Srecan put svima koji idu dole i zelim im lep provod sa bracom Grcima... Nadam se da cemo imati lepih izvestaja ovde...
Da li se zna koliko ljudi je otprilike otislo???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"Srecan put svima koji idu dole i zelim im lep provod sa bracom Grcima... Nadam se da cemo imati lepih izvestaja ovde...
Da li se zna koliko ljudi je otprilike otislo???
Ima prenos na 3K, vidi se zastava Delije(ona sa zutim slovima), srpska sa krstom i neka sa nasim i njihovim grbom(izgleda da su je oni pravili)...
Bila je i jedna baklja iznad zastave delije u drugom poluvremenu...
Rezultat je 1:0 za nase, daj Boze da tako i ostane...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Okacena je warsawova zastava (to je ta sa zlatnim krstom). Bice sigurno vise informacija kad se ovi vrate.

sad sam trenutno kod ortaka u atinu, i reko da vam se javim...
tekma do jaje! 1-0 haos kad je pao gol !!!
sat vremena pre tekme ceo stadion na noge i svi pevaju, kad su usli zeleni ne teren da ne pricam ... kad su crveno beli pale se baklje itd nasi su im doneli neke salove na poklon "orthodox brothers" i neku zastavu ... okacena srpska zastava warsaw + delije.
kompletan izvestaj kad se vratim u parizu u ponedeljak.

pozdrav svima iz atine !!

Congratulations BRO! :boks

Some photos ?:sesir

Quote from: "Nesha_cb"neka sa nasim i njihovim grbom(izgleda da su je oni pravili)...
Izvinjavam se na gresci, ta zastava je uradjena sa nase strane i data je G7 na poklon...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Konstantin"Some photos ?:sesir
evo jedne, poveca je pa cu staviti samo link:
http://briefcase.pathfinder.gr/download/oly7/29768/351751/0/Olympiakos+-+Panathinaikos+028.jpg
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

????? ?? ???????...? ??????? ??? ? ???? ?????? ???? ????? ? ???? ????? ?????? ??????? ??????.

:ruke

Na ovoj slici sto je Nesa postavio odlicno se vide S. i D. iz BBRS. Malo dalje je U.

kalimera!! :)

slike od mene cete dobiti veceras

pozdrav svim ciganima koji su bili na tekmu!

THANKS TO ALL OUR GREEK BROTHERS FOR THIS WEEK END !!
SEE YOU IN BELGRADE!!


za slike pogledaj MP ;)
za izvestaj cim imam vremena  :finger

Ako bude kesha,ja bih isao vozom na sledecu.