Upravo sam na BK TV video reklamu Vlade republike Srbije, gde decko sa devojkom ulazi na stadion sa kartom(placenom, oboje oko vrata plavo bele bar-salove, izmisljeni), a pre toga prolaze pored navijaca koji valjda piju pivo(nisam obratio paznju), na ulazu muskarac mase navijacima ispred stadiona i ulazi sa ribom...(time su hteli da kazu: Zdravo kreteni!) Onda krecu slike incidenata sa radovih, grobarskih, ciganskih i mozda jos nekih tekmi i onda se kaze da su u prethodne 3 godine poginula 3(  ) lica na utakmicama...
Na kraju je slogan: Navijaj glavom i cini mi se da njih 5-6 sedi i jede semenke na stadionu...
nisam znao za sta je reklama pa nisam ni obratio paznju, moguce je da ima manjih gresaka, ali bitno je da su krenuli... mislim da je sada na nama da damo odgovor... ne znam samo gde izmislise ova 3 poginula, ali ajde...
Ako neko moze, neka snimi reklamu pa neka okaci...
Ja sam popizdeo, a vi???
p.s.ako mislite da ova tema nije prikladna ovom topicu, prebacite je u odgovarajuci, ali mislim da ovo ima veze sa navijacima, tako da...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Evo digla mi se kosa na glavi,majke mi!
Pa jebo im pas mater nisu se setili da prave reklamu kada je mali Milan pogodjen od strane zandarmerije!I jos ce sad masa neupucenih ljudi da se popali i da kaze "To je ono pravo,navijaci su stoke"!Ko ih jebe...govna!


Treba ih sve izbosti majku im jebem retardiranu

Quote from: "Djole"...jebo im pas mater...
...ali sa kondomom...

Moramo da odgovorimo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!