evo ovako nekako bi trebao da izgleda raspored prvog dela gl 03/04....
po meni opet bi trebali da igramo final-four, iako lichno mislim da imamo slabiji sastav nego onaj proslogodisnji, doduse nisam se odavno informisao o pojachanjima ali ovo sto je bilo dovedeno nije mi zvuchalo obecavajuce...no videcemo....

04.10.2003. Zvezda-Lovcen
07.10.2003.

Juce sam procitao da jos nije odredjeno gde ce biti finale GL
a malopre na tv-u rekose da ce to biti Beograd.Jel to zvanicno
ili se samo nagadja?

STADION PUN U DIMU SVE...

ma samo da mi sklopimo neki tim ali bolje bi bilo da sutnemo Zmagadina idiota!
STo se tice GY tu ce da se igra iz vatre u vatru !
Iako sam jako ljut i nezadovoljan situacijom u savezu uopste me ne zanim sad sta ce biti sa GY!
prvo nasa YUBA pa onda GY a onda ULeb pa EVro liga !  :)  sve po redu ali bez Zmage namigivanje

e ne znam gde ce se igrati FF GY

Quote from: "capocrimi"

01.11.2003. Split-Zvezda

p0zDrAv!!!

ovo je jedina utaknica gy liga na koju cu ici

budimire ti si mi bio nesto govorio da ces doci u split jeli planovi tvoji jos vride
inace tada ce na snazi u hrvatskoj biti novi zakon o navijacima pa ce ovo biti vro zanimljiva utaknica
znaci nece biti unosenja uvrjedljivih transparenta ni povika ubi cigana i srbina
to cu morati viditi

Iskreno, ja jos uvek razmisljam, sto se tice naredne sezone, hocu li pratiti KK CZ u njenom ucescu u GYL ili samo ULEB. Nekako mi je sve to, nemam pojma, ukoliko resim da idem na to takmicenje pokusacu da idem na malo drugaciji nacin... No nije bitno.

Verovatno cu ove godine posetiti samo Dubrovnik, kako sada stvari stoje i to kao dnevna poseta. :) Sto se ST-a tice, mozda je utakmica koju pominjes pravi razlog, pa ako budem imao vremena i dovoljno avanturistickog duha, nista nije iskljuceno...  namigivanje Naravno, u naredne dve godine videcu ponovo ST. Polako...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Oblak, obrisao sam ti topik pod nazivom 'Jadranska liga '03/'04' jer se odnosi na istu temu kao i ovaj Apelujem na tebe (i ostale) da malo razmislite kada postujete topike, postove (...) da nebi narusavali izgled i kvalitet foruma! Evo, prenecu ovde ono sto si pisao u tom topiku i molim te razmisljaj malo!!!


QuoteI KOLO 4.10.2003

1 . KK "CIBONA VIP" - KK "UNION OLIMPIJA"
2 . KK "KRKA" - HKK "FEAL
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА