Evo i mogucih protivnika u Evropi za predstojecu sezonu:

izvor B92

Crvena zvezda će se, kao prvak, uključiti u kvalifikacije za Ligu šampiona u drugom kolu. 'Crveno-beli' se nalaze među nosiocima (koeficijent 20.600), a potencijalni protivnici su im Salcburg (Austrija), MyPa-47 (Finska), Apolon Limasol (Kipar), prvak Slovenije, Široki brijeg (BiH), Hafnarfjardar (Island), Metalurgs Liepaja (Letonija), Šerif Tiraspol (Moldavija), Sioni Bolnisi (Gruzija), Ekranas Panevezis (Litvanija), Birkirkara (Malta), skopski Rabotnički, mađarski Ujpešt ili prvak Slovačke.

Ukoliko neka od najslabijih ekipa (prvaci Belorusije, Irske, Albanije, Jermenije, Estonije, Azerbejdžana...) priredi iznenađenje u prvom kolu i ona bi mogla da bude Zvezdin protivnik.

Ukoliko se fudbaleri Crvene zvezde plasiraju u treće kolo tu bi ih čekao jači rival. Trenutno su na listi sigurnih nosilaca u trećem kolu Inter, Liverpul, Arsenal, trećeplasirani tim španske Primere, Ajaks, Seltik, Lil, Benfika, CSKA Moskva, AEK Atina, Dinamo Kijev, Šahtjor iz Donjecka, Galatasaraj i Hamburger, a među potencijalnim četvrtoplasirani Španci, Fenerbahče, Fiorentina, Steaua i Slovan iz Libereca.

AEK i mozda Slovan Liberec bi bili po ukusu, ovo ostalo, jadni mi...

ps: kad ces da otkljucas topic "odlasci-dolasci"? Nadam se da su se sada stvari smirile?  :)

Prvo da mi prodjemo drugo kolo pa tek onda da razmisljamo o trecem kolu kvalifikacija za ligu sampiona. U drugom treba izbeci: Salcburg,Ujpest, prvaka Slovacke :D  i Serif :D

Ako nas usere u tecem kolu bi mogli da dobijemo( ovi su na papiru laksi) Lil, AEK, Slovan... Bice ovo uglavnom teske kvalifikacije, budu li nastavili da prodaju ovako fudbalere

Kada je izvlacenje za drugo kolo i kada su termini?

Quote from: "archer"Prvo da mi prodjemo drugo kolo pa tek onda da razmisljamo o trecem kolu kvalifikacija za ligu sampiona. U drugom treba izbeci: Salcburg,Ujpest, prvaka Slovacke :D  i Serif :D

To si dobro rekao! Salzburg nije za potcenu, njega drzi onaj Mateschitz, koji je vlasnik Red Bulla! Ima i svoj F 1 - tim! Sigurno ce se jos pojacati, a i ostali nisu slabi. Ipak, treba vjerovati u nase momke.

Pa dobro ipak smo mi mnogo veca ekipa od svih timova koji nam mogu doci u prvom kolu, ocekujem siguran prolazak i onda da mirno sacekamo zrijeb za 3.kolo.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ja bih voleo da izbegnemo ove Fince, Islandjane i slicne...

Idealni bi bili Kiprani, Maltezani, Ujpset, pa i Rabotnicki.

A u trecem kolu se nadam sledecim timovima: Fiorentina, Steaua i Slovan Libereca, Seltik, Harts, AEK Atina, Benfika...


Quote from: "Бока"Ja bih voleo da izbegnemo ove Fince, Islandjane i slicne...

Idealni bi bili Kiprani, Maltezani, Ujpset, pa i Rabotnicki.

A u trecem kolu se nadam sledecim timovima: Fiorentina, Steaua i Slovan Libereca, Seltik, Harts, AEK Atina, Benfika...
Svaki od tih timova bi nas masakrirao! Mora da se shvati da timovi koji igraju i LS ulazu u svoje ekipe, kupuju igrace i sl, dok mi prodajemo najbolje! Evo sada su nam izgleda otisla 2 najveca sponzora zbog Lekovica, nije mi jasno zasto Piksi nije konsultovao ljude pre nego sto dovede nekoga na neku funkciju! Sada citam kako i Lukovic ima dozvolu da ide! Znaci - Zigic, Lukovic, Dudic, Stojkovic... pola ekipe! Dok dovedemo nove, dok se oni uigraju, naviknu na klub... pisi propalo! Pa Seltik bi nas nakantao samo tako, nemojmo da se zanosimo!

U drugom kolu bi voleo da dobijemo Maltezane ali po meni ko god da nam dodje prolazimo dalje tj bila bi sramota da ne prodjemo...
U 3 kolu ne bi voleo da dobijemo Cska ili ajaks i naravno inter,liverpool,arsenal...Po meni protivnik po meri bi bio Dinamo Kijev da im vratimo za ono od pre 5-6 godina.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Puce fudbal rasturi se drustvo! :bes

Kako dosli tako otisli. A nista nisu uradili. Lako cemo bez njih.

Quote from: "Gigac_FCRS"Ostavke na "Marakani"
15.05.06. 14:55

Petorica članova Upravnog odbora FK Crvena zvezda napustila su ovo telo u ponedeljak u ranim popodnevnim časovima.

Kako Sportska centrala saznaje, ostavke na članstvo u Upravnom odboru FK Crvena zvezda su podneli Nebojša Divljan, generalni direktor kompanije Delta osiguranje i Draško Petrović, generalni direktor Telekoma Srbija, koji su prošle nedelje imenovani za potpredsednike kluba.

