to je da cemo mi njega veoma skoro motkama iz Zvezde terati, samo ce to mnogo teze i krvavije ici, jer gospodin Stojkovic nema respekta ni emocija ni prema navijacima ni prema klubu kao sto ih je Dzaja imao.
Cisto da ti neko argumentovano odgovori - Dzaja je imao oko 7 miliona evra respekta za Crvenu Zvezdu, barem na kraju, posle svega. A sav respekt za koji se nikada nece saznati je verovatno mnogo veci! :nene

A sve i da je tu samo kao biznismen, to bi mi smetalo koliko i navijacima Celzija dovodjenje Sevcenka koga je Milanu preoteo "veliki navijac" Celzija Abramovic...

КГБ помиње Џају и његов однос према нама, навијачима. А да је имао дугове и лоше водио пословну политику то стоји, и пикси исто то ради, и он прави дугове и продаје играче....

Quote from: "radomir"

КГБ помиње Џају и његов однос према нама, навијачима. А да је имао дугове и лоше водио пословну политику то стоји, и пикси исто то ради, и он прави дугове и продаје играче....

Kgb ima predrasude prema Pixiju zato jer je covek usao pred kraj tekme u Bariju da igra za tim koji ga placa. A da je dobio da sutira penal to stoji.

Ne znam o kakvoj rasprodaji pricas. Jeste prodao Lukovica i Stojkovica i mene srce boli zbog toga, ali bar po prvi put smo mogli da cujemo "realne" razloge zasto je tako uradjeno. Ranije se samo objavi vest i gotovo. I nije dizana ovolika uka oko toga. I mislim da Zigic nije na "rasprodaji" jer mi se cini da zele da izvuku sto vece pare za njega.

Daleko od toga da ja podrzavam vise Pixija od Dzaje. Samo mislim da se dize mnogo buke posle sezone u kojoj je osvojena dupla kruna koja je cista kao suza za razliku od sezona kad nam je trener bio Muslin.

I jos nesto,koliko se secam,kad je dovodio trenera na pocetku sezone,cilj mu je bio dupla kruna i ulazak u Ligu uefa. Na stranu to sto smo u Uefa kupu mogli vise, covek je ispunio obecanje,za razliku od Dzajinih "cuvanja tima koji za 2-3 godine moze da igra u LS".

Quote from: "SerbianEagle"E vece gomile gluposti ne procita odavno od ovog iznad. A tek da znas, Piksi je odbio da sutira penal.

On je tad bio clan Olimpika, a ne Zvezde. Tek da znas.

NE SERI???

DA SI MALO PISMENIJI SHVATIO BI DA JE POENTA BILA U TOME DA SE OGRADJUJEM DA CU MOZDA BITI PRISTRASAN U OCENI "RADA I DELA" DRAGANA STOJKOVICA I U OVOM PRELAZNOM ROKU I U OPSTE, JER GA NIKADA NISAM NESTO EXTRA GOTIVIO.

TAKODJE NISAM IMAO NAMERU DA BRANIM DZAJU. KOLIKO JE DOBRO UPRAVLJAO ZVEZOM TOLIKO JE ZVEZDA I BILA JAKA ZADNJIH 15 GOD. TOTALNO NISAM GOVORIO O TOME.

ZA PISMENE, JEDINO STO SAM REKAO JESTE DA SAM UBEDJEN DA OVOM PREMAZANKU NIJE NA SRCU ZVEZDA VEC KESH (I TO KESH U NJEGOVOM DZEPU), A DA JE ZVEZDA SAMO SREDSTVO DA SE DO TOGA DODJE.

