Нисмо били повлашћени па смо зато имали тежак жреб...

Quote from: "nisam_zdrav"Нисмо били повлашћени па смо зато имали тежак жреб...

Tо је на жалост тачно, а пеналтизан је био повлашћен, што ми не иде у главу  :bes
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"
Quote from: "nisam_zdrav"Нисмо били повлашћени па смо зато имали тежак жреб...

Tо је на жалост тачно, а пеналтизан је био повлашћен, што ми не иде у главу  :bes
pa taj penaltizam je igrao ls i prezimio je u evropi,jel ti sad ide u glavu namigivanje

Морамо имати мало више среће у Европи и презимити две, три године за редом да би били носиоци!

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method3/trank2007.html

А партизан би ове године био носилац у трећем колу квалификација за ЛШ (да је био шампион)

Морамо да се изборимо да наши клубови буду носиоци у 3 колу квал. за ЛШ кад ови мали клубови (ОФК, Кула, Смедерево...) не могу да помогну да имамо 2 тима у ЛШ као што су прошле године урадили Румуни! (и Ове године раде Бугари)

Quote from: "jovicn"
pa taj penaltizam je igrao ls i prezimio je u evropi,jel ti sad ide u glavu namigivanje

Да у праву си ради се о екипи светског калибра :lol:
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

како јављају

www.sportskevesti.net


"Povratak Pjanovića?!

Mihajlo Pjanović mogao bi ponovo da obuče dres Crvene Zvezde! Odlični napadač, nekada i reprezentativac, nije u prvom planu trenera moskovskog Spartaka, te je u potrazi za novim klubom.

Kao jedno od rešenja spominju se crveno-beli, koji će zasigurno dovesti jednog napadača ukoliko Nikola Žigić napusti klub.

Pjanović je jedan od najboljih strelaca u istoriji domaće lige po raspadu nekadašnje SFRJ, a bio je najubojitiji napadač Crvene Zvezde nekoliko godina zaredom.

Nema sumnje da bi dolaskom odličnog napadača na Marakani nadomestili odlazak Žigića. "




"Trišović od danas Zvezdin!!!

   Aleksandar Trišović, reprezentativac Srbije i igrač ukrajinskog Krivbasa, potpisaće verovatno već danas ugovor sa Crvenom Zvezdom!

Naime, uprava šampiona naše zemlje i ukrajinskog kluba, postigli su dogovor o transferu levog spoljnjeg igrača, te je Trišović juče odradio poslednji trening sa dosadašnjim klubom i zaputio se u Beograd.

Хеј Пјано, скочи и дај гол главом :ruke  :rofl

Pitanje je dali je Pjana u ovom trnutku "pojacanje" za nas.....neznam kako je vani igrao, od kad je posao iz Zvezde.
drugo vidim da smo danas pobedili Kuljane, i da se Blago konacno upisao u strelce. A bogami i da je Tadeu dobio danas "citavih" 5 min. da igra. Dajte malo opsirnije kako smo igrali, kako su funkcionisali Gaj i Tutoric.....

Сарадња на три године


Као што је претходних дана најављивано, репрезентативац Александар Тришовић је у понедељак потписао уговор са Црвеном звездом. Сарадња је договорена на три године, а нови фудбалер ће носити црвено-бели дрес са бројем 14 на леђима.

После дугих преговора, Тришовићу се испунила жеља да обуче дрес Црвене звезде.

"Испунила ми се жеља да дођем на Маракану. Дошао сам у наш највећи клуб у којем ћу имати прилику да напредујем и надам се да ћу својим играма оправдати поверење које ми је клупско руководство указало", рекао је Тришовић који се одмах прикључио припремама репрезентације Србије.

Задовољан је био и Драган Стојковић, први човек Црвене звезде.

"Успешно смо окончали преговоре са Кривбасом око куповине Тришовића и могу задовољно да констатујем да је у наш клуб дошао играч репрезентативног калибра који ће сигурно допринети да се игра целог тима подигне на виши ниво".

KUP:

CRVENA ZVEZDA-SEVOJNO

Utakmice šesnaestine finala na programu su 20. septembra, izuzev utakmice Crvene zvezde koja će u tom terminu odigrati zaostalu utakmicu trećeg kola Meridian Superlige sa Zemunom. Termin odigravanja Kup utakmice Crvena zvezda - Sevojno biće određen naknadno, a u zavisnosti od rezultata "crveno-belih" u Kupu UEFA.

Какав црни Пјановић, брат ми је у Москви и он и још пар његових другара су добри са још неким нашим који игра у Спартаку али је гријач клупе. Каже Пјана је најбољи у испијању пива и банчењу.
У суботу сам гледао Владалића из Жеље, ја сам мислио он је везњак, а он нападач. Не разумијм који ће ђаво толики нападачи? И ајде да је он неки играч већ лик је одмах добио жути, 5-6 пута је исценирао повреду, ваљда се учио пошто је требао у Асколи, јесте да је био лош терен због кише за неких 75-80 мин је упутио једну бомбу са 25 метара и ништа више. Колико знам он је Бајевићева жеља, јер је његов Мостарац.
Што не продаје Јоксимовића, оног јадног Перовића којег прослави гол Патлиџану, Сузуки само греје клупу?
И како су дебили могли продати Драмана, не знам јели ко зимус гледао Куп Африке али био је доар и још нема 20 година.
Трајковић најбољи играч лиге био, а где је сада.

