Probao sam da nadjem neku blazu rijec ali ne ide,kako drugo nazvati mec protiv borca,u kojem sudija svira penal koji je u najmanju ruku bio na ivici kaznenog prostora,a zatim ponavlja taj isti penal nakon odbrane Zvezdinog golmana.Kako drugacije nazvati mec u kojem sudija Zvezdinim igracima dijeli zute i crvene kartone kao od sale i usput ne svira penal barem jedan ocigledni penal za Zvezdu.Istina nasa ekipa je ocajno igrala ali ovo sto smo danas vidjeli je jedna obicna KRADJA. :vesala

Nisi morao da otvaras jos jedan topic...
Sve sto si ti rekao stoji,ali ko je kriv za to sto se Borac poigravao sa nama??!!

Da, kradja ali i kriminalna igra nase odbrane.
Ne znam koliko cu puta ponoviti, ali hocu. Dok nasi igraci ne budu igrali presing na sredini i u odbrani na manje od pola metra od protivnickog igrace, nema nista od igre i rezultata.
Mene interesuje sta je sa Dramanom i Da Silvom? Dovedeni su zbog odbrane a nigdje ih nema.
I to sa penalom je cista kradja ali je jos veca sto nasi nisu u prvom poluvremenu napravili NI JEDNU JEDINU sansu.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ma bre ljudi, razvalili su nas i to je to.

Quote from: "ZeNgA"Probao sam da nadjem neku blazu rijec ali ne ide,kako drugo nazvati mec protiv borca,u kojem sudija svira penal koji je u najmanju ruku bio na ivici kaznenog prostora,a zatim ponavlja taj isti penal nakon odbrane Zvezdinog golmana.Kako drugacije nazvati mec u kojem sudija Zvezdinim igracima dijeli zute i crvene kartone kao od sale i usput ne svira penal barem jedan ocigledni penal za Zvezdu.Istina nasa ekipa je ocajno igrala ali ovo sto smo danas vidjeli je jedna obicna KRADJA. :vesala
\
Sudija mozda jeste bio na svoju ruku, ali je penal cist.
Ono je smesno kako Zvezda igra, vaka cast Borcu.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Izvinjavam se sto sam otvorio novi topic,ali jednostavno u trenutku kada sam krenuo da pisem ovaj moj nije postojao topic Zvezda-borac,a i mislim da ovaj topic ne bi trebao da bude shvacen usko dakle da se odnosi samo na ovu utakmicu,vec na sve stvari koje su nam sudije napravile u dosadasnjem dijelu sampionata,inace patlidzan gubi 1-0 :)