KBB - "...Uz neizbezne organe javnog reda i mira koji su nas upisali u svoje svescice..."

Zaboravljas da pomenes da su tom prilikom jos jednom demonstrirali zbog cega se krecu u parovima... Jedan cita, drugi pise... Jbga, ne moze covek biti specijalista bash za sve. Posebno kada obavlja tako bitnu i odgovornu funkciju...  A ni tih slova nije bas tako malo...  :sampion

Oko granice...
Samo da pomenem da je bio tu i jedan simpatican mladic, svima nama dobro poznat i veoma mio  :D , koji se toliko odradio skivijem u busu (a pri tome je i izmuljao neke pasose) da su ga ustashe nekoliko puta vracale u onu kolibicu.  Ipak, prica ima happy end. Pomenuti mladi covek je upotrebio svoj nadaleko poznati sharm i nastavio dalje putovanje sa nama...  ;pivo
..."

Kad vec spominjes zanimljivosti da se i ja prikljucim.
Kod nas u busu je bio jedan iz ekipe koji je zbog viska alkohola u krvi popio i pojeo sve sto smo imali u busu. Tako da smo vec na hr granici ostali bez vode koja bi nam u povratku dobro dosla.
:D

Odradili smo gostovanje hladne glave to je i bilo najbitnije,ali da nas je neko napao...policija,navijaci....branili bi se itekako.
Nasi ciljevi su bili ispunjeni.Stici na stadion-navijati-pevati srpske pesme-odgovoriti na napad protivnicke grupe. Posto protvinickih navijaca nije bilo,to nije ispunjeno,ali...sve ostalo je ispunjeno.
Dobra ekipa je putovala. Oko 260 iz beograda i 40-ak iz dijaspore i unutrasnjosti. na ovu cifru smo morali nekima da otkazujemo jer smo imali samo 300 karata. Stvarno je tesko reci nekome ko vredi kao svi ovi ostali da mora da ostane kuci. Ali bice toga jos...zamislite samo koliko je 5% kapaciteta od maksimira :) .

I ja sam malo viseee  :flasa pa sam iso da primam inekcije jel mi bio slab pritisak, ali sam nastavio dalje!!! :ruke

@ Ujka Vanja oko maximira

To bi bilo negde oko 1900 mesta ako ne gresim...
E, to je vec nesto.
He he he...


@ KBB

Sto li ne izbaciste tu barabu, nego svi gladni i zedni zbog njega posle...  :D
..."

Quote from: "KGB"
@ KBB

Sto li ne izbaciste tu barabu, nego svi gladni i zedni zbog njega posle...  :D

Bilo nam ga zao, dobar je mali   :D