Za sada dva grafita, a treci sa Liona postavljam kad uslikam.




Fotka sa gostovanja u Kuli:


Fotka protiv Hajduka sa Liona:

Imam nesto da kazem....

Juce je u Cacku skupljena jedna dobro ekipa navijaca koja je isla da navija za jedan nas klub koji igra neku 4.ligu!Vecinu iz te ekipa predtavljali su aktivni navijaci zvezde koji idu na svaku zvezdinu tekmu!

Imali li smo organizovan bus koji je isao na Zlatibor ,gde se igra derbi lige za 1.poziciju! Naravno dobili smo mnogo piva i bilo je extra zezanje nas negde 25-30 je navijalo i dobro se zezalo bile su razne prozivke za ministre i kerove!

Pa je tako da se sve izostrilo i pocetkom 2 poluvremena nastaju tuce sa pandurima pocinjemo da se bijemo,onda idu uletanja u teren i frke na terenu i to je trajalo negde oko pola sata i vise sve u svemu dobar provod malo je bilo batina ali dokazali smo da nismo sise i da se bijemo sa kerovima svuda!!! :batine Nakraju utakmica je bila prekinuta mi smo dosli kuci inace jedno lepo zezanje! Imamo par slika tako da ce biti ako zelite objavljene na forumu da vidite!

Smisljena je jedna pesma koje se pevala non stop! Ta pesma je smesljena jer su se svi smorili i niko nije navijao,pa smo posle se svi ispalili i pevali je!

Ona glasi:
"Nateraj me da igramo domine,
domine do-zore smori me!!!
ritam ide onaj iz pesme Ameno od Ere
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Quote from: "neNO-Bandits-Cacak"Imam nesto da kazem....

Juce je u Cacku skupljena jedna dobro ekipa navijaca koja je isla da navija za jedan nas klub koji igra neku 4.ligu!Vecinu iz te ekipa predtavljali su aktivni navijaci zvezde koji idu na svaku zvezdinu tekmu!

Imali li smo organizovan bus koji je isao na Zlatibor ,gde se igra derbi lige za 1.poziciju! Naravno dobili smo mnogo piva i bilo je extra zezanje nas negde 25-30 je navijalo i dobro se zezalo bile su razne prozivke za ministre i kerove!

Pa je tako da se sve izostrilo i pocetkom 2 poluvremena nastaju tuce sa pandurima pocinjemo da se bijemo,onda idu uletanja u teren i frke na terenu i to je trajalo negde oko pola sata i vise sve u svemu dobar provod malo je bilo batina ali dokazali smo da nismo sise i da se bijemo sa kerovima svuda!!! :batine Nakraju utakmica je bila prekinuta mi smo dosli kuci inace jedno lepo zezanje! Imamo par slika tako da ce biti ako zelite objavljene na forumu da vidite!

Smisljena je jedna pesma koje se pevala non stop! Ta pesma je smesljena jer su se svi smorili i niko nije navijao,pa smo posle se svi ispalili i pevali je!

Ona glasi:
"Nateraj me da igramo domine,
domine do-zore smori me!!!
ritam ide onaj iz pesme Ameno od Ere
O kom klubu je rec?
oo drunk to xxxx

Bas mi se svidja ovaj prvi grafit.... jednostavan a dobar...

Quote from: "Johnny Blaze"Bas mi se svidja ovaj prvi grafit.... jednostavan a dobar...
Izgleda jednostavno, ali to uopste nije, kao prvo izgleda da nisi video grb beograda skroz desno, a drugo je to sto je dosta precizno radjen, pa je utroseno sigurno preko sat i po vremena u crtanje... prelepo izgleda
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

cudi me da niko nije slikao onaj veliki (najveci?) grafit
ultra boys familija -na senjaku
evo slikao sam ga i poslao tribini.,,



Quote from: "RSFC"
Quote from: "Johnny Blaze"Bas mi se svidja ovaj prvi grafit.... jednostavan a dobar...
Izgleda jednostavno, ali to uopste nije, kao prvo izgleda da nisi video grb beograda skroz desno, a drugo je to sto je dosta precizno radjen, pa je utroseno sigurno preko sat i po vremena u crtanje... prelepo izgleda
Grb se sasvim jasno vidi
Jednostavno u odnosu na ovaj UB recimo.
To sam mislio.
Nijedan grafit nije jednostavno uraditi
P.S.
SamoSrbija, vec postoji slika tog grafita u galeriji caffea.