DZAJA JE POMENUT SAMO U KONTEKSTU DA SE MIRNO POVUKAO KADA SMO SE SVI DIGLI PROTIV LOSE UPRAVE DA BI IZBEGAO KONFLIKTE I SUKOBE U ZVEZDI.
ZA OVOG "VLADARA" SAM UBEDJEN DA NECE TAKO POSTUPITI JER NEMA KAO DZAJA EMOCIJE I RESPEKT NI PREMA KLUBU NI PREMA SEVERU I DA CE SVOJU FOOTELJU, CITAJ RUDNIK KESHA, BRANITI SVIM MOGUCIM SREDSTVIMA, PA CE ZATO SLEDECE RASTERIVANJE UPRAVE POKAZE LI SE NESPOSOBNOM I LOSOM BITI VEOMA ZANIMLJIVO ISKUSTVO...

TO JE JEDNOSTAVNO MOJE MISLJENJE KOJE MOZE I NE MORA BITI TACNO. POKAZACE VREME VEOMA BRZO, A VI "MUDRACI" PRVO PROCITAJTE O CEMU SAM PRICAO, PA POSLE PAMETUJTE.
..."

E, da...

Jos jedna stvar koja me je ucvrstila u stavovima koje sam izneo jeste Nebojsa Lekovic, jedan divni gospodin, inace novi funkcioner i, ocigledno, bliski saradnik Dragana Stojkovica.

Za razliku od vecine ovde, Lekovica znam (posredno priznajem) iz nekog licnijeg ugla. Isti fax smo zavrsili, upravljali istom stud. organizacijom (uz nekih 10ak god razmaka), imali iste profesore, mentore, poznanike. Sasvim opusteno mogu da kazem da je Lekovic totalni prevarant i lopina koji ima samo jednu religiju, ljubav i interesovanje. KESH.

To sto je bas on Pixijev licni izbor za najblizeg saradnika, mnogo toga govori samo za sebe.

To nije covek koji donosi kesh u Zvezdu ili neka velika poznanstva iz sveta fudbala koja je stekao u svojo bogatoj sportskoj karijeri, vec mali bosanki muljaros koji je u Srbiju dosao sa jednim dzemperom pa se preko komunistickih omladinskih saveza bivse SFRJ, Mirinog JUL-a i Mihajlovceve Nove Demokratije doguzicio da nekih politickih pozicija u FSS i kragujevackoj Sumadiji (koji je bas usrecio svojim uspesnim rukovodjenjem).

Ali da ne rasplinjujem vise ovaj forum...

Sve sto sam hteo reci jeste da jednu nadu da ce Zvezda ipak uspeti da donese i malo radosti nama koji zivimo za nju, a ne samo ovim "biznismenima" koji su se tako lepo grupisali da zive od nje jeste dolazak Bajevica, jer pretpostavljam da covek ne bi dozvolio da ga bilo ko blamira za bilo koji kesh...
..."

Quote from: "Milos_cz"
A sve i da je tu samo kao biznismen, to bi mi smetalo koliko i navijacima Celzija dovodjenje Sevcenka koga je Milanu preoteo "veliki navijac" Celzija Abramovic...

Znaci, rekao sam da necu vise, ali na ovu "pamet" moram da odgovorim...
JBG, jace od mene...  :sampion   :sampion   :sampion

Mala razlika izmedju biznismena Abramovica i biznismena Stojkovica jeste u tome sto je Abramovic svooj golemi kesh uneo u Celzi (naravno da ga uveca), a Pixi je u Zvezdu uneo par praznih fraza (da si bio tog dana na promociji cuo bi i sam), neka poznansta iz Japana i malo pre pomenutog Nebojsu Lekovica.

Ako je tebi to isto, onda ti nema svrhe nista vise govoriti...
..."

