Koga ti provociras Kiki?
 know why the birds sing

Mladenovic je nas, to je sigurno, nego, jos uvijek traju pregovori sa Julijanom. Onaj Ganac je u Kremonezeu.
E, sad jos Kiki da potvrdi ovo sto sam ja cuo pa da nazdravimo.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.


Pricaj, Brate...pricaj...sav se oznoji.

napićemo se dok čekamo da se Kiki smiluje i objavi vest :flasa

Izvinjavam se svima sto vest jos nije objavljena na zvanicnom sajtu, a iskreno i ne znam kada ce (ne pitajte kako i zasto - i moja je krivica, tebalo je da se zainteresujem za stvari kao sto je postavljanje vesti). Nadam se da od sutra to vise nece biti problem, posto cu nauciti svoj domaci zadatak :) .
Znaci, Mladenovic je potpisao (necu vam reci na koliko, usotalom, uskoro ce se vest rasiriti net-om).
I jos jednom se izvinjavam jer su neke stvari iznanada danas iskrsle pa Vasili i ja (pa i Dragance) nismo stigli da se izorganizujemo.
..baklje gore, pesma cigana...

Kiki, znam i ja, znaće svi dok se smiluješ da im kažeš... :lol:
Sve u svemu, začin C!  :ruke  :ruke  :ruke

Panteliću sve najbolje, nek bude prvi strelac Bundeslige. Zar vas njegov odlazak ne podseća na Boškovićev, nezaboravna partija u Evropi, dva gola i ćao đaci!?

I opet... :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  Bravo, Piksi, Zenga, Diko majstore...



Aman, što ne sačeka dva minuta, sad moj post nema smisla... :lol:



Quote from: "UK_Nikola"Znam i ja ... :pleza

A sto prisluskujes privatne razgovore :)

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Zvanicno (preneto sa S.Centrale)

Mladenović ponovo u Zvezdi
31.08.2005 14:15

Nakon što je minulog leta napustio Crvenu Zvezdu i potpisao ugovor sa ekipom Glazgov Rendžersa, Dragan Mladenović ponovo je postao član beogradskih "crveno-belih".

Razlaz reprezentativca Srbije i Crne Gore sa ekipom sa "Ajbroksa" uprava kluba sa "Marakane" brzo je iskoristila za dovođenje 29-godišnjeg "veziste" u redove vice-šampiona, u kojima će, prema potpisanom ugovoru, ostati do juna 2008.

Dragan Mladenović rođen je 16. februara 1976. godine u Kraljevu, gde je i započeo svoju karijeru zaigravši u Slogi. Nakon boravka u timovima Zemuna, Rudara, potom ponovo u Gornjoj Varoši, 2001. pojačao je Crvenu Zvezdu u kojoj je i izgradio svoje ime, te zaslužio poziv u nacionalnu selekciju.

U svojoj poslednjoj sezoni, 2003/04, u redovima "crveno-belih" ovaj 191 cm visoki igrač nastupio je 23 puta i postigao tri gola

Evo konacno dosao i Mladenovic :ruke ,pa ako ne uspijemo da do kraja prelaznog roka dovedemo napadaca vjerovatno cemo igrati u formaciji sa jednim spicem(Zigic)i dvojicom ofanzivnih vezista iza njega(Jankovic i Trajkovic)dok bi trio centralmih veznih vjerovatno cinili Mladenovic,Kovacevic i Basta.
Mislim da bi ovo bilo mnogo bolje nego da igramo u ovoj 4-4-2 formaciji jer bi onda u veznom redu neko od ovih odlicnih veznih igraca morao da ispadne,dok bi neki losiji spic igrao u prvih 11.

Odlicno!

Kovacevic, Mladenovic, Jankovic, Basta, Trajkovic, Milovanovic...  :ruke  :sampion  :ruke

Mene interesuje ko ce na BOLNOJ lijevoj strani da igra!?
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Da li neko zna ko je taj brazilski spic o kome se pisalo u sportskom zurnalu?I molim ove insajdere da sto brze napisu nove informacije o pridoslicama,ubi me neizvjesnost.

Мислим да је овај повратак Младеновића пун погодак. Његово искуство нам је баш било неопходно. Њему је са Ренџерсом истекао уговор, па је са Звездом потписао уговор као слободан играч. Коначно нека добра вест.
...ОТИШЛИ СУ СВИ, КУЋИ БИЈЕНИ, НАЈЈАЧИ СУ ЗНАЈТЕ ЦИГАНИ!

Odlichan potez! Mladenovic i Zigic se odlichno slazu a po meni nam je taj tandem (naravno i Vidic u odbrani) doneo titulu pre 2 godine.

Samo mislim da je potreban jedan iskusan shtoper jer je Mladenovic ipak zadnji vezni. Pretpostavljam da potpisivanjem Mladje posao sa Julijanom otpada..?

Uhh,valjda ne otpada italijan?!Svaka im cast za Mladju ali je Julijano sad mnogo potrebniji.

Quote from: "Mikelandjelo"
Panteliću sve najbolje, nek bude prvi strelac Bundeslige. Zar vas njegov odlazak ne podseća na Boškovićev, nezaboravna partija u Evropi, dva gola i ćao đaci!?

I opet... :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  Bravo, Piksi, Zenga, Diko majstore...
A Vitakica,stub odbrane,isto kapiten,isto na početku sezone.Bruka...
Nego dobro da smo vratili Mladju,on je klasa od igrača
a nama se moze sve sto se pozeli,da polete ribe i zaplivaju ptice,jer za nas samo Zvezda je zivot,ZVEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE...

Od Julijana nista. Majorka ponudila bolje uslove.
Sada sam dobio info da se pregovara sa Amoruzom. Vidjecemo sve do veceras nije nista gotovo.
Ja se nadam jos nekim pojacanjima.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Dacho, sta bi sa Džonom Mensahom, dali je i to propalo?? I imali nesto od dolaska drugog Ganca?
Pozdrav

PS: Ubi me ova neizvesnost, ali izgleda da smo ostali samo sa Mladjom, posto je sad tacno 21:09

Quote from: "Dacha od Bosne"Od Julijana nista. Majorka ponudila bolje uslove.
Sada sam dobio info da se pregovara sa Amoruzom. Vidjecemo sve do veceras nije nista gotovo.
Ja se nadam jos nekim pojacanjima.

poz
Dacha
Je li taj Amoroso onaj brazilski napadac koji je proslu sezonu igrao za malagu,a prije toga za dortmund i parmu,on je cini mi se dugo vremena bio i reprezentativac.Da li je to taj? :zbunjen