Kao sto znate, u subotu se igra mec sa celjem na banjici u 18h ako se ne varam, kazu da ce biti pune tribine... Celje je ekipa koja je bila prvak evrope, dolaze sa 200 navijaca, mislim da je to povod da dodjemo u sto vecem broju i da pokazemo ko smo i sta smo...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"dolaze sa 200 navijaca
:o
Simpaticno...

SVI NA BANjICU!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

A kad je tacno fudbalski derbi??Jel posle rukometa,ako jeste oce biti neki organizovan odlazak na derbi ?
;pivo

Quote from: "YUNG_BBRS"A kad je tacno fudbalski derbi??Jel posle rukometa,ako jeste oce biti neki organizovan odlazak na derbi ?
;pivo

Derbi je za dve nedelje.

Quote from: "Nesha_cb"dolaze sa 200 navijaca, mislim da je to povod da dodjemo u sto vecem broju i da pokazemo ko smo i sta smo...

Da se razumemo namigivanje , ti navijaci su obicni simpatizeri ;pljuga , koji bodre i vole svoj klub znaci nikakav ULTRA fazon   , da se ne bi neko previse lozio  :boks  :finger . S obzirom na to kako im se zove klub gotive i ;pivo  :flasa  :D

Ja mislim da je to sto Zvezda posle dugog vremena igra u LS dovoljan izazov i povod za dolazak u sto vecem broju, a takodje u goste dolazi aktuelni sampion Evrope.

Jos da imamo tim za LS bilo bi super, ovako ce da nas odere ko stigne...

Taman sam mislio da ovaj vikend odmorim ... nema fudbala ... ali nema nista od toga vidimo se na banjici

rukomet je interesantan bio uvek za delije !
navijanje je jako dobro jer kratko traje tekma
a sa druge strane zanimljivo je jer uz nas zvezda moze daleko da dogura!
zato svi na banjicu jebem li im mamicu... :ruke
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Quote from: "munja"
Quote from: "Nesha_cb"dolaze sa 200 navijaca, mislim da je to povod da dodjemo u sto vecem broju i da pokazemo ko smo i sta smo...

Da se razumemo namigivanje , ti navijaci su obicni simpatizeri ;pljuga , koji bodre i vole svoj klub znaci nikakav ULTRA fazon   , da se ne bi neko previse lozio  :boks  :finger . S obzirom na to kako im se zove klub gotive i ;pivo  :flasa  :D

Ja mislim da je to sto Zvezda posle dugog vremena igra u LS dovoljan izazov i povod za dolazak u sto vecem broju, a takodje u goste dolazi aktuelni sampion Evrope.
Slazem se sa munjom sto se tice tih navijaca, simpatizeri 100%, turisti i matorani sa zenama u dresovima.. Kada je Badel sredinom 90-ih gostovao u Celju, okupili su se svi zivo iz celja (nevezano za navijace) spremni na sibanje sa BBB (koji su nekoliko puta navratili), tako da je tada bilo nekoliko interesantih okrsaja..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Videcemo sta ce biti kada mi budemo igrali tamo 6.tog novembra...

Quote from: "YUNG_BBRS"A kad je tacno fudbalski derbi??Jel posle rukometa,ako jeste oce biti neki organizovan odlazak na derbi ?
;pivo

kakav ti je ovo nick?
'si nepismen il' je neka fora?