Evo ja ti sve verujem,i šta predlažeš da se radi?
Mislim,ne razumem,Pixi je lopov(amater),Leković je lopov (profi) ,klub je uzeo duplu krunu,doveo normalnog trenera i kao pravi neke planove za budućnost i ja sad treba šta da radim...
Da odem kod Pixija i da mu kažem šta,cigančino iz Niša marš iz Zvezde,ti je ne voliš, i on ode i dođe ko?
Jel ti znaš nešto što ja ne znam,jel se sprema pljačka Zvezde,jel Pixi oće nekom da je proda,jel oće da proda ceo tim i da sa parama zapali preko,ozbiljno te pitam ,ako znaš (ponavljam) nešto što ja ne znam-reci,mislim iz tvojih postova mislim da oćeš nešto da kažeš,a dal' nemaš dokaze ili ... nije situacija,sve mi nekako deluje nedorečeno.
Zbunjuješ me :zbunjen

Quote from: "KGB"
Quote from: "Milos_cz"
A sve i da je tu samo kao biznismen, to bi mi smetalo koliko i navijacima Celzija dovodjenje Sevcenka koga je Milanu preoteo "veliki navijac" Celzija Abramovic...

Znaci, rekao sam da necu vise, ali na ovu "pamet" moram da odgovorim...
JBG, jace od mene...  :sampion   :sampion   :sampion

Mala razlika izmedju biznismena Abramovica i biznismena Stojkovica jeste u tome sto je Abramovic svooj golemi kesh uneo u Celzi (naravno da ga uveca), a Pixi je u Zvezdu uneo par praznih fraza (da si bio tog dana na promociji cuo bi i sam), neka poznansta iz Japana i malo pre pomenutog Nebojsu Lekovica.

Ako je tebi to isto, onda ti nema svrhe nista vise govoriti...
Dobro, da spustimo loptu i prekinemo nepotrebnu diskusiju - Piksi sigurno nije doneo Zvezdi sto i Abramovic Celziju, i eto ako  se slozim sa tobom - pitanje je da li je upste nesto dobro doneo. Ja mislim da jeste, ti nisi bas siguran. Tacno je da prodaje igrace, ali to je jednostavno moranje. Razlika od Dzaje ce biti ako on kupi nekoga ko nije mlad, perspektivan i operisan od fudbala, vec tim ostane jak kao i pre, ili cak jaci. Za sada se dobro krenulo u smislu da nije doveden neki smesan trener, vec najbolji moguci trener za CZ.
Quoteneka poznansta iz Japana
Ja zaista cenim ta poznanstva, jer koliko god to bilo malo, ipak je vise od onoga prethodnog, i u skladu sa realnim mogucnostima bilo kog potencijalnog predsednika CZ (Ne racunajuci glasine o rodjaku Abramovica :finger ).

QuoteКГБ помиње Џају и његов однос према нама, навијачима. А да је имао дугове и лоше водио пословну политику то стоји, и пикси исто то ради, и он прави дугове и продаје играче....
Pa ako neko svesno godinama upropastava CZ i nece da se povuce, to je meni najvece moguce nepostovanje i prema CZ i prema navijacima.

To za DZaju ti je kao za Klintona - samo zato sto su nas bombardovali putem akcije "Milosrdni andjeo" i sto su rekli da to rade za nase dobro, a protiv Slobe, ne znaci da nas postuju, ili da cu ih ja manje mrzeti zbog svega sto su uradili...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

@ BOJAN

Potpuno si u pravu. Rasplinuo sam se u PM, ali sta cu kad sam jbni emotivac...  :batine

Pitas sta cemo? Pa jedino sto mozemo.
Da sa Severa gledamo sta i kako rade sa Zvezdom, aplaudiramo za svaki dobar potez, zvizdimo za los, a ako pocnu da prave stranja kao prethodnici da ih sve razjurimo usranom motkom.

Cela moja prica i jeste jedan preventivni zvizduk za sve ove cudne stvari koje se u Zvezdi i oko Zvezde desavaju u zadnje vreme, uz, naravno, veliki aplauz za dolazak Bajevica. Sad to sto je zvizduk glasniji od aplauza, verovatno dosadasnje iskustvo cini svoje.

Iz sveg srca se nadam da je Bajevicev dolazak znak stvaranja neke nove mocne Crvene Zvezde, sto njegovo ime i renome koji sigurno nece tako lako stvljati na kocku i garantuje, ako je ovo angazovanje ozbiljno.

