May 03, 2005, 12:14:42 AM Last Edit: September 22, 2008, 10:31:18 AM by KizaLion
pa da nastavimo
Koliko sam cuo, riba je '87 godiste,a igracica je u klubu roxy:

Igracica iz kluba Renesansa(budva):

krystal muski svet uglavnom manje-vise zna... :D

izvinjavam se ako smeta sto nisam postavio samo linkove, to je zbog Kize... :D
btw kizo, reci do koje granice moze da ide obnazenost devojaka zbog zenskog sveta koji se nalazi na forumu... :D
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Uf Nesho brate jel moguce da je ova tvoja prva 87.god................ma postavljajte bra sve sto stignete,nece se zenska populacija ljutiti zar ne?!...............Northern i ja cekam odgovor na Kizino postavljano pitanje tebi................i naravno odakle su?

Razmisljao sam o tome da ne budem moderator ovog foruma, ali ipak ste me ubedili da ne odustanem od toga..

Nesa.. samo napred.. :D
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Kakav ja album imam,slikano od 99-04(sr.sk. i malo posle).
Al PRIVATE :finger

Quote from: "Nesha_cb"
krystal muski svet uglavnom manje-vise zna... :D


kakav TET ?  :D
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Quote from: "bjcz"Uf Nesho brate jel moguce da je ova tvoja prva 87.god
Eh da je moja...  :D  :D  :D  :D Pa sta da ti kazem, tako kruzi prica, ako lazu mene, lazem i ja tebe...
Dajte bre ljudi, postavljajte fotke, nemo' da zezate...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Indjija"Kakav ja album imam,slikano od 99-04(sr.sk. i malo posle).
Al PRIVATE :finger

Indjija bate, ti si EXIT covek, mojne da nas razocaravas.

Ako ne das slike, ima da te banujem :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Nema nikakvog izvinjavanja zenama na ovom forumu ! :) Ovo je muski i navijacki forum i tacka. Kojoj  :)  se ne svidja neka zaobidje ovaj topic.

Northern, i dalje cekamo odgovor...

Quote from: "KizaLion"Nema nikakvog izvinjavanja zenama na ovom forumu ! :) Ovo je muski i navijacki forum i tacka. Kojoj  :)  se ne svidja neka zaobidje ovaj topic.
Progovorio tradicionalni Balkanac iz njega :D .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Fotka koju je Northern postavio je iz nekog od Amsterdamskih nocnih klubova (te slike odavno kruze internetom), ne lozite se dzabe  :finger

Pripreme Hordasica iz Dobrinje pred derbi :)



Silikonska bula  :batine
Д најф" ис д фрст парт оф мај трилоџи: "Д кашика, Д виљушка, Д есцајг!" :)

Quote from: "Fat_Tony"Silikonska bula  :batine
A ti bi se kao bunio...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ja bi je prekrstio ...  ;pljuga



Ja bi joj kupio nove nokte,posto joj je ovaj na palcu desne ruke identican kaziprstu leve...fuj :seljak

gde pa to ti gledas..??? udri i uzivaj...



Quote from: "Gaga"http://gallys.nastydollars.com/mh/14/?id=askjolene - Za DjapeTA  :o
Hvala na donaciji,i kad da je ocekujem na kucnoj adresi  :D ?
Za ove ostale postoji samo jedan normalan komentar a to je  :jebanje .
Ja mislim da bi trebalo banovati Gagu jer ovde ubija ljude u pojam  :lol: ,posle ljudi nece hteti ni da dolaze na tekme jer ce krenuti u potragu za ovakvim stvarima(nedostiznim) i onda ce nam tribina propasti  :lol: .
Jooooj zivote....
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

U subotu u Trezoru za dvesta kinti spektakl! Baklje, trbusne plesacice i promocija novog sporta - rvanje picetine u bazenu sa cokoladom.
Otidi Kizo i slika nam donesi.  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!