Ovaj topic je otvoren da bi posetioci ovog foruma izneli svoje komentare na dosadnji forum ali i predloge kako bi forum bio jos bolji.
P.S.
Molim vas da se uzdrzite od pisanja raznih gluposti.

Prijatno sam iznenadjen otvarajnem podforuma "Delije-Gate 7",mislim da je to pravi potez prema nasoj braci,ali i prilika da cesce kontaktiramo,a i podforum "Teren" je takodje bio neophodan da se razdvoje sportske od navijackih prica!Sve u svemu nikakvih zamerki na forum nemam,hedino se nesto slabo postuje u zadnje vreme... :zbunjen

Moj komentar za novi izgled je!

OCAJ!

Gde ste izkopali ovu ruznu verziju???

Jebiga naviknucu na ovo ali izgled je stvarno los. Posle dobrih poteza u zadnje vreme ovo vam je najlosiji. Mora i malo kritike.

Poz

Kiza zajebava, ali cemo to uskoro popraviti...

Meni se bas svidja novi izgled foruma,prva strana je na svetskom nivou,nista slicno jos nisam video,a i ostatak foruma je super!
Svaka cast admini!!! :ruke

Ja sam uradio 10% posla. Ima jos puno posla da bi forum bio tip top. Nazalost ima puno bugova pa sve moram da radim rucno, trebace mi 10 dana da zavrsim sve. Razmisljam da jedan deo pozadine bude u burberry fazonu. Malo strpljenja molim..

Malo mnogo bode oci :zbunjen , ali sam izgled je zanimljiv. Mozda samo ublaziti boje, tj. kontraste...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ma meni je sad sasvim OK, samo jos da se izmeni ovaj odvratan boldovan font za naslov topica i da ubacimo koju slicicu u vrhu...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Moze, nacrtaj slicicu za vrh pa cemo da vidimo.
I meni smeta ovaj boldovan naslov, strpljenja molim...

QuoteRazmisljam da jedan deo pozadine bude u burberry fazonu.

namigivanje  :D

Quote from: "Casual"
QuoteRazmisljam da jedan deo pozadine bude u burberry fazonu.

namigivanje  :D

U tom slucaju morao bi da menjas avatar! :D

Kizo sto neuzmes boje naseg novog sala?

Quote from: "UK_Nikola"
Quote from: "Casual"
QuoteRazmisljam da jedan deo pozadine bude u burberry fazonu.

namigivanje  :D

U tom slucaju morao bi da menjas avatar! :D

I to sto kazes. :D

Uvalicemo "venac". namigivanje

ako pozadina bude u burberry fazonu, morace biti u nekim sasvim blagim nijansama da ne izgubimo oci. cool mi je ovaj novi forum. ja imam ogroman ekran i lepo mi sad stoji sve na sredini imam po 5 cm praznog prostora sa obe strane. deluje mi urednije.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sad je vec mnogo prijatnije :) ...

Skoro s(z)avrseno.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Zasto se na naslovnoj strani ne stavlja slika meseca, slika koja je slika meseca je sa varezea prcrtan navijac i dalje...
Hocete menjati to, ako necete, bezveze stoji...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Naslovna strana je u fazi redizajna tako da strpljenja bice promenjeno sve...

Mislio sam ako je ikako moguce pomoci oko samog sajta ili foruma, posto vidim na naslovnoj strani kazete da je takva pomoc potrebna?


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Poslednjih par puta su mi polja sa citatima ispala bela slova na crvenoj pozadini i to na dva razlicita kompijutera te zakljucujem da nije do mene. Ako sam upravu, samo bih da zamolim da se zameni nekom blagom bojom jer me ona crvena ubi - ocoravicu. A sve ostalo je sada vec zavrseno i odlicno.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ja sam ubacio to, sve je u redu sa tvojim kompjuterom. Naci cu neku normalniju crvenu. Pozdrav