??? ?? ???? ??? ?? ????? ???? ?? ??? ???? ?????.??? ???? ?? ?????? ???????, ?? ?????? ?? ?? ????? ???????? ??????? ??? ???? ?? ?? ???? ?????? ????.?? ??? ???? ???????? ??????? ????? ? ???????? ?? ???????.??? ????????? ??? ?????.

???????? ????????? ???????? ? ???????? ( ?? 1948) ??? ????? ?????????, ? ?? ?? ???????? ???? ???? ????? ????? ?? ?????????? , ??? ?? ???? ???? ?? ??????? ???? ??? ?????.???????e? ??? ?? ???? ??????? ??????, ????? ???????, ????? ? ?? ????? ?????????, ???? ?? ?????? ??????? ???????? ??? ?????.
?? ????? ?????? ???? ??? ????? ?? ????? ?????????? ????? ????, ?? ?? ??????? ????? ????????? ???? ??? ?????, ???? ?????? ???? ?? ???? ??????, ???? ??? ??? ???????? ?? ???????? ????????? ????? ??????? ?????? ???????? ? ??????? ?? ?? ??????? ?????? ??????.?????? ???? ?? ????? ??? ??????? ????????? ???? ???????? ? ???? ??? ?? ??????????? ???? ?????? ? ?? ?? ???????? ???? ?? ?????????? ?? ???? ?? ?????? : ??.???????? , ??? ?? ?????? ????????? ? ?????????.?????? ??? ?????, ?????? ??????? ?? ????? ? ???????????, ???? ?? ???? ???? ??? ?????? ??????? ???????.
???????? ??????? ?? ??????? ??????? ?? ?????? ????? ???????? ???????, ???? ?? ????, ???????, ??????? ??????? ??????.
????? ??????????? ????? ???? ???? ?? ?????? ?? ???????? ??? ?????? ?????????.??? ????? ?? ????? ???? ????? ??????? ????????? ???? ?? ?????  
?????????? ??????????, ??? ?? ??? ???? ?????? ???? ??????? ?? ???, ??????? ?? ?? ?????? ?????? ??? ????, ? ????? ?? ????.
?????? ????, ????? ??? ???????? ?? ??????? ?? ????? ?????? ???? ?? ??????? ????????.???????? ?? ??? ????? ????? ????, ?? ?? ?????? ???????????? ??????? ?? ???????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????, ??? ???????? ??? ??????? ?????? ???? ?? ??????? ? ???????? ?? ?????? ????, ?? ???? ?????? ??????!
???? ?????????? ?????? ?? ???????????, ? ????????? ?? ?????????.??? ???? ?????.???? ??????????? ??? ???????? ? ?????????? 1975, ?????? ???????????

Pozdrav za dedu, svaka mu cast...
Koliko ima godina, mogao bi kiza da napravi spec. interview sa njim... bilo bi zanimljivo svedocenje jednog starog navijaca o navijackim zbivanjima u proslosti...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

???? ? ???????? ?? ?????????? ???????? ?????????? ?????? (??????? ??????) - ?????? ?? ???????, ?? ??? ?????? ?????????? ???? ?? ? ?????????.

naravno da nas zanima  :)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ovo je stvarno dobro za vremeplov, ocekujemo jos ovakvih tekstova. Pozdrav

Prica je veoma interesantna.
Nesina ideja o intervju treba stvarno da se realizuje.
Procitao sam knjigu Vladimira Dimitrijevica "Zivot je okrugla lopta".
Veoma je zanimljiva,pogotovo kada autor prica o svom detinjstvu u Beogradu u prvim godinama posle drugog svetskog rata, o tome (malo) kako je izgledala tribina Crvene Zvezde u pocetku 50-ih, o tome kako tada ljudi pratili fudbal,kako je izgledao Beograd.
Mislim da bi bilo lepo da se skupljaju price navijaca Crvene Zvezde,pogotovo onih starijih (pre nego da oni svi izumiraju),da se skupljaju njihove uspomene o navijanju,gostovanjima,gradu,igracima...,pre nego sto sve to izgubimo zauvek.
Mogla bi se objaviti knjiga ili knjige koje ne bi bile samo svedocenje o istoriji zvezdinih navijaca, vec svedocenje o istoriji Srbije od 1945. pa do sada, o tome kako se promenilo drustvo.

Quote from: "KizaLion"Ovo je stvarno dobro za vremeplov, ocekujemo jos ovakvih tekstova. Pozdrav

????? ??? ?????? ???? ????????? ????????? ??????, ??? ??? ?? ???? ????????? ? ????? ?? ?? ?????? ??? ??? ??? ??????, ?????????? ?? ???? ??????. namigivanje

I moj deda je vatreni zvezda



???? ?? ???? ???? ????????!

???? ?? ??????? ????? ?? ????????? ? ?????????! :ruke

?????, ????? ???? ?? ????!

Bio sam na revansu u Beogradu. Tacnije na jugu prema zapadu. Bilo je oko 120 000 navijaca. Madjari su bili smesteni na centralnom delu Zapada. Toliko su bili bezobrazni da su non-stop prozivali ljude pa cak i pljuvali po njima. Posle utakmice mnogi se prebacuju na zapad i dolazi do opste tuce sa policijom. Lete kamenice a policija se povlaci unutar zapada. U tadasnja vremena dosta i cigana a i grobara je dolazilo sa svojim navijackim rekvizitima da bodre drugi klub. Ja sam tada imao 14 godina. Cak sa video mnoge grobare sa salovima kako pitaju neke starije cigane, zasto ih bijete.Samo vam mogu reci da je tada bilo mnogo vecih sranja na utakmicama, ali se nikada nista nije pisalo, jer COPA je bio tada predsednik, a mi smo bila fina i nesvrstana zemlja.
EGENDA - ZORZ