Спомињете Румуне и Бугаре, али схватите да они имају три и више јаких клубова, а Србија???
Искрено жалосно је каква је ово лига, као и све у екс-Ју.
Можда неком смета али стварно је срамота она победа Звезде над Седеревом и Патлиџана над Вождовцем.
Дај Боже да овај Буторовић направи јаку и здраву Војводину, да се Напредак и Раднички ојачају и врате и Супер лигу.
Ваљда ће једном постати здрава конкуренција 4-5 клубова и тек тада Србија може очекивати да има два представника у ЛШ.
Стеауа прошле године умало финалиста, Рапид испао у 1/4финалу, Динамо као и Звезда на гузове испао из лиге УЕФА.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "Modrichha"Какав црни Пјановић, брат ми је у Москви и он и још пар његових другара су добри са још неким нашим који игра у Спартаку али је гријач клупе. Каже Пјана је најбољи у испијању пива и банчењу.
У суботу сам гледао Владалића из Жеље, ја сам мислио он је везњак, а он нападач. Не разумијм који ће ђаво толики нападачи? И ајде да је он неки играч већ лик је одмах добио жути, 5-6 пута је исценирао повреду, ваљда се учио пошто је требао у Асколи, јесте да је био лош терен због кише за неких 75-80 мин је упутио једну бомбу са 25 метара и ништа више. Колико знам он је Бајевићева жеља, јер је његов Мостарац.
Што не продаје Јоксимовића, оног јадног Перовића којег прослави гол Патлиџану, Сузуки само греје клупу?
И како су дебили могли продати Драмана, не знам јели ко зимус гледао Куп Африке али био је доар и још нема 20 година.
Трајковић најбољи играч лиге био, а где је сада.

Спомињете Румуне и Бугаре, али схватите да они имају три и више јаких клубова, а Србија???
Искрено жалосно је каква је ово лига, као и све у екс-Ју.
Можда неком смета али стварно је срамота она победа Звезде над Седеревом и Патлиџана над Вождовцем.
Дај Боже да овај Буторовић направи јаку и здраву Војводину, да се Напредак и Раднички ојачају и врате и Супер лигу.
Ваљда ће једном постати здрава конкуренција 4-5 клубова и тек тада Србија може очекивати да има два представника у ЛШ.
Стеауа прошле године умало финалиста, Рапид испао у 1/4финалу, Динамо као и Звезда на гузове испао из лиге УЕФА.

Ajde ti prodaj joksimovica ako mozes.

Bez komentara si za potpis Trisovica?

I opet se brukamo....Na zvanicnom sajtu FK, slike sa potpisivanja ugovora Trsovica i Pixi mu 'ladno daje dres da se slikaju i to proslogodisnji ADIDAS!!! Pa ima li u tom FK nekog normalnog uopste?!

SerbianEagle Тришовић је екстра појачање, али знаш како то код нас иде.  :rofl
Још једног доброг везњака и екстра.
Боље је да се базира на једанаест резерних играча него 24 колико их има, а 70% их левати.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ




Пикси и омиљен му модел дреса од прошле сезоне.

Kako li je Krivokapic od igraca koji je bio skart, odjednom blizi prvoj postavi od Nenada Milijasa???

Срећа је да се на дресу не види знак Адидаса. Крајње аматерски али све ми се чини да на такву праксу морамо да се навикнемо. Суштина је ипак долазак Тришовића, а то је по мени добар потез. У најмању руку јер је један од ретких у овом тиму који игра левом ногом.

Quote from: "Red Empire"Kako li je Krivokapic od igraca koji je bio skart, odjednom blizi prvoj postavi od Nenada Milijasa???

Добро питање! Знам да је на тренеру да одлучује ко ће да игра а ко не, али не памтим када ми је било криво што неко није у тиму као што је то случај са Милијашем.

Ја сам одувек био за екс'ЈУ лигу. Направимо лепо лигу договоримо се са Уефом да победник иде ЛШ, али то је дуга прича. Сада нека ми неко каже где боље игра Тричшовић као леви бек или лево крило. Много ми причамо о томе колико смо добили за Бишевца и друге него колико само дали за Тришовића, добро је питање. Криви није лоше играо против Хајдука оно што је играо а за Милијаша не знам.

Quote from: "SerbianEagle"
Quote from: "Modrichha"Какав црни Пјановић, брат ми је у Москви и он и још пар његових другара су добри са још неким нашим који игра у Спартаку али је гријач клупе. Каже Пјана је најбољи у испијању пива и банчењу.
У суботу сам гледао Владалића из Жеље, ја сам мислио он је везњак, а он нападач. Не разумијм који ће ђаво толики нападачи? И ајде да је он неки играч већ лик је одмах добио жути, 5-6 пута је исценирао повреду, ваљда се учио пошто је требао у Асколи, јесте да је био лош терен због кише за неких 75-80 мин је упутио једну бомбу са 25 метара и ништа више. Колико знам он је Бајевићева жеља, јер је његов Мостарац.
Што не продаје Јоксимовића, оног јадног Перовића којег прослави гол Патлиџану, Сузуки само греје клупу?
И како су дебили могли продати Драмана, не знам јели ко зимус гледао Куп Африке али био је доар и још нема 20 година.
Трајковић најбољи играч лиге био, а где је сада.

Спомињете Румуне и Бугаре, али схватите да они имају три и више јаких клубова, а Србија???
Искрено жалосно је каква је ово лига, као и све у екс-Ју.
Можда неком смета али стварно је срамота она победа Звезде над Седеревом и Патлиџана над Вождовцем.
Дај Боже да овај Буторовић направи јаку и здраву Војводину, да се Напредак и Раднички ојачају и врате и Супер лигу.
Ваљда ће једном постати здрава конкуренција 4-5 клубова и тек тада Србија може очекивати да има два представника у ЛШ.
Стеауа прошле године умало финалиста, Рапид испао у 1/4финалу, Динамо као и Звезда на гузове испао из лиге УЕФА.

Ajde ti prodaj joksimovica ako mozes.


Па њега ни рођена кева не би купила  :rofl