БРАЋО ДЕЛИЈЕ !!!

У суботу играмо на нашој Маракани против Чукаричког првенствену утакмицу последњу пред вечити дерби на јна. Отварам ову тему неколико дана раније да би је што више наших Делија прочитало јер много људи само чита а није ни регистровано на форуму. Дођимо у што већем броју на поменуту утакмицу да направимо позитивну атмосверу пред дерби и да по ко зна који пут покажемо колико волимо нашу Црвену Звезду и наш вољени Север. Некада су се сливале колоне навијача Црвене Звезде ка стадиону и поред тога што су биле мале утакмице у питању али шта да се ради када су сада оваква времена дошла. Сви ми који смо редовни можемо ипак много тога учинити да наша СЕВЕРНА АРМИЈА буде још јача и моћнија ако се будемо сви много више исцимали око већег анимирања наше Браће која и нису баш толико редовни. Крајње је време да много више људи почне да долази из самог Београда јер је свакоме близу,скоро без неких трошкова само треба свако да схвати колико је у овим тренутцима сваки ДЕЛИЈА потребан СЕВЕРНОЈ МАШИНЕРИЈИ у борби за враћање клуба на старе славе успеха. Поред тога у суботу ће се вероватно моћи купити карте за предстојећи дерби што је врло битно јер се куповином карте неће доћи у ситуацију да на дан утакмице исту не можете купити јер слинави Гробари повлаче неку количину карата за Север па их купују Гробари и са њима улазе на југ.Све је то смишљено са њихове стране да би нас на Северу јна било што мање а њих на југу много више и на тај начин покушали да надјачају СЕВЕРНУ МАШИНЕРИЈУ али ни то им не помаже.Много је то јадно и бедно са каквим се све стварима баве.Ето да поновим још једном купујте карте на време да не би дошли у ситуацију да купујете исток и запад не би ли ушли на Север стадиона јна као што је био случај у много предходних дербија из поменутих разлога.Све је написано само да се појавимо у суботу против Чуке у што већем броју без обзира какви временски услови буду јер СЕВЕРНА МАШИНЕРИЈА је то нека свако зна.


               

#1 March 30, 2009, 07:11:28 PM Last Edit: April 04, 2009, 06:10:39 PM by ЗЕМУНАЦ
Време си заборавио.

Утакмица почиње у 15:30. Цена карте стандардна.

Ко не зна дерби ће се играти у среду од 17:30. Карте у продају излазе у петак по цени од 500дин и продају се на благајни ЈНА од 10 до 17. Нема информација да ли ће моћи да се купе на Маракани у суботу, али у сваком случају може да се крене раније и пре текме купе карте и за дерби.

#3 April 04, 2009, 06:10:16 PM Last Edit: April 04, 2009, 06:15:20 PM by Игор
Веома добро навијање данас. Било је и ''успона'' и ''падова. Кореографија са црвено-белим тракама на полувремену, и димови. . И на крају ''шлаг на торту'' Ћале ти у ђубросима... ;D

псч Центар трибине у трансу скоро целу утакмицу. Момци се зезали сво време, бацали, гурали. И још само да додам померање копа уз але але але ооо, ајде звездо сад' на гол...

Мало ме зачудило што није била већа бројност по овако лепом времену, али у сваком случају добра је била.
Опет садржајна утакмица са мноштвом барјака, кореографијом на полувремену, парола подршке Урошу.
Певање одлично, на тренутке лудница, у сваком смислу достојно наше трибине.
Нисмо заборавили ни да поменемо Космет, после дужег времена загрмело је и "Тамо далеко". Оно што је мени посебно је драго што је онако добро отпевана једна од наших најлепших песама "На своју веру".
Све је ово било само загревање за среду кад мора да буде лудница

Два видеа:
www.delije-caffe.net/video/2009/cuka_kop.wmv
www.delije-caffe.net/video/2009/cuka_pyro.wmv

Око поноћи биће још један запис са краја утакмице, као и фотографије!

#6 April 04, 2009, 06:23:21 PM Last Edit: April 04, 2009, 06:55:06 PM by дај гол
[IMG]hџџp://i42.tinypic.com/vno

ако смета слика,или није по правилима форума,извињавам се.Што се тице даншљег издања,по мени било је одлично сам можда малим падовима,бројност солидна,кореографија и наравно нова песма у центар бије

уклонио сам слику  ;)

мој коментар:

ТИ СИ САМО МАЛИ партизан... :D :D :D
хахаха
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Барјак,парола,димови,траке...
Све остало је постало стандард,што је огроман напредак! Браво Делије!
У среду играмо са онима,па да направимо луднуцу! само ПИСХО  ;)
У БУЉУ ИЛ' У ВЕНУ ИСТИ КУРАЦ!

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on April 04, 2009, 07:34:54 PM
мој коментар:

ТИ СИ САМО МАЛИ партизан... :D :D :D
хахаха
Исто..  :)

Мада би песма требала да иде уз паролу на дербију, да и мишеви виде...

Нови барјак са ликом Уроша, најјачи утисак...

Quote from: Гојко on April 04, 2009, 07:47:19 PM
Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on April 04, 2009, 07:34:54 PM
мој коментар:

ТИ СИ САМО МАЛИ партизан... :D :D :D
хахаха
Исто..  :)

Мада би песма требала да иде уз паролу на дербију, да и мишеви виде...
Веруј већ сад знају за песму.први утисак је да боли  ;)

Цела песма:
Имаш много мање освојених титула,
међусобне утакмице страшна разлика,
освајање Евро купа за тебе је сан,
ТИ СИ САМО МАЛИ ПАРТИЗАН!!!
на на на на на
Основан си после Звезде пичко гробарска,
председник ти био фрањо туђман усташа,
стадион ти прима мање и већ свако зна,
имаш копмлекс од нас цигана. . .
на на на на
Иако се капије отварају нешто касније,40-ак минута пре текме Север се добро и брзо пуни.почиње се с Маракана дал је пуна,како би се маса загрејала за нове речи,које је како је речено,ПОГАЂАЈУ ПРАВО У ЦЕНТАР.лепа бакљада/димњада.Све похвале за центар копа,колко сам видео првенствено момке из Бора,а и све који су били тамо,оно скакање и померање копа у једну страну за сваку похвалу,и ова нова песма у среду мора да грми !!!
Правда за Уроша !!!

а ѕаједно са момцима из бора је била једна омања група 15-стак нас из крушевца!!!по мени ми смо дизали атмосферу у копу!!!

дс1989кш
Молим те пресвети оче,молим се овом хлебу и вину!!
Молим те Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину!!!

Екстра песма која удара у центар мишева.Браво за барјак ПРАВДА ЗА УРОША.



Било је око 20 нас из Врчина.Солидно навијање.

Quote from: Djole_94 on April 05, 2009, 02:08:51 PM
Било је око 20 нас из Врчина.Солидно навијање.
Е тако, све што треба рећи о овој утакмици, речено је у само једној реченици  :o. Браво и немој више молим те!!!

Quote from: Игор on April 05, 2009, 02:08:03 PM
http://www.youtube.com/watch?v=dufnk9HO1hM&feature=channel

Ненадјебиво!
СГде само покупите те дегенске фразе...НЕНАДЈЕБИВО???Ја ово још нисам чуо у животу да је неко у мојој близини рекао.Зајебите те фразе одвратне...брутално,ненадјебиво,проклето добро....пичке материне!