Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 ... 10
1
Пивница / Одг: Ja te volim Srbijo...
« Последња порука Звездаш послато јун 22, 2018, 10:56:22 поподне »
Покрадени смо, али покрали смо сами себе. Оног тренутка кад смо сменили човека који нас је коначно одвео на велико такмичење, а заменили га аматером који самостално ни петлиће није водио. Е тад смо брутално покрадени.
Жртвована је цела репрезентација, да би се набила цена Сергеју Милинковићу Савићу.

"Nije tim jedanaest najboljih, već jedanaest onih koji mogu da pruže najviše u mojoj koncepciji".
2
« Последња порука KizaLion послато јун 22, 2018, 10:54:46 поподне »
Данас се показало шта СМС зна, и зашто није хтео да плаћа рекет Муслину.
И данас се показало шта зна.

Zagor pre 1 minuta

Ma nismo imali presing. Ali to mora da se uvezbava na treningu. Ocigledno trener to nije uradio. Mi smo takticki izgubili utakmicu. Nas jedan, maksimalno dva igraca idu u presing, a ostali stoje daleko od igraca, i naravno Svajcarci uvek lako iznose loptu. Matic-Milivojevic jednostavno nemogu da uspostave pas igru na sredini jer su obojica razbijaci, a ne kreatori. Umesto da je na mestu Milivojevica igrao Sergej. Krstajic drzi Sergeja u spicu gde je ovaj totalno neprimetan. Najkvalitetniji nas igrac sredine terena Sergej, cami u odsecen u spicu celu utakmicu. Totalno neiskoriscen resurs, a Luka Milivojevic organizuje nase napade, naravno katastrofalno lose. Sve lopte koje su dobili napadaci dobili su dugim loptama bunarusama, koje je Mitrovic zahvaljujuci neverovatnoj fizickoj snazi uspevao da prihvati. Kroz sredinu po zemlji nista. Matic je danas bio losiji u predaji lopte, trcao je mnogo na sredini kao i svi igraci. 80 minuta su nas setali Svajcarci, sine igraci su nam pocrkali na terenu. Uzrok toga je veoma losa igra tandema zadnjih veznih Milivojevic-Matic. I na prosloj utakmici je ta linija bil;a najlosija.Umesto da je tu igrao Sergej, al sta ces Krstajic drzi Milivojevica, i mi pocrkali 80 minuta suvog trcanje bez lopte. A oni se dodaju i odmaraju.

Oвај коментар сам нашао на Моцартспорту.
Дакле, Миливојевић напоље, а Адем Љајић иза Митровића.
СМС на Миливојевићевом месту.
Мени није јасно шта је с Максимовићем, што не игра штопера, откуд Карлеуша има предност
3
« Последња порука KizaLion послато јун 22, 2018, 10:33:05 поподне »
Штета, шта да кажем, због ових ШвајцШиптара.
Ово им је четврто узастопно учешће на СП, а на прошлом су једва испали од Аргентине, финалисте.
Ови су јака екипа, али нисмо ни ми пичке.
Нерешено је било реално, али покрадени смо.
Англосаксонска веза је то.
4
« Последња порука Звездаш послато јун 22, 2018, 10:32:43 поподне »
Данас се показало шта СМС зна, и зашто није хтео да плаћа рекет Муслину.
И данас се показало шта зна.
5
« Последња порука Woodoo послато јун 21, 2018, 11:26:35 поподне »
6
« Последња порука KizaLion послато јун 21, 2018, 04:21:43 поподне »
http://fudbal.hotsport.rs/2018/06/20/fifa-obelodanila-jedan-od-najboljih-svetskih-sudija-deli-pravdu-na-mecu-srbija-svajcarska/

Kaжу Швајцарци не воле Швабе и обратно, па ајде да видимо какво ће бити суђење, ваљда нама у прилог против Шварцалбаније
7
Терен / Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Последња порука KizaLion послато јун 21, 2018, 12:33:07 пре подне »
8
« Последња порука херцеговац послато јун 19, 2018, 04:40:26 поподне »
https://image.ibb.co/jAXs08/Zreb_LS_18_1.png

Пројектовани жријеб ЛШ за слиједећа кола.
9
« Последња порука херцеговац послато јун 19, 2018, 04:13:53 поподне »
Цитат
Crvena zvezda će igrati protiv boljeg iz duela litvanske Suduve i kiparskog APOEL-a!

Слиједећа утакмица? Што да не,
Идемо даље!

Постоји и могућност да будемо носиоци у слиједеће колу, ако избацимо АПОЕЛ.
10
« Последња порука KizaLion послато јун 19, 2018, 03:49:44 поподне »
Oво ми се свиђа. Док сам пратио жреб учинило ми се да добијамо Јермене, таман да појебемо на гостовању пола фамилије од Ким Кардашијан.  ;D
Странице: [1] 2 3 ... 10