Da ne otvaram novu temu, uradio sam za posetioce caffe-a wallpaper u nekoliko verzija pa sta se kome svidi. Za sad samo ove dve jer mi je krsh net pa mu treba 5 sati da up-load-uje :) . Izvinjavam se ako sam omashio temu, nikad nisam bio obdaren za pismene zadatke iz srpskog jezika :D .

1280x1024





1024x768






P.S. Cak mozda nije lose da se u "Pivnici" otvori nova tema, i da svi koji vole da se zajebavaju na ovu foru postave svoje radove. Naj bolji naravno nek idu na delije-caffe download sekciju.

pozdrav

dobri su, samo si mogao Delije da napises cirilicom.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Нису баш фотке Делија,али може да прође у овој теми...,навијачки смајлији:




               
Ове смајлије сам преправио са овог француског сајта : http://www.chezyann.net/smiley/index.php?lang=en&imgdir=Foot  
ту имате још доста навијачких црвено-белих који се могу преправити или користити као што јесу,као ови:

   

Аууу, свиђају ми се баш


Ево још неких:


Иначе знам да модератори овде не готиве много смајлије,тако да не претерујте у коришћењу...,али можда ипак нису у праву,јер су они део традиције севера:  :)

Ова тема биће посвећена радовима, иконама, позадинама, смајлијима и осталом...

Нешто старији али успешни радови :



Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!



:flasa

Нисам га до сада качио, показао сам раније Кизи...
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!



Quote from: "sez. RUMA"
http://i34.photobucket.com/albums/d101/zvezdausrcu/cafe.jpg

Ovo mi se svidja. Mogao bi da izbacis font... dao si mi dobru ideju.



Ево још барјака, ако неко жели да их врти у потпису...



свака част, ај направи психоделију и имаш пиво од мене..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "shocker"Ево још барјака...

;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "RSFC"свака част, ај направи психоделију и имаш пиво од мене..
Ако мислиш на онај барјак као лавиринт...мислим да тај филм нећеш гледати :D , ове које сам направио су једноставнији ..за ове друге ми треба много више времена, а можда и покушам касније... до тада ево један за каффе ..

Quote from: "shocker"
Quote from: "RSFC"свака част, ај направи психоделију и имаш пиво од мене..
Ако мислиш на онај барјак као лавиринт...мислим да тај филм нећеш гледати :D , ове које сам направио су једноставнији ..за ове друге ми треба много више времена, а можда и покушам касније...
управо тај, за пиво се вреди исцимати..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Требају ми фотографије наших барјака које нису окачене на каффеу или на делије.нету. На пример са слике понос града (сез. РУМА је окачио) требају ми оба барјака у гро плану или барјак православна браћа... Наравно теребају ми ови нови барјаци... Покушавам да нешто направим, па помозите ако можете.

Схоцкер свака ти част за ове смајлије до јаја су  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke