Jucerasnje gostovanje u Kuli je, sto se navijackog segmenta tice, proteklo prilicno dobro, ali postavlja se pitanje ima li sve to vise ikakvog smisla imajuci u vidu nas tim i taktiku koju fura Muslin. Ono sto sam juce video nije bila Zvezda, vec neki tim iz nizerazrednog takmicenja. Odbrana je jako lose obavila posao, u cemu je prednjacio Vitakic, dok je Vidic uglavnom bio dobar (izuzimajuci gresku kod gola Osmanovica). Milan Dudic je potpuno pogubio konce, decko je bio malo u odbrani, pa malo u sredini, a nekoliko puta se iskurcio i cak krenuo u napad. Markovic odavno nije ono sto je bio, Sarac se takodje lose pokazao. U sredini je jedino igrao Mladenovic, a Muslinov veliki ljubimac Perovic je jos jednom dokazao da je kriva kara od igraca i da je i njemu mesto u Jedinstvu iz Uba. Zigic je odavno provaljen i ako do kraja prvenstva bude dao jos pet golova to ce biti ekstra uspeh za njega. Ni mladjani narkos Pantelic nije odigrao nista posebno, pa sta onda (i od koga) mozemo da ocekujemo u narednim utakmicama?!

Nekada je Zvezda ovakve protivnike lomila suvim kvalitetom, razlikom u klasi, a ne kurvanjski, bez ikakve ideje i igre, sa dosudjena dva penala. I kada ta igra postoji, ona je uvek ista: lopta na bokove, centrisi Pikseta Zigicu na glavu i to je to, kraj price. I pored toga sto nam je taktika poodavno provaljena, Muslin i dalje tvrdoglavo forsira igru na jednog coveka (Zigica) iako ona daje sve manje rezultata. Sredina terena je potpuno nekreativna, nema dobrih akcija i ubacivanja u napad, jednom reci u igri Zvezde vise nema nikakvog kvaliteta. I sada satisfakcija treba da nam bude dupla kruna? U redu je to, kada se ima u vidu koliko dugo titulu nismo osvojili, a o duploj da ne pricamo, ali koliku ce vrednost ta dupla kruna imati u evropskim okvirima?! I dokle cemo da se vise zanosimo tamo nekom Ligom sampiona?! Sa ovakvom Muslinovom fudbalskom filozofijom nema prave Zvezde, nema ni pravih igraca, nema Lige sampiona, nicega... Sa ovakvim timom i igrom meni dupla kruna ne znaci APSOLUTNO NISTA. Jer kada se ponovo izadje u Evropu, bice ista prica: "Sta ces kraj Morave kad ne znas da plivas..."
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Mislim da je rano kritikovati. Ovo je tek druga tekma. Konkurencija u spicu je nikad jaca. Vidi se velika zelja svih spic igraca da se dokazu. Ali definitivno postoji problem. Sa takvim napadom morali bi da budemo mnogo efikasniji a ne da dajemo golove iz penala. Dakle mislim da je samo problem pocetka prolecnog dela prvenstava (nadam se)!

Bojan Djordjic!

Toliko!