Laka pobeda crveno-belih u Kragujevcu 07.06.2003



Ko
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

hm....lepo je ovo videti trojica novih su dali preko 10 as mi se ovo svidja, a nervira me sto je Jeretin dao 18 komada opet ce dechko da istripuje da je opasan igrach :bes ...
nego sta je bilo sa onim palyom, chini mi se da je Zmago najavljivao da ce dovesti nekog amera na probu jel bilo nesto sto se toga tiche?!?!Sta je sa Gajicem?!?!

p0zDrAv!

Quote from: "Forever Ultras"Laka pobeda crveno-belih u Kragujevcu 07.06.2003



Ko

Sale Stefanovic, veliki zvezdas i nas bivsi kosarkas, cuven po onoj tuci u Belgiji, izgleda da se vraca na Mali Kalemegdan... :)

To je lepa vest, mada i mene interesuje sta je sa Gajicem?  :zbunjen

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mirsad Jahovic, treba da pregovara sa Zmagom ovih dana bar tako prenosi sport...Sve sam Srbin do Srbina....
A Stefanovic je vec potpisao i Dragojlovic,Mirkovic oni su chini mi se potpisali ugovore a ovi ostali su na probi....

p0zDrAv!

eto nam stranog playa ! tc tc tc
e ova ekipa mi se svidja ali fali igraca iz proslosezonske ekipe , mislim na ove mladje

KK Crvena Zvezda je na utakmici memorijalnog turnira izgubila od Beopetrola 89:74  U 4. cetvrtini sa 16:3  
To je taj tim koji ce sledece godine osvojiti ULEB kup

Malo pre su najavili za sutra potpisivanje za Zvezdu jednog igraca (Srbina) koji je u Jadranskoj Ligi bio medju prvim asistentima i kradljivcima Lige. Igra poziciju 2 i 3. Ko bi to mogao da bude?

Ja bih rekao Aleksic iz Borca, i nisam nesto posebno odusevljen.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


i sta je sad bilo sa onim pojacanjima iz Slovenije sa Milicem i Becirovicem !
Cuo sam da Becirovic nece ali da je Milic jos na pregovorima i to jos i sa Partizanom !
ne zaboravite da Jemilic srbin i da momak preskace dzip dok zakucava ! ali to je bilo ranije !

Kako napreduje ovaj prelazni rok, nista mi se ne svidja. Uopste se nismo pojacali a vreme polako ide. Ne vidim pojacanja iz nase lige kojima sam se najvise nadao a Milic ni ovaj sulejman mi se ne uklapaju u pricu o "mladom, perspektivnom i jeFtinom" timu... :(

A vama?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

evo pojacanja :

Radivojevic dolazi iz kraljevacke Sloge, igra na poziciji plejmejkera, visok je 195 cm i ima 20.godina.U protekloj sezoni za prosecno 12 minuta u igri, imao je ucinak od 3,5 poena, 1 asistencije i 2 skoka po mecu. Subotic je igrao za ljubljansku Olimpiju, na poziciji beka, visok je 194 cm i ima 22 godine.
do sada su na Mali Kalemegdan do

Ok, ali to ipak nije dovoljno za sastav koji ce se boriti na> 3-4 "fronta". Razjurili su gotovo ceo tim... Koliko vidim, namo ni deset imena, mislim, imamo ukoliko ostave sve one klince poput Luke, ali onda nije to tim za velika dela... Ja se od ovakvog sastava ne nadam tituli. Mada ni groblje mi nije jasnno jer su oterali Canka u Vosu... Sumnjivi su mi, osecam da ce dovesti neke zvucne igrace...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

i Ostojic je otisao u Vojvodinu !

Ostojic je igrac kakav je nama falio prosle sezone za titulu uz dobrog beka... :( Steta sto je otisao u Vosu a nije se vratio kod nas...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "oblak  Sever"i Ostojic je otisao u Vojvodinu !

Otkud ti to?

tako sam procitao na b92 forumu

Pobeda u Vranju 21.06.2003



Ko
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

ajde fino ! samo kako su igrali mada je protivnik malo poznat.

Sinisa Kovacevic iz banja luke dolazi na probu u Zvezdu. Igrao je za Igokeu. ako se secate evra u turskoj , nosio je broj 10 u Bih

jeli,jeste zadovoljni ekipom ljudi u klubu?

Quote?? ??????? ???????? ?????? ?? ?????? ??????, ?????? ???????????, ???????? ?? ????? ?????, ??????? ????????, ?????? ????????, ????? ?????, ??????? ??????, ????? ?????????, ???????? ???????????? ? ????? ??????