Quote from: "KizaLion"Kad smo kod LJ Skinsa, koji je pravi razlog njegovog prelaska u Radovce? Vidjam ga po nekim slikama onako euforicnog vidim da mu dobro ide u tom novom klubu. Jel neko od vas bolje zna onog bivseg radovca sto je presao za zvezdu V..-a Ultra Brigate? Bio je 6 metara u mardelji. Pravio sranja i povukao se. On je meni tvrdio da navija i za zvezdu i za rad, mislim... katastrofa.

A... K.... onaj iz Heroja njega sigurno treba neki forumasi da pomenu, jer njega nisam nikad upoznao.


Lj Skins je klasican da to nazovem hooligan,njega je samo tuca interesovala,mnogo u to vreme mu se mesala devojka u njegov navijacki zivot,cak dolazila na sastanke...
Posle jedne izgubljene bitke na Banjici'98/9 On i mali Zica su presli na Banjicu,stim sto Zica vise nije aktivan ultra' a Lj je sad u nekim budistickim sektama ,da to tako nazovem i aktivan je kao ultra'...

...
S

...u redovima UB je bio i crni Milutin,on je bio grobar dok nije dobio batine i oduzet mu je transparent"curva sud"'94/5 pre godinu dana je tek zapaljen na kupu i od tada je zvezdas :D  bio...
I..n Division,kasnije UB ,lood,dobar navijac je u dalekom Irhucku u Sibiru,s vrati kada je na"odmoru, B..e ,od J..e sad ,u poslednjih par godina ide sa Invalidima,bio je redovan '93-00,ne znam sta mu se desilo...
G....v "tranfuzija krvi",najsmesniji lik nas,cuvena Loznica'95 i njegova naga bulja na centru terena :rofl , koliko znam ne maga u poslednjih 2 godine... :D
Dj..e sa Zvezdare sa malim"?" bili su redovni tokom 90-tih , nestali su, i...
Exer iz Cvijiceve je isto obelezio period do 99...sa celavim Misom, fura na Ofku ali voli Zvezdu,tako kaze...
Radule je bio redovan dok nije dobio ciglu u facu u cacku'99 ,slomnjena vilica i tada posustaje polako...dobar lik...
Niksa sa Bezanije ,lood,dobar,i on je obelezio drugu polovinu '90-tih...

...
S

A Tajson sa kraja 80-ih pa pokojnog Suce ekipa Dinga,A. skakavac... neznam sta je sa Devilsima neke sam vidjo ali veci deo ekipe je nestao?!

A tek Veterani,kakva je to ekipa. Kad smo igrali euroligu one dve sezone krajem 90-ih,svaku tekmu sam bio pored njih. Likovi su da nema vecih. Jedan je bio taksista,ko zna mozda je jos uvijek,sjecam se da je na gostovanje ponio kofer pun piva. Ladno je popio 50-ak i sto je najgore potpuno je bio trijezan. Ali sto je jos gore imao je 120 kila i sjedio je ispred mene,a bas je to njegovo sjediste bilo odvaljeno. Bolile su me noge 10 dana poslije toga. Vjerovatno su i danas vecina aktivni,kad nisu prestali do tada,tesko da ce ikada,samo i ja sada na basket slabo idem,a na mari znam da su uvijek tamo prema istoku na vrhu sjevera ali nikad ne obracam paznju koji jos idu. Pozdrav

...nekoliko clanova Veterana je aktivna,jedan je security ispred "tvrdjave" pored Marakane,drugi je u reviji :D ...

a za bradatog Sam zaboravio,ako mislimo na istog,?'00 je bio u Lesteru,tada Sam ga poslednji put video,kasnije je par nedelja sljakao gore i..vratio se ali...

ekipa sa Tasa:krezavi,nosati,N.....a, poslednja dvojca su u Engleskoj,nisu vise aktivni ,obelezili su period'93-00,ne znam za krezavog da li dolazi s vremena na vreme...?

N..a sa Karaburme je takodje bio aktivan druge polovine 90-te ,posle '00/1 nije vise,ozenio se,porodica,ako cita ovaj forum srdacno ga pozdravljam... :ruke

...
S

Quote from: "warsaw"...nekoliko clanova Veterana je aktivna,jedan je security ispred "tvrdjave" pored Marakane,drugi je u reviji :D ...

a za bradatog Sam zaboravio,ako mislimo na istog,?'00 je bio u Lesteru,tada Sam ga poslednji put video,kasnije je par nedelja sljakao gore i..vratio se ali...

ekipa sa Tasa:krezavi,nosati,N.....a, poslednja dvojca su u Engleskoj,nisu vise aktivni ,obelezili su period'93-00,ne znam za krezavog da li dolazi s vremena na vreme...?