Plasim se samo da ne ispadne da je dolazak Bajevica sareni balon koji treba da zamaskira rasprodaju tima koji je osvojio duplu krunu, rasterivanje sponzora, okpljanje neke cudne ekipe likova u vrhu Zvezde sa cudnim biografijama i dokazanoj ljubavi , ne toliko prema Zvezdi , koliko prema keshu, a neka potencijalna privatizacija se blizi... Koincidencije... :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen
Ne zaboravi da je trenera najlakse oterati ili sa druge strane da je treneru najlakse da se okrene i ode.

Veruj mi da nista ne bih voleo vise do da me neke buduce vesti o keshu, sponzorima i transferima u narednim danima demantuju. Videcemo...

Mozda ja jesam previse skeptican, ali mora se tako. Svi oni ipak zive od Zvezde, a mi za Zvezdu...
..."

Piksi tek prvu sezinu u Zvezdi privodi kraju... U sezoni u kojoj smo uzeli duplu krunu i u kojoj se  sa novim trenerom sprema napad na LS, ne bi trebalo da bude mesta kritikama upravi.

Dzaja je na nekoj od direktorskih fotelja u Zvezdi bio od 82-3( nisam siguran) Kaze neko postovao je navijace, mada ja mislim da je on odrzavao dobre odnose zarad ostanka na celu zvezde....

Ajde pustite coveka da radi pa cemo videti. Ako smo Dzaju trpeli 15 god mozemo i ovoga 2. Ni meni se ne svidja sto je otisao Stojkovic, a ni  sto je komunjara Lekovic u upravi, ali dajte coveku sansu...

I mislim da prica da je Piksi tu zbog para ne pije vodu... ne kazem da je gadljiv na pare, ali mislim da je za vreme svoje igracke karijere zaradio dovoljno da ne mora o tome da razmislja!!

I da se vratimo na temu topica... Bajevic u Zvezdi, odlican potez...
:ruke

Tesko da ce i za 2 Piksi da uradi nesto...

NAJMANJE 5 godina treba coveku...

Uostalom kad pogledam unazad STA HOCETE BRE?

Jel imamo Duplu Krunu(kakva takva)
Jel smo se plasirali u UEFA Ligu?JESMO
Koliko smo odigrali Evro utakmica odkad je Piksi na vlasti ?A dokle smo dogurali sa Dzajkom zadnjih 15 godina u Evropi?

Po meni je Piksi i dosad dosta uradio... da bi sudili o Piksiju potrebno je da prodje CEO njegov Mandat.

Quote from: "KGB"
Za razliku od vecine ovde, Lekovica znam (posredno priznajem) iz nekog licnijeg ugla. Isti fax smo zavrsili, upravljali istom stud. organizacijom (uz nekih 10ak god razmaka), imali iste profesore, mentore, poznanike. Sasvim opusteno mogu da kazem da je Lekovic totalni prevarant i lopina koji ima samo jednu religiju, ljubav i interesovanje. KESH.

To sto je bas on Pixijev licni izbor za najblizeg saradnika, mnogo toga govori samo za sebe.

To nije covek koji donosi kesh u Zvezdu ili neka velika poznanstva iz sveta fudbala koja je stekao u svojo bogatoj sportskoj karijeri, vec mali bosanki muljaros koji je u Srbiju dosao sa jednim dzemperom pa se preko komunistickih omladinskih saveza bivse SFRJ, Mirinog JUL-a i Mihajlovceve Nove Demokratije doguzicio da nekih politickih pozicija u FSS i kragujevackoj Sumadiji (koji je bas usrecio svojim uspesnim rukovodjenjem).


Slazem se potpuno za Lekovica. Ni meni se ne svidja sto je on u klubu. Ali Pixi ima diskreciono pravo da bira saradnike,sta god mi mislili o njima.

Na topicu o Bajevicu vi pisete o Zengi, Piksiju, Dzaji, Lekovicu i ostalim glupostima...
E pa nece da moze...