Делије припремиле Програм опоравка

Да предлог допре до милионске армије навијача

Навијачи Црвене звезде, Делије Север, у понедељак ће одржати конференцију за новинаре на којој ће јавност упознати са Планом опоравка ФК Црвена звезда. Њихов позив средствима јавног информисања преносимо у целости:

Поштовани,

Поводом тешког стања у нашем клубу позивамо Вас на конференцију за медије која ће бити одржана у понедељак 13. априла у 12 часова у Медија центру на стадиону Црвене звезде.

Том приликом изнећемо предлог Програма опоравка ФК Црвена звезда.

Молимо Вас да својим присуством и извештавањем са конференције допринесете да наш предлог допре до милионске армије Звездиних навијача у земљи и свету.

С поштовањем,

ДЕЛИЈЕ СЕВЕР



(извор: redstarbelgrade.com)

добро би било кад би успјели да оправимо наш клуб бар мало... надам се да ће сви људи који имају средстава и добре воље подржати акцију Делија...
САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ, ЧУВА ЗВЕЗДУ, НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ!!!

Сви који живе у иностранству, "морају" да уплате 50 еура. Све ће добро доћи, али 50 јевреја није ништа, тако да то треба да буде нека морална граница. Ко да више, да Бог да му свака дала  ;D
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

А ко каже да ће се скупљати новац? Сачекајмо сутра да видимо о чему се ради

Quote from: rukometas_bg on April 12, 2009, 11:05:03 PM
А ко каже да ће се скупљати новац? Сачекајмо сутра да видимо о чему се ради
Само кажем, ако то буде долазило у обзир.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Јел се зна оће ли бити преноса конференције?
А спаса нема, неће га ни бити,
јер наша ЗВЕЗДА најбоља је сад,
гробари ће горке сузе лити,
а ориће се песмом бели град.


Тако је!!! Ајмо сад акција!!!


Рачунајте на 3 члана - 1 је моја пунолетна маленкост и 2 малолетне величине!

Попуст за утакмице ми не треба, увек сам плаћао пуну цену карте, иако имам претплатну карту за север.


ЉУБАВ НЕМА ЦЕНУ!!!


Quote3. Тражи се промена статута тако да клуб неће моћи да буде приватизован никако другачије сем по моделу Барселоне или Реала.

:)


Јел може неко да појасни ово за чланарину и донацију?
Хоће ли учлањење као и до сада ићи преко маркетинга клуба (имам кући већ пар формулара да попуним) или су ово чланарине Удружења ДС, не капирам?





Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!