Zanima me koja vam je prva tekma sa zvezdom(u fudbalu) na kojoj ste bili i po cemu vam je ostala u secanju(ako vam je ostala :) ).
Molio bih da se javljaju starije delije posto jer nemam dovljno iskustva  kao vi namigivanje
pa bih voleo da vidim sve kako ste vi proziveli.I sa koliko god. ste krenuli na zvezdine tekme?  :D
Moja prva tekma je bila Partizan-Lazio 2:3(valjda je tako bilo).Tada je to bila senzacija uuuu :o dolazi Lazio u Bg.Ja kad sam dosao na stadion ono jedva je bilo vise od pola juga puno.Ne znam zasto, mozda zato sto je karta bila skupa u to vreme '98- 50 din :o  ili slabo posecen stadion ili kisa i hladno vreme , ko zna.Navijanje nula jedino sto se culo je prozivka na racun sinise: "zena ti je kurva sinisa,sinisa..." i isto i za dekija.a ostalo nula.I jos kad sam video jednog momka  koji se okrenuo i izgleda da nije mogao da ode do wc  jer mi je sigurno bilo tesko :bes  on se ISPISAO na moje oci na tribinu sve mi se smucilo.Jednom recju stoka!!!
i ako sam delija eto desilo mi se da bas prva tekma bude grobarska :bes
i Sad ce Forever ultras da kaze "...pa rekao sam ja da mi je ovaj ganci sumnjiv..."cim mi je prva tekma grobarska... :lol:


Zovite me Ilija Cvorovic, tripujte o teoriji zavere, ali ako ovaj lik nije podbara licno... onda ne znam sta je... :)

Nemoj da ga banujes, samo mu stavi ispod nicka onaj Lucky_Star predlog. :) Ok, Kizo? :)

I nakon svega sto si napisao, prvo si iz Ks, pa nisi, pa te grobari maltretiraju da nesmes da ides od kuce do tekme, pa se mi ponudimo da te stitimo od miseva... :) a sada ti jos prva tekma Partizan - Lazio...? Ti si decko, prava zabava. Treba te ostaviti za pelcer da uveseljavas drustvo!  :boks

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

"Zanima me koja vam je prva tekma sa zvezdom(u fudbalu) na kojoj ste bili i po cemu vam je ostala u secanju(ako vam je ostala  )."


"Moja prva tekma je bila Partizan-Lazio 2:3(valjda je tako bilo).Tada je to bila senzacija uuuu  dolazi Lazio u Bg.Ja kad sam dosao na stadion ono jedva je bilo "

:rofl   :rofl    :rofl

i to navijac Zvezde, kakav car, nemoj slucajno da ga banujes - ovo ti dodje kao grobarski forum ...

p.s. nije podbara, podbarina prva utakmica je bila 1976 iako ima 23 godine a od toga je 13 proveo u sarajevu a ostatak u kanadi :(

p.s. nego, jeste li culi podbarinu verziju maksimirskog dogadjaja sa SC?!! to morate da cujete - ako niste!

Moja prva tekma je partizan - Pusan

Ko je ovde Kapetan LadJe?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja mu dodjem ko neki prvi oficir, mislim, na ovoj palubi... Neka ga, neka ljudi vide. :) Meni je smesan, zao mi je da ga banujemo. :) Uveseljava drustvo! :)

Kapetan je, doduse, predlozio ban... ali, mene prosto zanima, i mami mi osmeh na lice, pretpostavka da ce nesto novo da odvali... :) Zar ne? :)

Inace, coveku je prva utakmica, Zvezdina u zivotu, partizani - Lazio, otimaju mu misevi mobilni i ne sme da ide na tekme, cas je iz Bg - cas iz Ks (dvostruka licnost), nesme ni do pivnice da ode... :) Kako da ga banujes, :) bas je simpa...  :boks

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da su izumitelji Interneta znali cemu ce sve da sluzi odustali bi jos na pocetku. Doduse kad Indira Radic moze da ima svoj web sajt (valjda //www.indiraradic.co.yu) onda moze i ovaj lik da postira sta hoce  :D
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

????.
?????? ??? ?? ?? ???????? ??????!
? ?? ??? ????? ????????? "?????-??" ? ??? "?????? ??????", ? ??? ??????? ????? ??????? ??? ????, ?? ??? ???????? ?? ?? ?? ????????? ????? ?? ??????? ???? ??????????,  ??? ? ???????, ? ? ??????? ?? ?? ???????, ?? ?? ????? ?????? ????? ?? ?? ????? ????? ??? ?????...

???? ? ????? ????? ????? ? ??? ????????? ? ??? ????? "??. ????????? ???"
http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=264
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

?????? ?????...! :megafon

?? ???? ????? ??? ??? ???? ??????...

?? ???? ???? ?? ??????? ?? ?? ?? ?? "??? ??????? ?????? ??????"! :nene

???? ?????? ?? ?? ?? ? ????? ??????? ??????? ????!

?, ? ?? ????? ???? ?? ?? ????? ???? ???? (????????? Vs. ?????), ?????? ???? ?????? ?????, ??? ?? ??? ???!
? ???????? ???????? ??? ??? ??? ??????? ?????? ????????, ?? ?? ?? ??????? ? ?? ??????????? ?? ?? ????? 2-3 ???? ???? ??????? ????? ????????? ? ???? ?? 100 ???????? ?????? (?????)...
?????, ????? ?? ? ?? ?? ?? 2-3 ???. ???? ??????? ? ?? ????? ??????? ????? ????????? ?????? ???? (????? ? ???) ?? ????-???.
?? ???? ????? ????? ?????? (??? ?? ?? ????? ??*? ?? ????? ???? ?? ??????????? ???? - ???? ?? ?????? ???????? ?? ????), ??? ??? ????? ????????? ?? ????????? "??????" ? ??????? ?????????? ??????.
("??????" ?? ???? ?????? ? ????????? ????? ??? ??????? ??????? ?????????? ????????).
????? ?? ????? ? ?? ?? ?? ?????????? ??? ?? ????? ?? ?????? ??????? ??????????? ??? ?? ?? ?? ?????? ???? ? ???? ????????... :ruke  :sampion

?, ?????? ?? ?? ?? ?????? ?? ????? ??????? "?????? ??????"...

????? ??? ??? ????????, ????????...
??????? ????... :finger

???' "????" ??? ???? ??????? ?? ????? ?? ?? ??? ???? ????????...
????? ?? ??? ?????? ??????... :rofl
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА