Na sta je licila igra? Jel bilo bar malo bolje?




Нажалост закаснио сам на прво полувреме па не могу да коментаришем, али други део до тих искључења сасвим коректна игра с обзиром на кишу, лош терен итд... А онда... Мислим шта очекивати кад играш са два играча мање, момци су показали жељу и борбеност, а то што није било неког лепог фудбала у тим моментима, па то је могао само неко ко не разуме фудбал да очекује тада...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

драго ми је било што је Рашковић био у стартних 11, ако ни због чега другог онда због тога што зна шта представља застава Звечан, Gate7... namigivanje

Миловановић је баш капитенски одиграо, да ли због укора који су сви скупа добили после бежаније или нечег другог, углавном гинуо је по терену...

Рашковић :(

пОзДрАв!!!

Quote from: "capocrimi"драго ми је било што је Рашковић био у стартних 11, ако ни због чега другог онда због тога што зна шта представља застава Звечан, Gate7... namigivanje

погрешио сам не Рашковић него Трајковић

То је један од ретких момака из ове екипе који срцем игра за Звезду... А можете слободно да питате неке од редовних какав однос има према навијачима... Да ли је то из страха или поштовања или и једно и друго не знам, али знам да се у пар ситуација заузео за нас као нико пре а ни касније...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

једноставно воли Звезду...дошао је у клуб као МВП лиге, а ето од тад је прошло две године и он не игра, ниједном нисам нигде чуо да је рекао да хоће да иде...

сушта супротност онима који су љубили грбове, па одлазили на један...


пОзДрАв!!!

Не свиђа ми се његов стил облачења  :D

Али у пар наврата на стази (када није био у тиму) је више скако и навијао од појединих људи на Северу. И свака част на томе...

Али то није довољно да би играо за Звезду.  Много је бре нејак...

Још док је Трајковић играо за Зету, на гостовању у Н.Саду фирмаши су га током целог меча вређали, и називали "пичком циганском", а у Зету је дошао из Воше (!!!). То ме подсећа на Пантелићев случај (Миодрага Пантелића)-декларисао се човек као Делија одмах, а то је истински и био. Плашим се да Трајче и не прође као Панта, а добар је стварно фудбалер, више ми се свиђа како игра него већима наших балвана од везњака.
А "капитена" не спомињите..Мишљења сам да је правило да капитен мора бити "Звездино дете" застарело и већ полако доводи до девалвације капитанске траке у Звезди.
..кажу да причам много...

Trajkovicu treba samo dati sansu i on ce znati da je iskoristi.
Treba ga pustiti i dati mu slobodu malo da bi dosao do izrazaja.

Не могу прежалити што нисам данас на дербију, али сам имао неке личне обавезе. Стога сам синоћ дебело заглавио ...  :flasa

Најављује се повратак у стартних 11 Благога и Буцка, који су досад показали једно велико НИШТА. Брине ме повреда Басте, вратиће се тек средином октобра.



Quote from: "Mikelandjelo"Не могу прежалити што нисам данас на дербију, али сам имао неке личне обавезе.  

Веруј ми да немаш за чим да жалиш.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Одбрана велика рупа. Бугарин ни за курац. Гробари реално бољи тим од нас током  целе утакмице, промашили пар стопостотних. Да смо изгубили не би било незаслужено. Штета што Трајковић није играо.

Ako je vjerovati onim grobarcinama na radio prenosu, kod nas je danas odlican bio Banovic, a prolazne ocjene dobivaju Gaj, Trisovic i Purovic.

QuoteSerbianEagle Posted: Sat Sep 23, 2006 8:39 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Ako je vjerovati onim grobarcinama na radio prenosu, kod nas je danas odlican bio Banovic, a prolazne ocjene dobivaju Gaj, Trisovic i Purovic

Бановић је "Томислав Ивковић" тип голмана,уме да одбрани тешке шутеве,али га по који пут прескочи лопта или му испадне из руку па за длаку избегне да прими гол.
Очигледно да има трему,ваљда би бранио боље после пар утакмица,као што је већ данас био бољи у односу на деби-ипак далеко је он од поузданог голмана.

Несретни Ђокић промаши са девет метара гол... :bes

Katastrofalna igra...nisu nam dali povoda ni za gram optimizma za prolaz u ligu Uefa...Pominje se jos i odlazak Bajevica.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Уф,каква катастрофа.Како лоше играмо јебем ти живот.Још нам само фали да Бајевић оде и одосмо у три лепе.Тешко да ћемо нешто урадити против Чеха мада се још увек надам.

Гај одличан, Кастиљо такође веома добар... Тришовић када се мало померио напред одиграо доста добро. Благо као да је јуче почео да игра фудбал, али буквално!
У сваком случају још једном смо отишли на ЈНА да се бранимо и из контри претимо јер знамо са каквим тимом наступа наш противник и наравно опет смо узели бод...
По показаној игри смо веома далеко од жељене форме, а ускоро нам следи Либерец...