Quote from: ЛЕЛЕМУД on October 13, 2008, 11:15:46 AM
оће се ове године ићи на УЛЕБ куп...
п.с.када почиње?

Сви би волели ;) :)

Чисто да будемо информисани,улеб куп више непостоји сад је преименован у еврокуп...А што се тиче када починје,то се дешава данас,односно прва рунда квалификација(у којој ми неучествујемо),али зато друга рунда починје 4 новембра и прву играмо у гостима,против победника дуела гмуленд(аустрија)-тарту рок(естонија).Раванш се игра 11 новембра на кош разлику. :)
Поздрав
БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

Пешић: Идем из Звезде ако не буде управе!
Субота, 18. октобар 2008. 23:31

Тренер кошаркаша Црвене звезде Светислав Пешић најавио је после победе над Војводином у НЛБ лиги да ће напустити београдски тим ако се под хитно не оформи управа клуба.

"Ми немамо клуб, управу, људе који треба да воде Звезду. Тако више не може. Договор је био да се ти проблеми реше до краја септембра или почетка октобра", рекао је Пешић после победе од 82:81 у Новом Саду.

Он је додао да ће одмах после утакмице покушати да разговара са финансијером Звезде Слободаном Вучићевићом, који је и члан комисије за припрему изборне Скупштине клуба.

"Тражићу од Вучићевића да преузме улогу председника. Ако он не прихвати, онда стварно више нема смисла, онда 'ајде да затварамо радњу", рекао је Пешић.

На питање да ли то значи да ће, ако Вучићевић не прихвати његов предлог, поднети оставку на функцију тренера црвено-белих рекао: "Ја и немам коме да поднесем оставку".

Пешић је нагласио да га само максимална посвећеност играча Црвеној звезди мотивише да ради на тренутној функцији.

"Ми смо потпуно неуиграни, посебно у одбрани, што се видело и у првој четвртини утакмице у којој смо примили 31 поен. За сада, ипак, све надокнађујемо максималном борбеношћу, али то не може тако заувек, мора много боље", оценио је тренер после победе у мечу у којем је његова екипа губила и са 14 поена разлике.

Звезда је у досадашњем току сезоне у регионалној ллиги уз Партизан једина непоражена екипа. Војводина је, с друге стране, изгубила три утакмице, вечерас после одлучујућих поена бека Звезде Бориса Бакића.

"Не би било незаслужено и да је Војводина победила, пошто је утакмицу одлучио поен... Нама се, међутим, то дешава већ на другој узастопној утакмици, исто је било и у прошлом колу на гостовању ФМП-у у Железнику. Једноставно плаћамо данак неискуству", оценио је тренер Војводине Зоран Сретеновић.

(Бета)

Буде ли КК допустио да Пешић оде из клуба, онда могу сви колективно да се поубијају и да затворе клуб без икаквих проблема.

Мислим да имамо шансе да узмемо титулу први пут после дуго година,ал очигледно,да нисмо нормални па ћемо успети све да протраћимо......
Дај Боже да се срби сложе!!!
БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

Чини се да је ово ипак био само притисак на спонзоре да убрзају испуњење својих обавеза према КК-у,јер дан пре текме у Журналу је писало да је све договорено и да ће Вучићевић бити председник.Видећемо.

Ђоле,лакнуло ми је,и са великим задоволјством могу да кажем да си био управу!!! :)
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=113183
Поздрав браћо!
БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

Мени није лакнуло. Тај Вучићевић је упркос другачијем договору са Делијама одлучио да он води клуб. Ево сад ће се под наводним притиском Пешића промовисати и у председника. Све је ово нашминкан сценарио у којем се наставља урушавање КК-а. Баш ми је било драго да чујем да Пешић оће да оде јер су неозбиљни, ал' љиге су то, не дају се.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: Пијанац on October 20, 2008, 05:44:53 PM
Мени није лакнуло. Тај Вучићевић је упркос другачијем договору са Делијама одлучио да он води клуб. Ево сад ће се под наводним притиском Пешића промовисати и у председника. Све је ово нашминкан сценарио у којем се наставља урушавање КК-а. Баш ми је било драго да чујем да Пешић оће да оде јер су неозбиљни, ал' љиге су то, не дају се.
Не брини распашће се то све пре краја сезоне, то тако не иде!
Надам се да је напокон свима јасно зашто се бојкотује КК и како је једина опција за наш клуб био Човић, опција иза које су стале Делије.

Тренутно је било битно да се задржи екипа и пешић на окупу,да изгурају што болје сезону,па од селедеће сезоне ће се видети шта и како далје.....
Видећемо нек покажу шта знају....
а дал је било изрежирано,то је превише очигледно,но то је нешто са чим морамо да живимо,само ако имају рез. то ће га одржати,а сад,што је шема са Човићем отпала,јбг....очигледно је да има моћнијих играча у игри...
Поздрав :)
БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

Изјава Слободана Вучићевића, члана комисије КК ЦЗ

"Званично ћу се кандидовати за председника кошаркашког клуба Црвена звезда. Ова одлука није била ни мало лака и донео сам је после доста размишљања. Наиме, добро је познато да се клуб још увек налази у специфичној ситуацији након неколико бурних месеци борбе за његов опстанак и трансформацију. Посебан проблем представљала је и свест о великој одговорности ове позиције као и моја заузетост другим пословима. У овој одлуци помогао ми је господин Зоран Дракулић који је прихватио кандидатуру за место потпредседника. Такође, имамо обрисе новог Управног одбора који ће чинити цењени и квалитетни људи. Скупштина клуба одржаће се у року и очекујем да ће њени чланови прихватити програм који ћу изложити како би клуб дугорочно поставили на здраве основе. У будућем периоду инсистираћу на спортско-пословној филозофији базираној на клупској хармонији и истинском залагању сваког појединца. Верујем да ћемо нашу стваралачку енергију пренети и на навијаче. Овим путем позивам их да у суботу на утакмици против Сплита буду наш шести играч, јер само уз њихову помоћ и наше велико залагање можемо да очекујемо добре резултате и у будућности."

Спортски поздрав,
Слободан Вучићевић, члан комисије КК Црвена звезда

www.kkcrvenazvezda.rs

Вечерас играмо против Алијанса у Гмундену, Аустрија, први меч квалификација за Евро куп. У екипу се вратио и Тадија па ћемо бити комплетни. Реванш је за 7 дана у Пиониру. Преноса нема јер за сада ниједна станица није откупила права преноса овог такмичења.

Хоће ли се пратити Звезда у Евро купу,или се и то бојкотује као НЛБ лига?
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Quote from: _simke_ on November 04, 2008, 03:12:47 PM
Хоће ли се пратити Звезда у Евро купу,или се и то бојкотује као НЛБ лига?

Да си само мало размислио - Хрвати нам контролишу баскет преко Куртон лиге, НАТЕРАЛИ СУ НАС да идемо у Задар, Сплит и остале њихове вукојебине да би они играли јачу лигу него што је Хрватска. Били су паметнији и одиграли су прљаво и перфидно са Словенцима , јебу нас као што нас је ћопави Маршал годинама превозио жедне преко воде. Даље, покушавају да наместе да наша српска лига постане имагинарна како би могли ону њихову приватну лигу да дигну на виши ниво где би потписали уговор са Евролигом.

Даље, ја се грозим саме помисли да овде има пар форумаша који повремено иду на баскет. То су људи које ја не разумем.

Да ли би ти ишао на баскет иако је то УЛЕБ куп, а Балијанер још игра у Звезди? Па не би. Људи из Управе све ово знају зашто нема Делија на утакмицама али се праве луди као најгори лицемери.

#94 November 04, 2008, 06:42:54 PM Last Edit: November 04, 2008, 06:47:58 PM by _simke_
Шта ти је бре човече и ја сам против НЛБ лиге,само сам питао да ли ће се ићи.А што се тиче балије,лако се он може отерати из звезде,кад би му се на свакој утакмици певало нож,жица,сребреница,или се скандирало Ратку Младићу,отишао би он у року од месец дана.Његове балијске уши не би желеле да слушају то.
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Quote from: _simke_ on November 04, 2008, 06:42:54 PM
Шта ти је бре човече и ја сам против НЛБ лиге,само сам питао да ли ће се ићи.А што се тиче балије,лако се он може отерати из звезде,кад би му се на свакој утакмици певало нож,жица,сребреница,или се скандирало Ратку Младићу,отишао би он у року од месец дана.Његове балијске уши не би желеле да слушају то.
Размисли мало шта би тиме произвели
Пешић би се покупио и запалио истог тренутка, клуб би се опет распао, а целокупна јевност би једва дочекала тако нешто да нас представи у најгорем могућем светлу