Ostavke na mesto u Upravnom odboru su podneli i Rade Svilar, direktor Apatinske pivare, Darko Nešić, pomoćnik generalnog direktora Centrobanke i Branislav Grujić, direktor PSP Farman Holding iz Ženeve.

Au momci, sta ovo bi u poslednje vreme... :zbunjen

Zavera ..... strani placenici i domaci izdajnici.. :batine

Е не вреди,не може да буде добро у Звезди дуже време па да га јебеш.
Пре две године кад смо такође освојили Дуплу Круну,одмах је избило срање између Џаје и Муслина,овај други отишао из клуба,овај први продао Видића и Младеновића,довео истрошеног и заосталог тренера и неке леве играче,а епиог вам је познат.
Сад опет Јово на ново,па докле више мајку му,докле трвења,назадовања и томе сличног?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "100%anti crnobeli"Е не вреди,не може да буде добро у Звезди дуже време па да га јебеш.
Пре две године кад смо такође освојили Дуплу Круну,одмах је избило срање између Џаје и Муслина,овај други отишао из клуба,овај први продао Видића и Младеновића,довео истрошеног и заосталог тренера и неке леве играче,а епиог вам је познат.
Сад опет Јово на ново,па докле више мајку му,докле трвења,назадовања и томе сличног?
Dokle pitaj boga... al nema veze vazno da se gleda finale Lige Sampiona i lelemudi po Parizu a sto se klub raspada to nema veze... :boks

Quote from: "100%anti crnobeli"Е не вреди,не може да буде добро у Звезди дуже време па да га јебеш.
Пре две године кад смо такође освојили Дуплу Круну,одмах је избило срање између Џаје и Муслина,овај други отишао из клуба,овај први продао Видића и Младеновића,довео истрошеног и заосталог тренера и неке леве играче,а епиог вам је познат.
Сад опет Јово на ново,па докле више мајку му,докле трвења,назадовања и томе сличног?

Dok ne bude privatizacija ili akcionarsko drustvo pa svi lepo kupimo akcije i mi odlucujemo o svemu a ne ovako jebo lud zbunjenog pa se zamene!Sto kaze rayban vazno je da nekom zvone jaja u Parizu i da je Snezana kupila novu gardarobu usta je jebem!

Ljudi oni nas zajebavaju!!!Pogledajte danasnju vest na oficijalnom sajtu FK-a!


Оженио се и Миладиновић
15.05.2006

Круна сезоне


После капитена Ненада Ковачевића, још један првотимац Црвене звезде је упловио у брачну луку. Бојан Миладиновић је у недељу рекао судбоносно "да" ступивши у брак са дугогодишњом девојком Наталијом.

Венчање је обављено у цркви Ружици на Калемегдану, а кум је био Александар Луковић. Славље је потом приређено у ресторану Калемегданска тераса.

Младенцима желимо много љубави и среће у заједничком животу.


Jebem te zivote!

Pa vaznije je da bude u Parizu, gde se skupio krem fudbala, nego da se raspravlja ovde sa ljudima koji su u klub dosli iz interesa, a ne da bi bili sponzori. Takvi nam i ne trebaju.

Ako bi Stojkovic mogao da dovede jos neke japanske sponzore bilo bi dobro...

Quote from: "pravi Bole car"
Quote from: "100%anti crnobeli"Е не вреди,не може да буде добро у Звезди дуже време па да га јебеш.
Пре две године кад смо такође освојили Дуплу Круну,одмах је избило срање између Џаје и Муслина,овај други отишао из клуба,овај први продао Видића и Младеновића,довео истрошеног и заосталог тренера и неке леве играче,а епиог вам је познат.
Сад опет Јово на ново,па докле више мајку му,докле трвења,назадовања и томе сличног?

Dok ne bude privatizacija ili akcionarsko drustvo pa svi lepo kupimo akcije i mi odlucujemo o svemu a ne ovako jebo lud zbunjenog pa se zamene!Sto kaze rayban vazno je da nekom zvone jaja u Parizu i da je Snezana kupila novu gardarobu usta je jebem!
Ajde se bre ljudi smirite... Sacekajte malo bre. Onoga cije se ime nesme spominjati smo trpeli i trpeli i trpeli. A sad ocekujete med i mleko. E pa ne moze tako. Prvo mora malo vremena da prodje. Koliki je uopste Stojkovicu mandat? Treba ga pustiti da radi na miru bar jos godinu - dve.

Kao sto neko rece, drugo kolo bi stvarno morali da prodjemo, ali ne verujem da ce biti lako. A u trecem krugu malo srece i mnogo odgovornosti i uspeh ne bi trebao da izostane.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "pravi Bole car"Ljudi oni nas zajebavaju!!!Pogledajte danasnju vest na oficijalnom sajtu FK-a!

Оженио се и Миладиновић
15.05.2006

Круна сезоне....

Jebem te zivote!

:D

Quote from: "Бока"Pa vaznije je da bude u Parizu, gde se skupio krem fudbala, nego da se raspravlja ovde sa ljudima koji su u klub dosli iz interesa, a ne da bi bili sponzori. Takvi nam i ne trebaju.

Ako bi Stojkovic mogao da dovede jos neke japanske sponzore bilo bi dobro...

Boka brate izgleda da tvoj gras najbolji! :D
Brate jel dove Tojotu i sad podpisao ugovor na jos 2 godine,pa kurac dragi gledaoci ode Stojke jos se nismo opasuljili od slavlja sa Kalisa?!
Drugo ovaj sukob u upravi nije zbog interesa nego zbog JEDNOG coveka nebojse lekovica sa kojim je pixi saradjivao u fsscg,a sve miljanovi puleni!Ljudi su komplet u pravu pa dokle  vise ta mafija sa miljanom na celu?!