још једна победа и титула.....
Сви у Апатин!

јел сигурно то да је у недељу негде пише да је сутра...

Сигурно је у недељу пише и на сајту клуба.

Na sajtu Caffea postavljena je najava za subotu, a ustvari je u nedelju. Ko je pomerio termin ne znam. Jebo prenos, svi u Apatin!!!

Ако се не варам 14:00! Ајмо лагано...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Негде сам чуо да је улаз бесплатан.

Мени је ортак који је живео у Апатину рекао да је улаз увек био бесплатан, па би тако требало да буде и у недељу.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

A jeл неко од вас баш сигуран да је улаз бесплатан? Не стојим баш нешто са кинтом, ба бих знао колико треба да позајмим од ортака... А видим да на делије нет спомињу да је бесплатан превоз железницом, ваљда због гласања... Дај Боже!

100% сигурно за бесплатан улаз.
Читаве сезоне је тако у Апатину.

Свака им част..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

И плус ово

Bez dodatnih troškova zbog referenduma

Generalni direktor Milanko Šarančić izjavio je da železnica neće imati dodatne troškove zbog besplatnog prevoza đaka, studenata i vojnika za referendum.

On je rekao da železnica neće od Vlade tražiti nadoknadu, jer se neće uvoditi novi vozovi, a postojeće linije ionako imaju fiksne troškove.

"Ovo će biti naš doprinos da se ode na referendum i glasa po sopstvenoj odluci", rekao je Šarančić, naglasivši da se železnica na predlog Vlade i Ministarstva za kapitalne investicije opredelila da pomogne onim strukturama stanovništva koje nemaju samostalne prihode.
   

On je precizirao da će za sve te kategorije glasača sa validnim dokumentima – đačkom knjižicom, indeksom ili vojnom knjižicom – "Železnice Srbije" omogućiti da od 27. do 30. oktobra izvrše svoju građansku obavezu.

Quote from: "GOX SMCZ"A jeл неко од вас баш сигуран да је улаз бесплатан? Не стојим баш нешто са кинтом, ба бих знао колико треба да позајмим од ортака... А видим да на делије нет спомињу да је бесплатан превоз железницом, ваљда због гласања... Дај Боже!

Све саме лепе вести у вези овог гостовања ( померено за недељу, бесплатан улаз, бесплатан превоз...)
Ко ово пропусти (успава се?) тај није нормалан!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

пазите на померање времена, па се видимо у Апатину..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Мислим да одавно није било лошијег навијања, барем ми је тако изгледало преко ТВ-а.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Јебо те тв.
Након рушења зида и уласка остатка људи навијање је било одлично, а до тад прилично безвезе.

Quote from: "Johnny Blaze"Јебо те тв.
Након рушења зида и уласка остатка људи навијање је било одлично, а до тад прилично безвезе.
Добро је па ниси морао да вадиш своје тајно оружије.Био би довољан само један прецизан ударац и зид  :D
zivim na plazi, vozim dzip, nosim raskopcanu sulju, resavam zlocine i boli me penis za sve


Quote from: "RSFC"пазите на померање времена, па се видимо у Апатину..

Ти лепо рече ал ови са телевизије нису померали своје часовнике а нису ни ови са 95 (тачно време)  :D  па сам уместо редовном линијом у 8.45 отишла оним прије зоре...  :rofl

Било је доста људи коју су редовним линијама из Београда и Новог Сада стигли раније у Апатин. Тамо је падала киша. Стадион је од станице удаљен око 15 минута пешачења. У тој једној улици има пар биртијица и један кафе билијар клуб са готивном хард рок музиком, па су навијачи који су дошли раније, одсели у овом кафићу.

Прилаз до стадиона, из те улице, је веома чист и на све стране је подшишана зелена трава док је прилаз са друге стране стадиона сав у блату и баш непријатно за све који су дошли комбијима.

Све трибине су биле сасвим попуњене а било је доста гледалаца и ван трибина.  
На великој трибини - гледаоци и "делије" из неких околних села које су окачиле две велике заставе али нису навијале уопште. Преко пута два кавеза (мањи и већи) са делијама из Београда, Новог Сада, Шабца, Вршца...итд.
Прво полувреме је протекло у неуспелом покушају дозивања са источном трибином, певале су се стандардне песме и пар пута је пао "here we go".
Друго полувреме су обележиле патриотске и четничке песме као и хитови са новог цд-а. Од пиротехнике : један удар и једна бакља. (мислим да није било више, нисам сигурна).

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

na pocetku su bila neka dva zuta dima, jedan je pao na tribini,a drugi je ubacen u teren, nista specijalno

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "RSFC"пазите на померање времена, па се видимо у Апатину..

У тој једној улици има пар биртијица и један кафе билијар клуб са готивном хард рок музиком, па су навијачи који су дошли раније, одсели у овом кафићу.

).

И паори који недељом у 11 циркају вотку и труде се да играју билијар :)

QuoteПреко пута два кавеза (мањи и већи) са делијама из Београда, Новог Сада, ШаПца, Вршца...итд.