Ajde javljaj kad je taj turnir da donosimo pirotehniku  :D  :ruke
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Orthodox,porucio je tebi i B*****u,jedan ortak iz Heroja(Jerkovic),da jedva ceka da ukrstite koplja na turniru! :)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Mila"Orthodox,porucio je tebi i B*****u,jedan ortak iz Heroja(Jerkovic),da jedva ceka da ukrstite koplja na turniru! :)


Hm... ako pravilo bude da nema cirke pre turnira tesko da ce bilo ko iz Heroesa imati volje da ucestvuje, znam da ja necu (a pogotovu taj "ortak iz Jerkovica") ;pivo  ;pljuga
EROES RED STAR BELGRADE

Ne znam da li je prvoaprilska sala ili sta, ali na Delije.net ima sledeci tekst sa sve Dzimijevom slikom u crveno-belom dresu...
:zbunjen   :zbunjen   :zbunjen
Epidemija velikih fudbalskih transfera u Srbiji i Crnoj Gori se nastavlja.

Doskorasnji igrac londonskog Celzija, Dzimi Flojd Haselbank stavio je juce svoj potpis na ugovor sa FK Crvena Zvezda u beogradskom hotelu Hajat. Ovaj tridesetjednogodisnji Holandjanin rodjen u Surinamu, bas kao i slavni Rud Gulit, dosao je u Beograd po nagovoru svog novog menadzera, mladog srpskog biznismena iz Portsmuta, ciji identitet ostaje u tajnosti zbog, kako nam je receno, nezavrsenog posla oko dovodjenja i jos jedne svetske zvezde u redove naseg osvajaca kupa. Tajnoviti biznismen nam je samo otkrio da se takodje radi o fudbaleru iz engleske Premijer lige.

Haselbank ce braniti boje beogradskog kluba dve godine, a ugovor vazi od 3. juna ove godine. Novi zvezdin napadac ce biti i zvanicno predstavljen 29. maja na godisnjicu osvajanja Kupa sampiona.

- Celzi je ispao iz borbe za FA kup i ostala je jedino borba za 4 mesto u Premijeru koje vodi u Ligu sampiona, a kako je klub jos ranije pokazao da na mene nece racunati iduce godine, odlucio sam da vec sada potpisem ugovor sa Crvenom Zvezdom kako bih skinuo breme sa ledja. - izjavio je Haselbank i dodao
- Crvena Zvezda je svetski tim, a o Beogradu i Srbiji sam jos cuo od
mog bivseg saigraca Slavise Jokanovica. Ovom prilikom zelim da pozdravim Zvezdine navijace za koje sam cuo da su pravi fanatici kad je u pitanju Crvena Zvezda.

Holandjanin je izjavio da nije imao prilike da upozna Beograd, naime ostao je samo jedan dan, ali da sa nestrpljenjem ocekuje povratak u glavni grad.

- Potpisivanje ugovora bila je samo formalnost, u pregovorima smo bili pune dve sedmice jer iako Zvezda ima veliki broj napadaca, u mom novom klubu su mi rekli da trojica sigurno odlaze ovog leta, a ja bih trebalo da povecam efikasnost mladog i talentovanog tima cije sam snimke utakmica sa Laciom i Kijevom gledao, i ostao prilicno bez teksta kada sam saznao koliko ti momci imaju godina - zakljucio je Haselbank.

Holandski reprezentativac vec tri godine trese mreze za londonski Celzi, a od velikih klubova nastupao je u Lidsu i Atletiko Madridu.

:zbunjen   :zbunjen   :zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

ja mislim da je istina...a vi?

Quote from: "Baske-HeroesRS"
Quote from: "Mila"Orthodox,porucio je tebi i B*****u,jedan ortak iz Heroja(Jerkovic),da jedva ceka da ukrstite koplja na turniru! :)


Hm... ako pravilo bude da nema cirke pre turnira tesko da ce bilo ko iz Heroesa imati volje da ucestvuje, znam da ja necu (a pogotovu taj "ortak iz Jerkovica") ;pivo  ;pljuga

Pa ljudi sta ce nam turnir na kojem se ne pije?? :(  
Kome je jos do fudbala u ovoj zemlji? :D   ;pivo
Taj Heroj iz Jerkovica ( i Baske) i ja bolje da ukrstimo krigle  :) , 'bes fudbal, ustvari mi cemo da pijemo i da navijamo za ekipu koja donese najvise piva. Kad mogu agenti da "navijaju" za lovu, mozemo i mi za pivo!  ;pivo
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

A sta mislite o jednom fudbalskom turniru, ali da nema rostiljanja i da nema golova "peticom"?

Ma daj Kizo organizuj turnir ja cu dovredem svoju ekipu i alcocol.

Quote from: "orthodox"Kad mogu agenti da "navijaju" za lovu, mozemo i mi za pivo!  ;pivo

?? ????? ?? ??????, ??? ???? ?? ????... ;pivo  ;pivo  ;pivo

?? ????? ???????? ?????????? ????????,? ??? :flasa  :)  :flasa
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Turnir ce se odrzati sledece subote ili nedelje. Na adi verovatno.

Ovu informaciju je potvrdio ministar za informacije u UltrasLondonovoj vladi. :D

Doleeeeeeeee Vlaaaaadaaaaaaaa! (ne Mauzer!) :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

??? ? ?????????? ??????????? ??????? ?? ?????? ???????????? ??????...

??? ?????, ?????? ?? ?? ????? ???? ??????...
???????? ?????????? ???????? ???????? ??????? ??????, ??? ?? ? ????????? 05.05. ??????? ?? ?? ???????? ?? ????? ???? ????? ?? ??? ????? ?? ?????.
????????? (99%) ?? ?? ??????? ?? ???, ? ????? ????? ?? ??? "????? ?? ?????"..?
??, ?????? ?? ? ?? "???????" ?? ??????, ??? ?? ??? ?? ????? ????????? ??? ??? ????? ????? ?? ??????, ? ????????, ??? ??? ??????? ????? ??? ???! ?????? ?? ???? ????? ?? ??????? ?? ?????? ? ???? ???? ???? ????? ???? ?? ?? ???????? ????? ?? ?? ?????? ?? ?? ??????... ??, ?? ?? ???? ???? ???????... ?? ??????? ?? ???????????? ????? - ???? ?? ????!
? ????? ?? ? ??????, ?? ? ???, ?? ???...
Lucky_Star ??? ??? ???????? ?? ???? ??? ? ??????? ????? ? ????????? ????, ??? ???? ?? ???????? ???? ????? ???? - ??? ?? ??? ?? ?????????? ???? ???? ????? ?? ??...

????? ?? ?????? ??? ?? ??? ??????? ???? ?????? (????? ?? ???????? ?? ??????? ? ?????????? ?????? ???????? ?? ?? ?????????...)

-???? ?? ? ????????? ?? ???? ?? ?? ??????????? ? ???? ??????? ????? ?? ?????? ?? ?????? ??? ????? (?????) *???????? ????? ?????*, ?? ???? ??? ??????????? ? ???? ??? ??????? ?????? ????? ???? ?? ??? ???? ???????? ???? ?????????? ? ????? ????? ?? ?? ???????.
?????, ??????? ?????? ???????? ??????????? ? ???? ???????.

??????? ?????!
???????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА