Interesuje me kako razmisljaju ljudi sa ovog Foruma o stanju u FK.

Da li treba nesto da se menja ili da budemo slepo prizvrzeni klubu bez obzira na rezultate?

Na Oazinom Forumu svi govore mislite o tome, ali mene vec glava boli od misli koliko je debeo obraz nekih ljudi i funkcionera u FK CZ.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Moram da priznam da sam prijatno iznenadjen stavom Time po tom pitanju!? Bas iznenadjenj - ali tako to biva kad se oslanjamo i slepo verujemo svojoj (ljudskoj) logici ...

Ziveli

Ja sam jos davno davno izneo svoj stav UPRAVA NAPOLJE!!! Secam se da onomad kad osvojismo duplu krunu i kad smo kao igrali lep fudbal da sam govorio ortacima "ljudi ma to je sve farsa opet ce Dzaja i Cvele i ostala banda da sve rasprodaju i rasture". Po meni je Dzaja najgori predsednik koga smo mogli da imamo a to sto je pomagao Delijama, vadio iz zatvora, to svaka cast ali ostaje cinjenica da je sjebo Zvezdu.

UPRAVA NAPOLJE!!!
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

I ja isto mislim uprava napolje!

Dobar deo cigana mi je pricao kako bi voleli da Dzaja ode u penziju, ali nikako da ga oteramo, nego da sve bude lepo i uredno, on jeste dosta ucinio, ali kao sto kaze narodna poslovica "svemu dodje kraj", tako da je to pitanje vremena, ali tu postoji jedno veliko ALI !!!!!!!!!

Postoji i strah ko ce doci umesto Dzaje ako eventualno ode. Mozda ce se pojaviti nego ko je mnogo los, umesto Dzaje.

A kako se privatizacija blizi, sve kombinacije su moguce.

Kazu, Zvezda i Partizan vrede po 50 miliona evra, ostali klubovi od pola do milion.

Da me neko ne shvati pogresno ali ja sam neutralan

mislim da je nas najveci protivnik u toj smeni uprave strah nas samih da ce doci na njihovo mesto ljudi koji jos uvek nemaju kapital kao Dzaja i da ce tek oni da klepaju...sa druge strane nije uprava sama kriva, igrachi u velikom delu doprinose ovakvom stanju naseg FK.
Vec sam u nekoj od tema govorio o tome kako dodju iz PM, kupe auto stan u bg,skupi restorani, najbolje ribe....A Zvezda im dodje u drugom planu  :( .Sto bih ja rekao usputna stanica za evropu....to je tuzno!
Postoji veliki broj igracha Zvezde koji su igrali za nju kada je bila prvak evrope i sveta koji su zavrsili ili zavrsavaju karijeru, njihovim angazovanjem mislim da dobijamo ono sto zelimo, ljudi su samo do pre neki dan igrali fudbal u velikim evropskim klubovima znaju kako treba organizovati klub, i jedna od po meni znachajnih stavki je da imaju svoje pare i to ozbiljne pare, jer pare iz vremena dok je Dzaja trcao za loptom i pare iz ovog sada vremena su dva razlichita pojma.Znachi nece morati da kradu od kluba, da zure sa prodajom igracha u strahu da ce im sledece sezone vrednost biti manja.....i naravno nece morati u svakoj prodaji, ugovoru da ugrade "svoj deo"...

p0zDrAv!

Quote from: "webmaster"I ja isto mislim uprava napolje!

Da me neko ne shvati pogresno ali ja sam neutralan


Kako neutralan  :D

Ljudi, dok neko drugi ne dodje umesto Dzaje i nesto pokusa, nikad necemo ni znati da li moze biti bolje ili gore, zar ne?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "webmaster"A kako se privatizacija blizi, sve kombinacije su moguce.

kad je privatizacija u pitanju "sve moze da bude", osim da neko bude objektivan.

p.s. i onda kad gubis ti
       kad ostali ljudi tad sede
       ti Crvena zvezdo tad znaj
       da ja uvek bicu uz tebe...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Dzaja napolje...to je OK,ali mene jedino kopka da on tu ne sedi dok ne nadju nekog boljeg da preuzme klub...ili ja zivim u zemlji bajki :)

Ako si hteo da kazes da Dzaja ceka da naidje neko bolji pa da se on povuce onda stvarno zivis u zemlji bajki  :D Ljudi, daj da se ne lazemo. Niko, ali bas niko od nas da je na Dzajinom mestu nikad ne bi sam napustio tu poziciju. Pazi ovako, ja sam predsednik jednog od velikih klubova Evrope, do ja*a posao, kinta, uticaj i sad odjednom treba da idem u penziju  :nene Ma nema sanse. Posao navijaca i jeste u tome da kazu igracima, trenerima, direktorima kad je vreme da napuste klub a sve to u cilju ocuvanja slave naseg voljenog kluba (kao sto recimo rade u Barseloni sa onim belim maramicama). Ja posto trenutno ne mogu da idem na stadion svoj dobrinos dajem time sto saljem protestne mailove na office@fcredstaragency.co.yu. To je valjda kao adresa Zvezdinog marketinga, sta li, nisam uspeo nista bolje da nadjem (Dzajin email). Je*iga znam da to nece nista  da promeni ali necu da dozvolim da ne radim nista dok moj klub ide u 3 PM.

Nazalost ima istine u onome sto je govorio trener Cuke Simovic sad posle ove zadnje tekme. Rece covek da Zvezda nema uticaj u savezu borili bi se za opstanak  :( Mozda je ovo malo preterano a i taj Simovic je lupetao o nekim stvarima ali definitivno ima tu zrno istine. Dokle cemo samo moci da pevamo

Veselo mi s' tobom nekad bese,
kad si Zvezdo bila prvak sveta,
pevala je tad cela planeta
da je nasa Zvezda prvak sveta  :(
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Videste li dzajicevu reakciju na poraz protiv Cuke?? :o  :bes

Kaznio je (novcano)  ceo strucni stab i igrace :zbunjen  i, molim te, on je "silno ogorcen"? Kao da je najveci problem FK poraz protiv Cuke, a ne to stro su prvenstvo izgubili na samom pocetku istog? Ili je, mozda, problem to sto rasprodaju igrace vec 13 godina i dovode nam "adekvatna" pojacanja od 15 godina koja, po pravilu, u koliko nesto i vrede odu nakon 2/3 godine taman kad pocnu da stasaju u ozbiljne igrace?

Ili je problem to sto nestaju pare od transfera igraca?

Pa ovo je stvarno bezobrazluk! No, mi cinimo klub, to nije niciji hir, zemlja ni uobrazilja, to je fakt, da nema nas - navijaca, klub jednostavno ne bi mogao da egzisitira. E sad pitanje je - ili nije (nadam se da ne pricam previse?) ko koci promene i pada na djaiceve 'suze'?

Ziveli

Lovac, mozes da saljes mailove do sutra, ta adresa ne radi. I ja sam slao da se zalim sto je marketing ocajan, a dobio sam odgovor da nalog nije u funkciji. Zato to niko i ne odgovara.

Tima je lepo rekao, a ko ce upravu da kazni zbog losih poteza?

A ovo Radzino pitanje je na mestu, ali mislim da tesko moze nesto da se tu regulise. Dzaja je napravio bedem oko sebe a mislim da odlaskom Dzaje doslo bi do odredjenih sukoba. Iako smatram da je Dzaja malo ostario za svoju funkciju, niko nece imati takav fluid kao sto su imali Dzaja i navijaci. I niko nece toliko ciniti za navijace kao Dzaja. Ali, ni on nije nezamenjiv.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


O ovome bi moglo danima da se diskutuje.

Postoje dakle 2 varijante.
Ustvari i tri.

Prva je:

Imamo Dzaju, igrace koji nisu nista posebno, koji nisu sigurni da li ce ostati, recimo Vidic, i koji zele da odu a nemaju gde (Gvozdenovic, Pjanovic).
Imamo 300-400 pravih navijaca na severu koji su stalno tamo gde treba, uvek i stalno uz Zvezdu. Gorilanje, bakljade i koreo.

Liga nam je u velikoj palamari.

Druga:
Kad bi Dzaja otisao, recimo pojavi se neko drugi, bude bolje ili gore. Ko je bio bogat biznismen bice jos bogatiji. Ako krene nabolje, zvezda pocne da dobija, igra evropu, igraci do jaja, stalno gostujemo po evropi i bijemo se.

To je odlicna varijanta.

Evo i trece najgore varijante:
Ode dzaja, pojavi se neko drugi, recimo neki (navodno veci) lopov, krade, uzme sve za sebe, nista se nije promenilo, daje malo, igraci ni za bananu, opet 300 cigana i skroz prazna marakana. Nastaje Haos, navijaci opet bojkotuju upravu, kao kljuc dovode privatizaciju klubova u celoj zemlji, koja ima za cilj da izazove vise ulaganja ali tako NAPOLJE SA PRAVIM NAVIJACIMA !!!! Tako bi umesto 300 na severu, nas pravih cigana, bilo 10.000 BUDALA !!!!!!!! Murija preko Vlade uvede zakon, ne smes ni baklju da upalis, zabrane ti 5 godina ulaska na sever, natovare da si silovao komsinicu (a svi znaju da nisi :D ) i ostale nebuloze. Pravih cigana na fudbalu stvarno ima malo. Kad treba doc na fudbal sve kurton ekipe, pa kaze neko: "sto bih dosao kad znam da ce zvezda dobiti", " ma to je kurac ekipa sto bih dolazio").

U svemu treba biti pametan i obazriv, jer nismo mi fudbaleri, biznismeni, mi smo pre svega cigani, navijaci, koji treba da razmisljamo sta je najbolje za nas i nas klub.

Privatizacija je veoma zajebana stvar.... mozda bude onako kako zelis, a ako krene obratno najebali smo.

Godra je u pravu kad su dve stvari u pitanju.Prvo,niko nije nezamenljiv i drugo je da
ne mozemo znati kako ce neko drugi da obavlja tu funkciju dok ne dodje na istu.Takodje
se slazem da je on zasluzan za mnoge Zvezdine ranije uspehe ali i vise je nego ocigledno
da su kola krenula nizbrdo u poslednjih par godina.Jeste sama liga katastrofa po svakom pitanju al  nije to razlog da ovoliko potonemo pa da vec u prva 2-3 kola gubimo
titulu i da neku utehu trazimo u kupu.Pritom uvek ista prica "pravi se ekipa na duze staze".
Ma koje duze staze?!Nek se taj isti covek zapita sta je Zvezda uradila od skidanja sankcija
1995. pa do danas u domacem prvenstvu pa ce videti da je to jadno za klub naseg renomea.Evropu necu ni pominjati posto misli da se ona pamti jedino po spektaklima
Delija a ne rezultatima i ispadanjima u prvom,drugom kolu UEFA cak i od smesnih ekipa kao sto je bio Ekeren.Toliko prodatih igraca,toliko obestecenja a stalno se kuka kako nema para.Pa gde su?Igraci koje dovode ne da nisu zasluzili da igraju  nego im je mnogo
da budu i skupljaci lopti u takvom klubu kao sto je Zvezda.Nisu valjda potrosili pare na njih.
Nisu naravno,Svi su oni iz Uprave debelo napunili svoje dzepove,zaboravili i na Zvezdu
i na sve one koji zive za nju i jos se toliko osilili da misle da ce neko stalno da ih dize u visine samo zaradi njihovih starijih zasluga.Nema toga danas nigde u normalnom svet.
Ili znas da radis i pravis dobre rezultate ili nisi sposoban i odlazi.Sasvim jednostavno al
mi se cini da je mnoge pa i Dzaju i ekipu zahvatio Slobin sindrom.Uziva se u predsednickoj
fotelji,parama i finom zivotu.Najtragicnije je to sto ljudi nemaju ili ne zele da imaju osecaj
da su dosta uradili,da je doslo do zasicenja,do izostanka dobrih rezultata i da je vreme da se polako ode u legendu.Izgleda da je ipak potrebno da ih ispljujemo do maksimuma ne bi
li ikako shvatili da je samo Zvezda svetinja.
Dzaja se toliko godina zadrzao kao predsednjik mozda i ponajvise zahvaljujuci podrsci Delija,na momente cak i franeticnoj.Sad je doslo vreme da mu isto tako franeticno porucimo da je gotovo.Odlazi!!!

ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO SU SITNICE

Kome uopste sme da smeta Dzajic?
Pa,sta vi hocete-da budemo kao Grobari(Mateus pedofilcina,i Taribo mag)?Boli me bas za privatizaciju-Dzaja je ovo napravio od Zvezde(titule,koje god ,i IME)!Kome se ne svidja neka navija za americke ragbiste i uziva!I peva se igracima,i Filipovicu,kada u igri krene naopako,a ne Dzaji!!!!!!!!!!Za neupucene ili one koji zele samo da provociraju!(kao kada je bila rec o bojkotu kosarkaske uprave i svadji sa njima-sto je 101% netacno)!!!!!
Zapitajte se da li zaista bilo ko drugi parama moze da kupi Zvezdu,umesto Dzaje koji je svoje koske ostavio za  Zvezdu!!!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Meni smeta Dzajic...i odo da gledam film :rofl ,a Dzaja nije Zvezda...i dosta je sedeo...sad malo neko drugi...nije mu djed ostavio klub...a mozda Vi mlada damo obozavate i Miljanica...i on je tako-dok je mog'o da stoji...Naravoucenije...medalja i zahvalnica-pa u PENZIJU :) Nije Dzaja za ovaj sistem...
Pozdrav Ciganijo :ruke
PS Komplimenti mladoj dami :)

E,moj Bojane-koliko ja tu "garnituru" ljudi gotivim mozes da se raspitas,jer kao sto vidim o meni ne znas apsolutno nista!Odmah ti moram reci,da mene itekako vredja kada me svrstavaju u kos sa komunjarama,a ja smatram da ono sto Dzaja radi za Zvezdu,radi iz sopstvene sposobnosti,zalaganja,a pre svega zelje!
Meni je jako zao kada vidim da tako mlad  covek moze nasumice donositi zakljucke o nekim  pitanjima,a da se prethodno nije raspitao nista,ukoliko vec nije zeleo da sazna celu istinu i stav mnogih!Nemoj nagadjati,pitaj!

Kod nas se kaze:"Ko o cemu-ku*va o postenju!"
Ja sam bar sigurna da moji matori nisu mahali crvenim knjizicama kako bi dobili posao!Raspitaj se malo,a Dzaja je svetska "institucija",i covek ciji renome ne moze da se pljuje i kupi zahvalnicom!
Uzivaj u filmu i pozdrav!
namigivanje
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

De,de mlada damo...zaista nisam hteo da te uvredim :( ...a sto se tice "komunjara"...tu se slazemo...a ja i nisam vise toliko mlad(29g)pa pamtim ceo Dzajin "opus"-te u tom smislu ocekujem i tolerisanje mog stava(ipak ovo nije CK SKJ)...bez ljutnje-MOLIM... :)
Nego sve sto ima pocetak-ima i kraj...po meni ocigledno covek nije vise u stanju da obavlja posao na nacin na koji je to radio do sad...prdizan nas stize u titulama-a to me JAAAAAAKO nervira...ne interesuje me ko je na celu...ocu TITULU svake godine :)  pogotovo sto ovo vise nije SFRJ(slabija liga)
Pozdrav Ciganijo :ruke
PS
Nema ljutnje namigivanje

Cuj Mila, ne smeta meni Dzajic, meni smeta sto smo vecito drugi, sto nam stalno obecava kule i gradove, sto drzi neke ljude oko sebe koji brukaju i blate klub. Smeta mi sto sam nacuo, znaci nije proverena informacija, da je Dzaja izgradio neke hotele po Francuskoj, smeta mi sto na pocetku sezone umesto da bude uz igrace, on se odmarao na Korzici.

Smeta mi sto se lako odrekao nekih bivsih igraca koje je mogao da polako uvede u direktorski posao da ga zamene kad za to dodje vreme.

Pogledajte situaciju u Barseloni. Gaspar dodje na mesto predsednika. Dovede Van Gala, svog coveka za trenera iako ga tamo ne podnose. Napravi 9 uzastopnih pobeda u Ligi Sampiona, ali kiksne u sampionatu. I sta, navijaci dizu bele marame i cao Gaspare! Imao si prilike da se pokazes, nisi uspeo i zbogom, dolazi neko drugi. Njima je bitniji sampionat nego LS. A mi se tesimo da smo izbacili Kievo, a mishevi ispali od Slavije. Meni je bilo lepo posle LAzia i Verone, ali sada se iskidah zbog bruke. Kidacu se do leta kad ponovo krene sampionat, ovaj je izgubljen.

Dzaja je odavno imao ponudu da preuzme jedan Olimpijakos, pricalo se da sigurno ide, ali u poslednjem trenu se predomislio. Zbog cega, ne znam. I bolje da ne znam jer vec dovodim u pitanje misao da je ostao zbog prosperiteta Zvezde.

Dzaju naravno niko ne sme da dira, on je najveca sportska licnost kod nas. ALi jednostavno mislim da je vreme da se pojave nove ideje i novi ljudi. Mislim, zamislite da sutra kaze da se povlaci zbog bolesti. Da li treba da izvrsimo kolektivno samoubistvo? Ja jednostavno mislim da uprava na celu sa Piksijem, Dejom i Jugovicem uz Dzajinu asistenciju je mogla da ucini cudo. A zasto su ova dvojica otisla u FSSCG nemam pojma i stvarno bih voleo da znam.

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


A sto se tice raspitivanja o Vasoj malenkosti...nazalost nemam vremena...zaista, niti vise idem na utakmice Zvezde...nemam prava...I jos nesto,svaka cast Vama-ozbiljno,ali posle rata nista vise nije isto...bar za mene... :)
Jedino me raduje kad gazimo 'rvate...toliko

Quote from: "bojan"...ne interesuje me ko je na celu...ocu TITULU svake godine :)  

Bokili, 'oces kitulu, a ne zanima te ko te titula?  :)
amo za tebe, uvek uz tebe a njih ko jebe...