Evo vratih se i sa vecerasnje tekme...
Uradjena je koreografija od balona, pola tribine crveno, pola belo...
Cini mi se da je bilo nesto vise ljudi u kopu koji je presao preko polovine tribine, navijanje u nekim delovima fantasticno, a u nekim jako slabo, dosta ljudi je gledalo utakmicu...
Dosao sam 15 minuta pred tekmu, pa nisam video da li je bilo nekih carki sa murkanima, ali cini mi se da su veceras bili bolje organizovani jer su ispred hale napravili red, pa su pustali grupu po grupu, tako da nije bilo tesno na ulazu...
Tokom tekme su samo sklanjali ljude sa stepenica, i normalno celom duzinom tribine su bili postavljeni do ograde...
Sve u svemu, zabelezena je pobeda do koje smo dosli ne zato sto smo mi dobri, nego sto su oni losi, jer je kod nas igrao normalno samo golman bez koga ne bi pobedili...
Hoce biti slika???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

@!Nesha_cb
vidim da si veliki poznavalac rukometa ...
Sem gose koji je zasluzio pohvale, mogo si i da kazes da nikog nema od prosle sezone da neke mlade neiskusne generacije igraju sad LS i na kraju mogao si da ih pohvalis

Kao prvo izvinjavam se u ime moderatora sto se evo izvestaj sa rukometa pojavljuje tek posle dva dana, ljudi koji nisu bili, ostali su uskraceni za informaciju o atmosferi i dogadjanjima sa utakmice, ali eto desava se, nadam se da se nece ponoviti
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"E a da sam ja policajac, nikada ne bih pucao u decu!!! Muk...
:ruke  :ruke  :ruke
Svaka cast...
RSF, koliko pre tekme se stiglo ispred hale, posto sam ja dosao pred sam pocetak i normalno izvisio za kartu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Sledeci put se malo raspitas i saznas da je skup bio dosta dosta pre tekme...  I onda neces da izvisis za kartu...

Quote from: "KBB"Sledeci put se malo raspitas i saznas da je skup bio dosta dosta pre tekme...  I onda neces da izvisis za kartu...
ma znao sam ja kada je skup, ali nisam stigao... jbg...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Koliko ja  znam skup je bio 3 sata pred tekmu, a verovatno se kao i prosli put islo peske do Banjice... Posto stanujem jako blizu dosao sam pravo na tekmu i dobio karte na vreme... Ubuduce da znas, karte uvek budu ostavljene kod nekoga napolju i on ih deli ljudima koji kasne (ako ostane karata naravno)... Drugar iz ekipe je takodje kasnio 5-10 min ali neko mu je dao kartu i usao je bez problema...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "