Појавила се прича да ће у Звезду доћи Хакан Шукур и да му је уговор истекао тако да је због овога примамљив нашем клубу.Мене занима шта мислите да ли има места за њега, човек има 36 година? :o

http://en.wikipedia.org/wiki/Hakan_%C5%9E%C3%BCk%C3%BCr
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!


Quote from: david.v on June 22, 2008, 09:31:41 PM
Појавила се прича да ће у Звезду доћи Хакан Шукур и да му је уговор истекао тако да је због овога примамљив нашем клубу.Мене занима шта мислите да ли има места за њега, човек има 36 година? :o

http://en.wikipedia.org/wiki/Hakan_%C5%9E%C3%BCk%C3%BCr

36-годишњи Турчин у Звезди ??? Никако, само још то фали...

Него, одакле ти је извор. Ја искрено нисам чуо за такву могућност. Знам да се причало о неком Елмиру Кудузовићу (леви бек из Жеље). Не знам каква је тренутна ситуација што се тиче њега, али свакако да бесмисленост није ништа мања него кад је Шукур у питању.

У Звезди бре нема места за те усташе, балије, потурице... И управа сигурно да зна да је то став Делија, тако да морају да избаце те 2-3 земље са мапе света и крај приче! На крају крајева, доста нам је Аилтона за цео живот. Ајде још да играчи обезбеђују паре преко Звезде за поклон унуцима.

Предпостављам да је то једна од многобројних глупости што се могу прочитати по разноразним куририма и сл... У супротном, "свака част" оном коме је то бар пало на памет као могућност.

Quote from: ?????? ?????? on June 22, 2008, 11:21:16 PM

Quote from: david.v on June 22, 2008, 09:31:41 PM
???????? ?? ????? ?? ?? ? ?????? ???? ????? ????? ? ?? ?? ?? ?????? ??????? ???? ?? ?? ???? ????? ????????? ????? ?????.???? ?????? ??? ??????? ?? ?? ??? ????? ?? ????, ????? ??? 36 ??????? :o

http://en.wikipedia.org/wiki/Hakan_%C5%9E%C3%BCk%C3%BCr

36-??????? ?????? ? ?????? ??? ??????, ???? ??? ?? ????...

????, ?????? ?? ?? ?????. ?? ??????? ????? ??? ?? ????? ?????????. ???? ?? ?? ??????? ? ????? ?????? ?????????? (???? ??? ?? ????). ?? ???? ????? ?? ???????? ????????? ??? ?? ???? ????, ??? ??????? ?? ???????????? ???? ????? ???? ???? ??? ?? ????? ? ??????.

? ?????? ??? ???? ????? ?? ?? ??????, ??????, ????????... ? ?????? ??????? ?? ??? ?? ?? ?? ???? ??????, ???? ?? ?????? ?? ?????? ?? 2-3 ????? ?? ???? ????? ? ???? ?????! ?? ????? ???????, ????? ??? ?? ??????? ?? ??? ?????. ???? ??? ?? ?????? ?????????? ???? ????? ?????? ?? ?????? ???????.

????????????? ?? ?? ?? ????? ?? ???????????? ???????? ??? ?? ???? ????????? ?? ??????????? ???????? ? ??... ? ?????????, "????? ????" ???? ???? ?? ?? ??? ???? ?? ????? ??? ?????????.

???? ?? ? ?????? ,? ??????????? ?? ???????? ? ?? ??????? ?????????.
???? ?? ??????? ? ????????? ?? ???? ????? ??????????.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Овај пут нисмо коментарисали кога би ми као појединци волели да видимо у Звезди. Ја би јако волео да вратимо Бранка Бошковића. По мени је у најбољим играчким годинама и мислим да би коначно могао да пружи Звезди оно што је у прошлом мандату остао дужан. А мислим да би и за њега то био прави потез, јер видим да играма за Рапид не успева да се наметне црногорској репрезентацији.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: Pijanac on June 23, 2008, 08:46:48 AM
Овај пут нисмо коментарисали кога би ми као појединци волели да видимо у Звезди. Ја би јако волео да вратимо Бранка Бошковића. По мени је у најбољим играчким годинама и мислим да би коначно могао да пружи Звезди оно што је у прошлом мандату остао дужан. А мислим да би и за њега то био прави потез, јер видим да играма за Рапид не успева да се наметне црногорској репрезентацији.

Управо то да се врате стари играчи који нису успели  у иностранству,Лалатовић,Марјан Марковић,Ненад Гвозденовић.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Горан Буњевчевић о прелазном року (извор: crvenazvezdafk.com)

Спортски директор Фудбалског клуба Црвена звезда, у разговору са представницима медија, говорио је о летњем прелазном року и променама у играчком кадру нашег тима.
Очекује се да у наредних неколико дана Црвена звезда представи 5-6 играча, док ће се имена оних који напуштају наш Клуб, знати после разговора представника клуба са првотимцима који ће се обавити у наредних неколико дана.

"Данас већ имам разговоре са некима од потенцијалних појачања. Могу да кажем да сам близу договора са Субашићем, нападачем који игра у Азербејџану, као и са бившим младим репрезентативцем Мијаиловићем. Што се тиче осталих конкретних имена, не желим да још увек причам, јер не би било коректно према клубовима из којих ти фудбалери треба да дођу, али ето могу да кажем да данас на разговоре долази и Врањеш из Бањалуке.
Постоје играчи које планирамо да доведемо одмах као појачања, али и они који би били доведени да би били перспектива нашег Клуба. Видећемо да ли ће ти играчи ићи на позајмицу у Срем који се такмичи у 2. лиги, а уз то се трудимо да се оформи лига ,,Б" тимова, ако то буде могло.
У колико све буде у реду, Едгар из Порта би требао да буде овде у среду, а исто тако и ситуација око голмана Стаменковића из Напретка би требало ускоро да се реши.
Са Николом Лазетићем сам разговарао јуче и остаје још данас видимо да ли до сарадње дефинитивно може да дође, а слично ствари стоје и са Бобаноим Максимовићем, играчем из Швајцарске.
Што се тиче Принца Тагоеа, који је актуелан дуже време, ми смо већ послали једну веома конкретну понуду са наше стране, у којој је садржан и новац и један наш играч, још увек чекамо одговор."

Разговори се врше и са клубовима у Србији, интересовања су обострана.
Наредних дана би требало да се знају имена оних који после Анђелковића и Басте, евентуалнио напуштају Маракану.

,,Био сам у Новом Саду, на разговорима са Председником Војводине, ништа конкретно за сада није договорено. Ми смо отворени за сарадњу у оба правца, ако Војводину буду интересовали неки наши играли, ми смо ту, па ћемо да видимо.

Сутра имам разговоре са неким од првотимаца, у тој групи је и Миловановић који је најближи одласку. Добили смо још понуда за неке играче, али чекамо да видимо да ли ће ти трансфери да се реализују, да би могли да их објавимо.
Разговарао сам са Кастиљовим менаџером око његовог останка у нашим редовима. Требало би врло брзо да знамо да ли имамо шансе да га задржимо, што је велика жеља свих нас. Моја спортска процена је да је Кастиљо један од најбитнијих наших играча, уколико он ипак оде, трудићемо се да доведемо некога кога на тој позицији може достојно да га замени. Спреман сам да велики део новца који имамо на располагању за прелазни рок, уложимо управо за играча на тој позицији. Имамо неколико кандидата, који могу достојно да га замене и који су и нека звучна имена, али само уколико оде, прво и основно је да желимо да га задржимо.
Короман за сада остаје и поред тога што има неколико добрих понуда. Уколико се и деси да оду играчи који су носиоци игре као што су он, Миловановић, Милијаш, ми прво морамо на те позиције да доведемо адекватне замене.
Не би желели да направимо пуно повратника, који су већ играли у Црвеној звезди, али Милан Бишевац је један од оних које бих желео да видим поново у црвено-белом дресу. Његови квалитети су познати, а уколико финансијска понуда буде задовољавајућа и уколико жели да се врати, што се тиче мене он би од сутра био наш играч."

Промене очекују и наш стручни штаб. После разговора са Председником Топлицом Спасојевићем знаће се нешто више.

"Александар Кристић ће бити асистент нашег новог тренера Земана. Очекују нас разговори са Секретаром стручног штаба и Техничким координатором, као и са људима на још неким позицијама. Данас имам разговор са Председником, тако да ћемо после тога дефинисати многе ствари и знати на чему смо."

Што се мене тиче Стаменковић би био појачање,Лазетић донекле,ипак је играо у Серији А и мислим да то нешто представља,као и Едгар из Порта.Ови остали не обећавају много,какав бре Субашић,њега је поплава избацила.Азербејџан је аматерска земља по питању фудбала,независно што су нас добили,боље је по мени да доведемо неког младог шпица из наше лиге или да форсирамо тог Славка Перовића и Рељића,него овог индијанца.


На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Само да не буде неки Бебето из Азербејџана

Eво профила за статистичаре  ::) :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Branimir_Suba%C5%A1i%C4%87
In a way, certain sections of the media always wanted to knock me because I had captained my country and been skipper at Old Trafford. It was all a bit odd really.

Боље да нисам ни гледао статистику. :D

Није тема овог топика , али ...


Са седнице УО ФК Војводина
Quote from: МОНДО

Inače, na Skupštini Vojvodine doneta je jednoglasna odluka da se Crvenoj zvezdi odbije gostoprimistvo na stadionu "Karađorđe" dok njen stadion ne bude renoviran.



'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''


Са седнице УО ФК Војводина
Quote from: МОНДО

Inače, na Skupštini Vojvodine doneta je jednoglasna odluka da se Crvenoj zvezdi odbije gostoprimistvo na stadionu "Karađorđe" dok njen stadion ne bude renoviran.




[/quote]


Највероватнија солуција је стадион ОФК Београда.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

А шта ћемо ако и они једногласно одлуче да смо непожељни?

Quote from: Ђоле on June 25, 2008, 09:21:43 AM
А шта ћемо ако и они једногласно одлуче да смо непожељни?

Е баш сад да смо толики несретници... То је бре једна утакмица, а уосталом ови су причали да би сви ти битнији радови могли да буду готови до 2. кола квалификација и још можда и не будемо домаћини у првој утакмици двомеча...
Не знам и нови шампионат за који је датум предвиђен да почне... Ако баш све крене по злу, вероватно ће да се та утакмица одигра негде у Црној Гори, или можда још пре у Републици Српској. И боље је и то можда, него да се уопште и доводи у питање да ли може у оној рупетини (и то се чак спомиње као могућност).

Него да не кваримо више ову тему, постоји одговарајућа на "Северној трибини", а и има још доста времена да ова прича добије озбиљнији тон!

Друго, ту је Толе Караџић и компанија из ФСС-а да нам помогне, шта се цимате...  8)  :D

Kолико сам ја чуо, а мислим да је то и топлица изјавио како на тв-у тако и у новинама, на истој седници управног одбора на којој су сменили Јанковића, су  донели и одлуку о извођачу радова и победник је понудио најбоље услове и најбржу реализацију радова, тј.завршетак свега и пре наше прве утакмице у Европи...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: Ђоле on June 25, 2008, 09:21:43 AM
А шта ћемо ако и они једногласно одлуче да смо непожељни?



Смедерево...
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Смедерево, али да идемо бродовима....

Hено, добро би ти дошло једно купање у Дунаву... ::)
Да се сетиш старих дана  :D
In a way, certain sections of the media always wanted to knock me because I had captained my country and been skipper at Old Trafford. It was all a bit odd really.

Био сам и ја на том гостовању бродом 2004. године. Незаборавно.
Него Брајане, ти би могао више да пишеш о спортским темама, уместо што се зајебаваш. 8)

Извор: БЛИЦ
Zvezda oterala trinaest igrača

U očekivanju dolaska Zdenjeka Zemana na prvo okupljanje prvotimaca, na Marakani je u toku veliko spremanje. Sportski direktor Goran Bunjevčević do grla je u poslu - najavio je šest sigurnih pojačanja, a za naredne dane najavljuje i jedno izuzetno atraktivno ime u redovima crveno-belih.

Od očekivanih pojačanja, po njemu, sigurni su: Portugalac Edgar, zatim Vukašin Dević iz Belenensesa, nekadašnji mladi reprezentativac Nikola Mijailović iz Himkija, Boban Maksimović iz bayela, Branimir Subašić iz Naftovika (Azerbejdžan) i anonimni Dejan Jaković iz Kanade. Sa njima je sve dogovoreno i oni su novi člaovi kluba.

Obzirom na ambicije slavnog Čeha, tu nije kraj kadrovskoj vrtešci u Zvezdi:
- Očekujemo dolazak golmana Stamenkovića iz Niša, a verovatno i povratak našeg nekadašnjeg igrača Markovića iz kijevskog Dinama. U planu je i dovođenje jednog izuzetnog pojačanja, ali za sada neću saopštavati njegovo ime - rekao je Bunjevčević.
Da li je u pitanju 17-godišnji ekstratalenat iz Vojvodine Danijel Aleksić, koji se istakao igrama u kadetskoj selekciji Srbije i našao se na meti Udinezea, ili još neki stranac - znaće se uskoro. U opciji je i odlični Prins Tagoe iz Gane, čija je cena veoma visoka.
Podsetimo, Marković je treći bivši igrač Zvezde kome je upućen poziv za povratak. Pored njega, pominjali su se Biševac i Lazetić. - - Biševčev klub Lens trenutno pregovara sa nekim francuskim klubovima, ali je on izrazio želju da se vrati. Oko Lazetića još postoji mnogo nedoumica - kaže Bunjevčević.
Što se tiče liste od 13 fudbalera koji će moći da promene sredinu, na njoj su: Ranđelović, Pavlović, Tutorić, Trajković, Đorđević, Rašković, Miladinović, Stančić i Mudrinić, a treba im pridodati Misdongrada s kojim će biti obavljen razgovor i Jestrovića koji želi da promeni sredinu. Angažmane su već pronašli Basta i Anđelković, a blizu potpisa su Ranđelović i Miladinović.