Клуб се не би распао јер је то одавно обављено. Ово све са Пешићем је шминка која ће врло брзо избледети. Симке, пошто група Делије Север није издала никакво другачије саопштење значи да је још увек актуелан бојкот СВИХ ТАКМИЧЕЊА у којима игра кошаркашки клуб.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Мислим да за ову словеначко-усташко-балијско-титову лигу није ни потребно било какво саопштење... Наши разлози бојкота конкретно ове лиге су познати (да се не понављам), а и Киза је горе укратко објаснио најважније ствари. Стоји да су они наши бивши говнари који једва измилише, можда и највећи кривци зашто се српска кошарка усмерила у том правцу. Да смо чврсто заузели став као и партизан, мислим да би се причала друга прича. Не може нико да ме убеди да би квалитет наше кошарке био на нижем нивоу него што је сад... Па чак и да јесте тако, мора се знати шта су приоритети. Но добро, било, прошло и не може се изменити. Ми смо пунили Пионир на самом почетку против Задра, Цибоне, али... То је ипак био сам почетак док се нису скинуле маске и видело ко пије, а ко плаћа, док се није организовао завршни турнир на највећи Православни празник (и даље не могу да се начудим томе) и сл.

Quote
Даље, ја се грозим саме помисли да овде има пар форумаша који повремено иду на баскет. То су људи које ја не разумем.

:-\... Глупо је да се јављам кад лично не знам ниједан пример да наведем! Али некако сам био убеђен да има случајева и зашто не би веровао Кизи, тако да и ја делим потпуно исто мишљење. И исто тако знам да ми је кошарка у крви и да је веома мали број људи на Северу који више воли да игра или прати баскет од мене.
Али битно је да и поред свега тога себи никад не би дозволио да поред става Делија и личног карактера и морала који поседујем, посећујем баскет текме Црвене Звезде (наше, вољене, једине... небитно).


Што се тиче нашег првенства и европских такмичења... Ту би већ можда и могли да заузмемо неки нови став. Али и даље стоји изјава нашег вође од летос! "Нова структура људи" нам је пљунула у лице и што каже Пијанац, ако се мало боље размисли, питање је дана када ће избледети ова шминка.
Сувише касно формиран састав, потребно је време да се уигра и почне да игра као стварно може - сасвим лепо оправдање које ће да пије воду до Јануара... А од Нове године ће да се драде некако још преосталих 5-6 месеци до истека уговара, узму се лепе паре и ко те јебе Звездо што опет ништа ниси урадила и што још 4 године нећеш да играш Евролигу сигурно.

А за балију... Треба по мени објаснити народу и тој управи (ако већ не зна) да је њега нико не мрзи, да га нико не би убио, претукао и сл. То се руши са нашом православном вером и начелима. Можда је он по људским особина бољи од 90% Срба и можда је велики кошаркашки потенцијал... АЛИ, Делије неће да бодре потомке и наследнике усташа, шиптара, балија, тј. људи који су вршили најкрвавије злочине над српским народом. Не смеју се заборавити она силовања и покољи на Бадње вече и Божић, рушење српских светиња, јер то мора бити у свести сваког Србина.



Видећемо... За недељу дана је европска текма у Пиониру. Прва прилика да се поново покрене тема бојкота, али мислим да ће то ипак да причека обзиром на све ово што је задесило и задешава нашу групу у последње време. А можда и нема шта да причека, пошто постоје ствари које су јасне као дан и преко којих се неће прећи тако лако!

Ово је незванични сајт Делија, а Делије бојкотују тај клуб, онда нема шта ми њих да коментаришемо на форуму. Само губимо време, уместо да то време усмеримо на нешто корисно. Да идемо на утакмице где год иде наша група, фудбал, рукомет, одбојка... Страшно је глупо да неко може да иде да гледа Хрвате на баскет а цело време седи и ћути ко највећа пичка, а да је коп пун и да има Делија онда би се понашао другачије?! Овако сваки човек који се појави у Пиониру само повећава бројност и овим говнарима из Управе продужава останак у смрдљивим фотељама. Или ћемо сви ићи у Пионир или неће нико.

Ипак је ово озбиљан форум, а ја тему закључавам.