N..a sa Karaburme je takodje bio aktivan druge polovine 90-te ,posle '00/1 nije vise,ozenio se,porodica,ako cita ovaj forum srdacno ga pozdravljam... :ruke


Sad mi je jasno,K..zu smo sreli Zajedno sa Mauzerom u decembru,dodje tu i tamo,a na onog drugog lika Sam mislio,pomozi mi Mauzeru,lik je sljakao u Coventryu..?,debeli,stariji, bio je u akciji "agencija'99" tuca sa Grobljem...?

...
S

Matori Z...- tu je, bavi se "ugostiteljskim" biznisom  :flasa  ;pljuga
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

...setio Sam se scene iz gradskog busa susret sa Bulidzom,kada god spomenem njega i njegovo ime, :rofl ,
nije vise dolazio,bila je 96/7 ,sedeo je u busu ispred ,provalio Sam ga a On se stalno okretao :D ,ljudi gledaju,pravio Sam se da ga NE vidim,uzasno smesan je bio,kad odjedanput se okrenuo i sledi pitanje"da li se znamo ,poznat si Mi..? :D ,Ja zbunjen"ma jok,cini ti se" :rofl ,i okrenu se ...
S

Kad smo vec kod engleske i lestera, sta je sa onim M****m bratom od I. ? Cujem da se zaposlio i sredio se  :) Steta sto vise ne dolazi.

Sto se tice ovog drugog security sto radi u reviji, ima dvoje dece pa i dalje dolazi na tekme a ima 35 i kusur godina. Tako da warsaw nelezi bas ta prica ko se ozeni i dobije dete taj prestaje sa tekmama... imas ovog Z...u, K...ta, M....a UB evo sad i nas zvezdarski brat ima 1 dete a jos ima par komada u planu.

Uglavnom pojedinci prestaju zbog nekih problema ili gresaka.

Takodje sestric od Crvka J... bivsi heroes i lunatics vise ne dolazi, a steta, napravio par gresaka, ali on je za mene jedan od najboljih, od onih koji nikad ne beze.

Quote from: "KizaLion"Kad smo vec kod engleske i lestera, sta je sa onim M****m bratom od I. ? Cujem da se zaposlio i sredio se  :) Steta sto vise ne dolazi.

Sto se tice ovog drugog security sto radi u reviji, ima dvoje dece pa i dalje dolazi na tekme a ima 35 i kusur godina. Tako da warsaw nelezi bas ta prica ko se ozeni i dobije dete taj prestaje sa tekmama... imas ovog Z...u, K...ta, M....a UB evo sad i nas zvezdarski brat ima 1 dete a jos ima par komada u planu.

Uglavnom pojedinci prestaju zbog nekih problema ili gresaka.

Takodje sestric od Crvka J... bivsi heroes i lunatics vise ne dolazi, a steta, napravio par gresaka, ali on je za mene jedan od najboljih, od onih koji nikad ne beze.

Sam si sebi odgovorio na pitanje u vezi M..., kada je u Bgd-u svrati na Marakanu,drugo nisam rekao da svi koji se ozene i dobiju decu nisu vise aktivni namigivanje ,vec Sam naveo likove koji jednostavno vise nisu aktivni...a pri tome su ozenjeni i vode miran porodicni zivot...
S

...M...o iz Rume{laka mu crna zemlja},obelezio je par godina vernosti do tragicne'00,
S.xi Skin ,bio je isto na Severu dobrih 4-5 godina redovan,uvek u istoj bordo fajerci,slucajno se sretosmo posle 7 godina,covek u istoj fajerci,samo mu je falio zub prednji :D , K..a Skin ,je takodje prestao da dolazi zbog licnih problema,mada na vecim evro je tu, njih nekoliko i par ljudi iz Fontane su obelezili neku vrstu Skin pokreta Severa u periodu od '92-97...
P..a crni,tamnoput
sa Padine je bio clan UB,zbog tragicnih problema polako je i ON napustio tribinu...

Da bi Smo dosli ,ustvari dosli Smo do neceg u danasnje vreme vecina ovih ljudi su na neki svoj nacin bili na tom putu danasnjice i u nekom pogledu pomogli su u stvaranju pokreta , ponavljam da bi bar trebalo da se spomenu ,i spominju se u pozitivnom smislu, NE bih voleo da neko pogresno shvati ili pomisli"ma daj,ko su oni,bili su ,pa sta..." :nene

...
S

...M..i pavijan,stariji navijac ,bio je redovan i veliki navijac sportova u hali,bio je redovan '90-tih ,ne znam tacno da li se s vremena na vreme pojavljuje...?
Z..e ex-Ultra Brigate, u kopu je bio do '98/9 ...
Z...o takodje ex-Ultra Brigate bio je aktivan tokom '90-tih ,pojavi se na derbijima i evro utakmicama...
D..e Kaludjerac, on je takodje bio u redovima druge polovine '90-te ,vidjen na derbiju ali nije vise aktivan kao ultra'...

...
S

Quote from: "KizaLion"Takodje sestric od Crvka J... bivsi heroes i lunatics vise ne dolazi, a steta, napravio par gresaka, ali on je za mene jedan od najboljih, od onih koji nikad ne beze.