Vidim da niko ne pise  o tome da li se organizovano dolazi na rukomet, ali eto koristim priliku da pozovem sve koji su u mogucnosti da dodju pa da pomognemo Zvezdi da pobedi evropskog prvaka, makar prisustvom ako kazem slucajno ne bude organizovanog navijanja... Snacicemo se vec nekako!!!  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Boga mi, svaka cast momcima, ja sam vise verovao da mozemo da dobijemo prvaka evrope u rukometu nego partizan u fudbalu, prvi deo se ostvario, ove momke stvarno treba podrzati jer igraju do poslednjeg atoma snage i ostavljaju srce na terenu, kop je bio solidan(pola tribine, ne mogu da ocenim koliko ljudi), slovenaca oko 150, culi su se bas dobro u nekim trenucima, delom uz pomoc bubnja koji je bio do jaja, a i videli su se dobro ko sto rece plastic(svi u zuti majcama)...
Nase navijanje u trenucaima slabije, ali u trenucima smo padali u trans i bilo je bas do jaja, na kraju tekme je bilo najjace kada je cela hala pevala pune tribine... Bilo je prozivanja sa zutima i pevalo im se homoseksualci, ooo i pederi, pederi...
Drotova po obicaju mnogo, i pred pocetak se cinilo kao da imaju zelju da nastave zenit2, osetio sam to licno. na ulazu su pre mene pustili lika sa propusnicom, iza njega ja i ovaj kaze: "ne znam sta je to, stani sa strane", ja stao sve regularno i dolazi jedan drot pod punom opremom i uzme sve da nas gura napolje i mene malo izsutira po nogama(kasnije sam cuo da mu je neki KOLEGA rekao: "Daj smiri se", srecom da sam imao kartu... Potom, kada sam opet stajao u redu, proslo je jedno 10-ak drotova unutra, a uspu su nas sve gurali stitovima kao da smo zivotinje...
U zadnjem napadu je nas sutno 2 sekunde pred kraj meca i lopta je otisla preko gola, slovenci su za 2 sekunda vec bili pred nasim petercom, i srecom, lopta je usla delic sekunde kasnije u gol, a jos vecom srecom, sudije ga nisu priznale(posto znate kako to izgleda sa sudijama)! odmah je nastala ludnica na nasoj strani, guranje, skakanje i svi su krenuli ka ogradi tj igracima preko drotova, trebali ste da vidite sliku, drotovi nisu znali sta ih je snaslo posto je jedan od igraca jednom stao na glavu  , tu dolazi do grljenja i izmedju ostalog debeli stvorovi povadise pendreke...
Onda su krenuli da saraju po masi i izmedju ostalog je jedan od njih udario decka iz HRSB u glavu, decku nije bas bilo najbolje, srecom pa nije nista opasno, kasnije su se vratili u postavku i nisu reagovali...
Posle tekme su svi krenuli zajedno ka gradu tj u dve trole, posto imamo velikog iskustva sa banjicom...
Ja mislim da ove pobede nikako ne bi bilo da nije bilo nas na tribinama, pruzali smo veoma dobru podrsku, i igraci su se fenomenalno oduzili, i posle smo mi huligani, lomimo, divljamo, bijemo, a sutra ce u svim novinama izaci naslovi: Zahvaljujuci svojim navijacima dosli do pobede i slicno, e pa neka, bas bi voleo da vidim derbi bez navijaca, muk, tisina, uzas drugim recima...
Stop represiji nad navijacima...
Bice i par slika sa moje strane malo kasnije...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "pijani boske..."rukomet je interesantan bio uvek za delije !
navijanje je jako dobro jer kratko traje tekma
a sa druge strane zanimljivo je jer uz nas zvezda moze daleko da dogura!
zato svi na banjicu jebem li im mamicu... :ruke

LEPO SAM VAM REKAO !!! nista bez nas ...  :megafon  pune tribine...
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Tako i jeste-nista bez nas,kako smo mi padali u pesmi tako su i oni u igri i obrnuto,tekma odlicna,navijanje super.Jedva cekam sledece kolo,ima da primimo jos mnogo ljudi iz Indjije da dodju i pevaju do nove pobede!

Jel neko provalio da od ovih 50 slovenaca sto su stigli, polovina od toga su zene. Od toga 5-10 su strasno debele, grudi sedmica :) i onda jos 4-5 babe. Uzas. Nervirao me njihov bubanj.

Kad smo im vikali "homoseksualci" oni nista. kad se culo "pederi, pederi" odma su poceli da se raduju ko mala deca. :)

Posto je Nesa napisao izvestaj reci cu da se valja spremiti za dva gostovanja, u Celju i u Plocku (Poljska) (warsaw sredjuj vize :D)

Nisam siguran da li Poljaci prate rukomet...

Quotegrudi sedmica  :)

Dobili smo i strucnjaka za BH!Bravo Kizo,predpostavljam da bi tvoj krokodil na njihovim grudima imao cime da se zabavi.Neko je vec napomenuo da "Florijani" nisu u nekoj ultra prici,videcemo sta ce da ponude u Celju.

Quote from: "KizaLion"Jel neko provalio da od ovih 50 slovenaca sto su stigli, polovina od toga su zene. Od toga 5-10 su strasno debele, grudi sedmica :) i onda jos 4-5 babe. Uzas. Nervirao me njihov bubanj.

Kad smo im vikali "homoseksualci" oni nista. kad se culo "pederi, pederi" odma su poceli da se raduju ko mala deca. :)

Posto je Nesa napisao izvestaj reci cu da se valja spremiti za dva gostovanja, u Celju i u Plocku (Poljska) (warsaw sredjuj vize :D)

Nisam siguran da li Poljaci prate rukomet...

Kada bi se "neko"pojavio u Plocku ostao bi bez daha... namigivanje
Vise,strasna birokratija,uskoro ljudi nece ici ni na fudbal a kamoli na rukomet :(
Podseca Me na '95/6 kada je rukomet bio MNOGO popularan za Nas navijace...eee

Pozdrav
Ps dali ti je stigao tet?
S

Nije mi stiglo mozda si fulao mail.

Mozeli neko da mi kaze zasto se nepale baklje i zasto nema koreografije jer setalice bi bile odlicne