Quote from: "Johnny Blaze"
Jednostavno u odnosu na ovaj UB recimo.
Nijedan grafit nije jednostavno uraditi
Evo ovako, Ub graf je stvarno extra i zbog velicine, ali i zbog slozenosti, ali taj sto ga je radio je autor 10% grafita u Bg-u medju kojima ima mnogo komplikovanijih od ovog dela... Sve u svemu, lepo je videti u nekom kraju ovakvo umetnicko delo umesto skrabotina i tako treba i nastaviti...
da ne off-topicarimo vise...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Bice za neki dan i nekoliko grafita iz Bora...
..nekad...sad...ZAUVEK!!!
          CuBOYS R.S. BOR

Хоће ли бити слика из Новог Сада са баскета?

Quote from: "Northern"Хоће ли бити слика из Новог Сада са баскета?
Slike iz ns-a su postavljene na delije.net-u u galeriji
ve prolazi ZVEZDA traje!

Dobar je ovaj drugi grafit... namigivanje

Hvala Kizo...
gt; > > ШИД < < <

Grafit sa Zvezdare:


Uuuuuu extra je ovaj Zvezdarin grafit!!! Suva umetnost!  ;pljuga

grafit je stvarno extra!!!!!!!! :ruke
danas sam uzeo majcu delije 1989
preporucujem svima da odma kupe  :)
[/img]

@ Maj 25

Setam se ovih dana po svom bivsem kraju i imam sta da vidim,Dorcol je pun grafita(vise je sarabatanje) "Alcatraz" i tome slicno,najvise me sokirao onaj na Studentskom trgu kod biblioteke "Djordje Jovanovic" koji kaze: "Nek ne misle navijaci Zvezde,po Dorcolu da se gnezde"...
Ispod Dusanove je cirkus,svaki zid je overen "alcatrazom",narocito kod skole "Braca Baruh" i "Mika Alas"...k'o su ti indijanci???

Moglo bi da padne krecenje i jedan dobar ciganski grafit na Dorcolu :)

Pazi, otprilike znam ko to pishe. Ima ih tu i tamo Young Alcatraz na donjem Dorcolu a gornji je uvek bio grobarski (debeli D*** i kompanija). Sad ja nisam ni u jednoj grupi+ne znam da crtam grafite, a realno obichna slova na zidu samo unishtavaju kraj i grad u kome zivim (skoro mi je neki Slovenac bio u gostima i zachudjavao se shto ima toliko "bezveznih shkrabotina" po zidovima Beograda).
Shto se tiche moje bivshe osnovne, proshle godine je bila sva iscrtana lepim grafitima, Heroes, Rodjen Losh, BBRS.... Sada su je okrechili ponovo, ne znam shta ima dugo nisam tamo prolazio. S obzirom da je Heroes jedina nasha grupa u kraju, oni bi mogli da se aktiviraju po pitanju bojenja Dorcola u Zvezdine boje.

Sta nam to vredi kada na Dorcolu 70% cine grobari(i ALCATRAZ i JF)!!!Pre neki dan razgovaram sa ortakom (na putu do njegove kuce) iz alkatraza i (naravno) pocne da me proziva za vec pomenuti grafit kod studenskog parka....I mi tako stigli do njegove zgrade kad ono ceo ulaz sveze ispisan HEROES :finger  :finger  :finger  :ruke  :ruke !!!!!!!!!!!!


E i jos nesto obican svet na dorcolu navija 50-50,znaci ovih 70% sam mislio na navijace i navijacke grupe!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "Maj 25"S obzirom da je Heroes jedina nasha grupa u kraju, oni bi mogli da se aktiviraju po pitanju bojenja Dorcola u Zvezdine boje.

Кол`ко ја знам (а знам их) поред изузетно јаке екипе Хероја на Дорћолу има и Р.Л.-а.

Bez obzira na brojnost opet,mogu da ga duvaju.