Zanima me oce li izaci neka knjiga o nama i kada?
RBIJA- BEOGRAD- CRVENA ZVEZDA

A mene zanima da li ima sanse da se na disku Caffe Mix 5 nadje utakmica sa OFK-om.Stvarno bi bilo steta da se to nema u kolekciji,jer je jedno od najboljih izdanja Delija. :ruke

Da li ima kakvih priprema za caffe mix 5?Nadam se da cu ovaj put dobiti odgovor posto je sezona gotova pa imate malo vise vremena.

Ради се на њему! Биће неколико утакмица (као и воша, финале купа...), што се офке тиче, снимљено је прво полувреме, почетак другог, остало са офке нема, јер је рикнула батерија!

Данас је готов Кафе Микс 5!

Утакмице: ОФК - Звезда КУП (6 минута), Звезда - ОФК првенство (18 минута), Звезда - Смедерево (17 минута), Звезда  - Рад (10 минута), Раднички Ниш - Звезда (бакљада, навијање, кортео, кореографија) (24 минута), Звезда - Војводина, прослава титуле (Ролне, Бакље, Димови, Стробови, Навијање, кортео на улицама, Калиш...) (укупно трајање 38 минута!)

Резолуција: 496 x 352, 400 x 288
Формат: XviD, DivX
Медиј: 3 cd-а (режемо на dvd медије)

Цена је 300 динара!

Quote from: "KizaLion"...кортео на улицама, Калиш...

:ruke

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Бела мајица кафе, са натписом на грудима, и ретро грбом кафеа на рукаву! Мајица је од квалитетног памука. Успут, мајица изгледа пуно боље уживо него на слици.




Цена мајице је 700 динара, рађено је тренутно само 10 ком. вероватно ће бити још. Ко први девојци - његова девојка!  :)

Quote from: "KizaLion"






Nisu lose, cak su odlicne.


Kizzo imas pm
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

i majca je fina.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Sve pohvale za majicu :ruke
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "KizaLion"Успут, мајица изгледа пуно боље уживо него на слици.

И овако изгледа одлично, каква ли је тек уживо :D
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

samo da kazem da je Caffe Mix 5 odlicna stvar, odlicno uradjen sa do jaja materijalom. Preporucujem ga svima !!!

Kako bi mogao da narucim svih 5 caffe mix-a i koliko bi me to kostalo u eurima

Kostalo bi trista osamdes marki a moz i po 32 u dinari.  namigivanje


Inace majca je bas full odradjena!

Quote from: "streetboy"Kako bi mogao da narucim svih 5 caffe mix-a i koliko bi me to kostalo u eurima

Pa,na tu kolicinu bi dobio jedan besplatan cd...al posto su cene razlicite...zadnju rec ima Kiza  :)
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Svaki cetvrti disk je besplatan! Stritboj javi se na PM, pa cemo se dogovoriti.

Evo i nove, teget majice Caffe 2002, sa necim novim u sredini :) S obzirom da je stampa bila petobojna sito, moralo se dati vise para za nabavku pa je i majica skuplja nego ova bela, kosta 850 dinara. Nema nista na ledjima i rukavima, samo ovo napred.



Zoom na stampu:


Navali narode! :)

A koji je ovo igrac bejzbola na majci?  :D

Quote from: "Maj 25"A koji je ovo igrac bejzbola na majci?  :D

Па Киза, зар га не препознајеш?!?