Ne znam da li je prvoaprilska sala, ali na delije.net ima sledeci tekst sa sve Dzimijevom slikom u crveno-belom dresu :
:zbunjen   :zbunjen   :zbunjen
Epidemija velikih fudbalskih transfera u Srbiji i Crnoj Gori se nastavlja.

Doskorasnji igrac londonskog Celzija, Dzimi Flojd Haselbank stavio je juce svoj potpis na ugovor sa FK Crvena Zvezda u beogradskom hotelu Hajat. Ovaj tridesetjednogodisnji Holandjanin rodjen u Surinamu, bas kao i slavni Rud Gulit, dosao je u Beograd po nagovoru svog novog menadzera, mladog srpskog biznismena iz Portsmuta, ciji identitet ostaje u tajnosti zbog, kako nam je receno, nezavrsenog posla oko dovodjenja i jos jedne svetske zvezde u redove naseg osvajaca kupa. Tajnoviti biznismen nam je samo otkrio da se takodje radi o fudbaleru iz engleske Premijer lige.

Haselbank ce braniti boje beogradskog kluba dve godine, a ugovor vazi od 3. juna ove godine. Novi zvezdin napadac ce biti i zvanicno predstavljen 29. maja na godisnjicu osvajanja Kupa sampiona.

- Celzi je ispao iz borbe za FA kup i ostala je jedino borba za 4 mesto u Premijeru koje vodi u Ligu sampiona, a kako je klub jos ranije pokazao da na mene nece racunati iduce godine, odlucio sam da vec sada potpisem ugovor sa Crvenom Zvezdom kako bih skinuo breme sa ledja. - izjavio je Haselbank i dodao
- Crvena Zvezda je svetski tim, a o Beogradu i Srbiji sam jos cuo od
mog bivseg saigraca Slavise Jokanovica. Ovom prilikom zelim da pozdravim Zvezdine navijace za koje sam cuo da su pravi fanatici kad je u pitanju Crvena Zvezda.

Holandjanin je izjavio da nije imao prilike da upozna Beograd, naime ostao je samo jedan dan, ali da sa nestrpljenjem ocekuje povratak u glavni grad.

- Potpisivanje ugovora bila je samo formalnost, u pregovorima smo bili pune dve sedmice jer iako Zvezda ima veliki broj napadaca, u mom novom klubu su mi rekli da trojica sigurno odlaze ovog leta, a ja bih trebalo da povecam efikasnost mladog i talentovanog tima cije sam snimke utakmica sa Laciom i Kijevom gledao, i ostao prilicno bez teksta kada sam saznao koliko ti momci imaju godina - zakljucio je Haselbank.

Holandski reprezentativac vec tri godine trese mreze za londonski Celzi, a od velikih klubova nastupao je u Lidsu i Atletiko Madridu.
 :zbunjen   :zbunjen   :zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

AAA?

Vlada Mauzer je bio u pravu... (Ovaj, mislim UltrasLondon :D )

daj Boze da to nije opet neka puska...mislim da njega u ovoj ligi tesko ko moze da zaustavi chovek je mrcina i jak je ko stena....dobar igrach....ali crn je  :(

a ko je taj drugi jel neko zna nesto o tome?!?!

p0zDrAv!

Mogu da predpostavim da se radi o Zoli...

Vidis da se to radi u nekoj tajnosti, ma taj neki teski mafijoza 100%

Cuo sam malopre da su Inter i Celzi potpisali saradnju  namigivanje   :)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "capocrimi"... chovek je mrcina i jak je ko stena....dobar igrach....ali crn je  :(

Izvini a u cemu je problem ako je "crn"??
Svasta

Sve mislim da nas neko pali!!!! Ako je istina onda je nash ljudozder mnogo bolji od pakistanskog! :lol:  :lol:  :lol:
ech je celi crveno- beli

Stvarno mi je nemoguce kako nema ni na B92, ni na SC i sl. izgleda da je puska, ali ima slika...  

:zbunjen   :zbunjen   :zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Na patka nevidjena,nema nigde,al' bas nigde ni rec o transferu.
Sto se slike tice,ma to se uradi veoma jednostavno :)

Quote from: "Niski Delija"Stvarno mi je nemoguce kako nema ni na B92, ni na SC i sl. izgleda da je puska, ali ima slika...  

:zbunjen   :zbunjen   :zbunjen

E ako ima slika onda nema sta da se prica, dobrodosao u Zvezdu Jimmy :D
A kad smo kod slika, imam i ja na kompu sliku kako ka*am zguza Britni Spirs dok mi Toma Zdravkovic peva na uvce "Udri Brus Li, cepaj Brus Li"  :lol:
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

A shto se slike tiche pogledajte
ech je celi crveno- beli

Pomalo neslana sala...

Zaostajemo xx (ne smem ni da napisem koliko) bodova, svi smo malo nervozni...uopste mi nije jasno da se neko sali na takav nacin :zbunjen
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Vec je opisano na delije.net forumu da je u pitanju pravi dres, znaci nije holandski i ostale price...i ona ruka sto ga grli je prava...:D nije holandska...

Ma daj sta se primamo!!Veoma neumesna sala,s obzirom da zmo vec dovoljno iznervirani zbog plasamana i razlike na tabeli i samo nam jos ovakva zezalica fali!!
Pa budimo realni,njega hoce Barsa,Liverpul,Roma,a on ce bas u Zvezdu!!HAAHAHA,stvarno nije ok za takvo zezanje!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Stvarno neumesna sala. Ja bi tak'ima zabranio da idu na stadion.

Zali se upravi.