Da je valjao i da je bio takav kakvim ga t opisujes nebi mu bio zabranjen dolazak na sever...



warsawa, mozda znas sta je sa onim likom sto je u ukraini zamotao u salvetu ? On je obelezio seksualnu revoluciju na severu definitivno.  :D
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Quote from: "James J. Bulger"
Quote from: "KizaLion"Takodje sestric od Crvka J... bivsi heroes i lunatics vise ne dolazi, a steta, napravio par gresaka, ali on je za mene jedan od najboljih, od onih koji nikad ne beze.

Da je valjao i da je bio takav kakvim ga t opisujes nebi mu bio zabranjen dolazak na sever...



warsawa, mozda znas sta je sa onim likom sto je u ukraini zamotao u salvetu ? On je obelezio seksualnu revoluciju na severu definitivno.  :D

Jel mu salveta ispadala pri svakom ubodu? Mora da ju je vezao izoler trakom  :rofl

Quote from: "James J. Bulger"
Quote from: "KizaLion"Takodje sestric od Crvka J... bivsi heroes i lunatics vise ne dolazi, a steta, napravio par gresaka, ali on je za mene jedan od najboljih, od onih koji nikad ne beze.

Da je valjao i da je bio takav kakvim ga t opisujes nebi mu bio zabranjen dolazak na sever...



warsawa, mozda znas sta je sa onim likom sto je u ukraini zamotao u salvetu ? On je obelezio seksualnu revoluciju na severu definitivno.  :D

Znam o kome mislis, bio je redovan od'93 do '00, i dalje se javlja ljudima i i redovan je ,zavisi od njegovih mogucnosti,activan je 100%, mislio Sam da ste se Vas dvojca videli u s'korasnjem vremenu..? namigivanje ,Ja se i dalje s njim vidjam i kujemo nova suprise...

Moga bi da napises o nekima koje Sam Ja izostavio,ima Tu likova koji su se kao magnet lepili tu uz Tebe :rofl
S

A..M ,bio je lik redovan ali moram da dodam klasican lopov, uvek se setim njegovog radovanja kada je bio u apsu posle K'lauterna,video je neki nov zivot,ustvari tamo iza resetaka je osetio nesto bolje :rofl ,doduse nije uspeo da bude duze iza resetaka,u Srbiji mu se to ostvarilo i nije koliko znam vise actualan :D ...obelezio je jednu epohu druge polovine 90-tih...

Slavisa {laka mu crna zemlja} ,tragicno preminuo pre par meseci,bio je redovan i jedan od vodja grupe Padina Corps'92-'96
Mnogi iz te grupe su bili redovni u tim '90-tim ,jos nekoliko njih se s vremena na vreme pojavljuju u sectoru... namigivanje

...
S

A najdeblja legenda Severa...Pedja Najgori ??  :D Bio je redovan do negde '95-'96,kada je izbegao iz Krajine,posle toga da nisam vidjao.
Moguce da je zapalio negde preko,inace bio bi taj tu.

Ja nesto ne vidjam i ne primecujem ni Kopru vise,a bio je standardan do pre nekoliko godina.
Ijao kad se setim jedne anegdote sa njim :lol:  Bilo je to negde 95/96, bilo nas je 200-300,Savija vodi navijanje,dole iz prvog reda,i pocinje "Djorovic Goran",a ono svi: "DJOROVIC GORAN",taman prestanemo,kad Savija ponovo: "Ajmo i za brata...Djorovic Zoran",mi svi "DJOROVIC ZORAN"...kad samo odjednom cujes Kopru,koji bleji negde sa strane "Savija brate,idi u kurac,ajde kad si vec kreno,da mu skandiramo i dedi,koliko ih ima jebote",i vristi od smeha. :rofl  :D

da sa tim momkom sa salvetom sam se skoro video i jeste aktivan.
bas sa njim sam evocirao uspomene na mnoge likov koji su obelezili proslu epohu severa na ovaj ili onaj nacin.

ova tema jeste lepa i interesanta meni i onima koji su u tim godinama prolazili severom, ali isto tako ljudi koji citaju ovo a nisu prosli to mogu da dobiju iskrivljenu sliku o nekim ljudima na osnovu nasih prica.A isto tako imena ne zelim da pominjem, inicijali su mi glupi, a mozda se neko do njih i vrati.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Taj sa salvetom je zajeban igrac. Zamislite: coveku se prijebalo, navatao je ravu, nema kurton i stavi salvetu umesto toga...Da li je dobio dusi ili nije- ne zna se jos uvek (mada deluje kao da je zaradio neku zarazu!) :rofl  :rofl  :rofl
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Quote from: "Mauzer Casuals"(mada deluje kao da je zaradio neku zarazu!) :rofl  :rofl  :rofl

meni je on uvek tako delovao, ko da ima neku zarazu.   :D  :D  :D
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.