November 04, 2002, 10:10:09 AM Last Edit: July 14, 2008, 05:45:39 PM by KizaLion
Kao што већ знате ставили смо информацију тек у 12 и 15 да воз креће у 1... и тако неки су већ искористили то, а неки су и закаснили па су кренули бусем или колима за Српску Атину. Кренули смо возом око 1 и 15, у 2 вагона. Вагони су били препуни, ка-та-стро-фа. У једном купеу било је и по 13 људи, по 4 седе тамо и овамо, двојица леже тамо горе за пртљаг, и још тројица стојећки у купеу. Нисмо имали проблема као прошлог пута кад нас је јурила полиција, па куд који мили моји, већ смо сви дали по симболичних 20 динара за превоз возом. У НС смо стигли око 3 и 20, одма нас је мурија на штајги сачекала, неки цигани су се разбежали. Одма нас је кордон полиције сачекао, и кренули смо уз пратњу до самог стадиона. Док смо ходали, певало се гласно - Изађите... изађите... Ко је сланинар тај пи*ка није, јер сланинара и пи*ка бије !!! Мађарске пи*ке !!! Највећи олош смо... и остале небитне. Одма нас је у првој улици неки бркати псовао, дизао средњи прст, хватао се за веома осетљиво место, а ни цигани му нису остали дужни. Углавном сви људи који су изашли на прозоре да виде шта се дешава... углавном су и ови добронамерни поздрављани и са средњаком - без везе. Само је био смех кад је једна ћелава девојка са трећег спрата дизала обе руке са средњим прстом, смејала се ко дебил... а цигани гледали које чудо божје, сигурно је онај трансвестит из Колоније. Убрзо смо стигли, ту се свако размилео како је знао, било је још 2 сата форе до текме. Сам почетак текме наговештавао је добру атмосферу, Дража је водио сам цело време. Углавном се певало као и увек Напред Црвена звезда оле, Добро знај, али наравно све остале песме, што је велики плус, значи добро смо навијали и имали смо бар 30 отпеваних песама. Нанананана Напред звездо се слабо певало. Одмах кад је пао први гол, невиђена радост на северу, баш кад се певало Добро знај и кад су били шалови подигнути... одма су запаљени димњаци и бакље... веома добро! Као и увек Red Firm и Фирма су остали подељени. И једни и други су певали, али се нису чули. Firma је попунио своју трибину, а Red Firm никад у лошијем издању, неко је бацио сузавац, па су се брзо разбежали са своје трибине. Такође Firma je imala  своју мању панику али ипак ништа. У другом полувремену, имали смо мању паузу у навијању, чуло се Јави се западе !!! Наравно и са западом (30% запада је било циганско) смо отпевали Када играш звездо ти... Такође од тада смо слабије навијали што због минималног вођства, али ипак Дража анимира навијаче. Две мање туче код улаза, 4-5 на двојицу-тројицу, не зна се ко кога млати. Прекида се са певањем и сви гледају шта се дешава. Ипак Дража смирује ситуацију и опет се наставља са певањем, сасвим одлично. Фирма диже картоне, пола бело, пола црвено, горе су заставе са 2 мотке, натпис 1914, а испод картона је писало - Фудбал ? 31 година иза вас ! (алудирајући да је звезда основана 1945. а воша 1914.) Лепа кореографија, показало се да су бољи од гробара :-) Опет срање код улаза, тотални хаос. Опет се осећала нервоза. Тад Firmasi изводе бакљаду, једно 20 бакљи или колико већ. На терену је већ мало загустило, на крају текме замало Воша да изједначи. И одма после тога Пјана даје прелеп погодак, скида дрес и приближава се према нама. Одма се завршила текма и чуло се Браво Звездо ! Шампиони ! \Повратак је протекао сасвим нормално, неки су се вратили возом, неки и бусем. Слике ће највероватније бити постављене сутра.

Povratak je protekao normalno???!!!!  ;pivo
Kako normalno kad smo se cimali sa onom budalom skoro ceo put do BG - a?! :D
Ma bila je odlicna zajebancija, to je vazno.  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Mi iz bg-a smo juce, vozovima, iz nekoliko tura doputovali u ns. U prvoj samo njih 4, ( onim vozom u 10.20 ), po prici nasih pubova, pa onda u ( 10.58 ) manje tri grupe ( e, tu sam bila i ja )...pubovi i M. Talijan :)  su ispratili i pozdravili nas a oni su ostali da sacekaju onu najvecu grupu Cigana ( u 13.h ). U nasem vozu nije bilo guzve ali je bilo seljaka ko'ko volis a malo guzve smo sami malo iz dosade napravili oko jedne smesne cetvorke - trojica su bila u zvezdinim obelezjima a onaj jedan sto se izjasnio da ide u svom grobarskom duksu "na zvezdinu tekmu da navija za vosu"  :lol: , posle svoje tvrdoglavosti, ipak je ubrzo zapalio iz naseg vagona...
Rano smo dosli, pa smo prirodno, prvo zaredjali po pekarama, fensi kaficima, sto je meni brzo dosadilo, mada posle saznanja da su mnoge kafane i prodavnice pica u blizini stadiona zatvorene, malo smo zazalili sto smo napustili komfor i smrzavamo se pred kapijom uz pivo iz limenki.
Jedina sreca je ta sto nije padala najavljena kisa, ipak smo ubrzo bili svi ko pokisli kad smo culi da nema P***, D****...i jos nekih...ali na kraju je sve bilo ok.
Na tekmi je bilo onako. Neki "nenavijaci" su bili kaznjeni.  :nene
Sa pubovima iz ns, valjda nije bilo nekih vecih problema ( ne znam ), osim malo s jednom pandurkom zbog veoma bezobraznog pretresa.
Povratak je bio bezbedan uz nase pubove, :)  prolazili smo kroz svako crveno, da stignemo na voz,kuci izgledalo je kao da nece biti mesta za sve ali su pubovi jedan deo svog vagona ustupili ciganima i tu je bilo nabolje zezanje.  ;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

:zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ma, brate, to je vasa zajebancija...  :lol:

Ana, onaj vas Mirko Talijan, koliko ima godina ? Ja mu dajem 5 banki, a garant ima 4 banke. Samo me je nerviralo sto me je gledao, a ja nisam nista radio. Jel bio pijan (tako mi je izgledao) onda kad sam ja dosao ?