Солидно попуњен коп данас, добро навијање, добро прошла нова песма, на почетку другог пар стробова уз десетак бакљи. Све у свему једно одлично поподне на маракани за сретан пут у Португал.

На север је синоћ дошло много Делија да бодри играче пред одлучујући дуел у Португалу. Прво полувреме је отпевано за медаљу, буквално без стајања, такође је прогурана нова песма из Бијелог поља која је постала веома заразна.

У другом полувремену су упаљене бакље и димови што је створило лепу слику и димну завесу, и по вечерњем термину одлично је испало. Из копа песма није престајала све до 65-тог минута када долази до благог пада у навијању.

До пада је дошло јер су сви мислили "лако ћемо да победимо" а кад су Обилићаши изједначили онда смо певали много јаче све до краја утакмице.

Слике су постављене у галерији, као и аудио запис нове песме.

Quote from: "KizaLion"На север је синоћ дошло много Делија да бодри играче пред одлучујући дуел у Португалу. Прво полувреме је отпевано за медаљу, буквално без стајања, такође је прогурана нова песма из Бијелог поља која је постала веома заразна.

У другом полувремену су упаљене бакље и димови што је створило лепу слику и димну завесу, и по вечерњем термину одлично је испало. Из копа песма није престајала све до 65-тог минута када долази до благог пада у навијању.

До пада је дошло јер су сви мислили "лако ћемо да победимо" а кад су Обилићаши изједначили онда смо певали много јаче све до краја утакмице.

Слике су постављене у галерији, као и аудио запис нове песме.

Да и димови, и то .литарски од којих може да се рикне...


Та два литарска наранџасти и љубичасти... Фотке су иначе добро испале, а ово са стробовима је ново искуство  ;pivo


Extra je ova nova pesma,nego koliko je bilo ljudi otprilike,mislim u odnosu na Vozdovac,jer se toga jedino secam,vise, manje?I jel bilo Vitezova eventualno,onako undercover  :D ?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

U odnosu na vozdovac manje,ali odprilike kao protiv banatskog dvora...oko 1500 +,-.

Quote from: "radomir"Да и димови, и то .литарски од којих може да се рикне...

Ја се обично распилавим кад крену да куљају димови и углавном дишем пуним плућима тад ал оно синоћ је за нијансу блаже било од сузавца.  :D

Мени је најлепши био крај утакмице када смо испраћали играче. Сви отишли са клупе, сви изашли са стадиона а коп не престаје да пева...баш јако лепо.  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KizaLion"Та два литарска наранџасти и љубичасти... Фотке су иначе добро испале, а ово са стробовима је ново искуство  ;pivo

Iz Brazila. :)

Dimovi stvarno bejahu ultra jaki... Ugusih se najstrasnije... Posebno mi se svideo onaj plavi... Sto rece Kiza, iako je bio mrak mnogo je dobro ispalo.... U poslednje vreme se forsiraju i ove bele baklje, i one su extra po mraku... Sve u svemu, sinoc lepa slika... Da se ne ponavljam, nova pesma jako pevljiva, dobro prihvacena...
I broj ljudi u kopu zadovoljavajuci...

p.s. Kad spomenu vec Kiza da je sinoc fakticki bio ispracaj igraca u Bragu, iskoristio bi priliku da svim Delijama koji veceras krecu za Bragu pozelim srecan put i da se vrate sa lepim uspomenama i naravno veselim licima jer je nasa Zvezda prosla dalje...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

ne znam da li ste izvalili na slikama, zbog onog ljubicastog dima su i baklje sinoc vukle na ljubicasto pa je bas extra izgledalo.. dobro je sto se igra uvece jer bakljade mnogo lepse izgledaju!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "RSFC"ne znam da li ste izvalili na slikama, zbog onog ljubicastog dima su i baklje sinoc vukle na ljubicasto pa je bas extra izgledalo.. dobro je sto se igra uvece jer bakljade mnogo lepse izgledaju!

Nije to zbog dima , baklje koje su paljene su PLAVE - TIFO !
Verovatno ti se ucinilo zbog dima...ali one su plave a gore belo plavo !

Pozd.
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...