Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 ... 10
1
Терен / Одг: ФК Црвена звезда 2017-18
« Последња порука KizaLion послато фебруар 19, 2018, 09:40:54 поподне »
Na spisku putnika za Moskvu nalaze se sledeći igrači Crvene zvezde:

GOLMANI: Milan Borjan i Nemanja Supić;

ODBRANA: Marko Gobeljić, Vujadin Savić, Filip Stojković, Srđan Babić, Milan Rodić, Stefan Hajdin, Damijan Le Talek;

VEZNI RED: Nenad Krstičić, Uroš Račić, Slavoljub Srnić, Nemanja Milić, Nenad Milijaš, Branko Jovičić, Mičel Donald, Nemanja Radonjić, Luka Adžić;

NAPADAČI: El Fardu Ben i Aleksandar Pešić.
2
Терен / Одг: KK Црвена звезда 16-17
« Последња порука Woodoo послато фебруар 19, 2018, 05:10:46 поподне »
Битно је да узмемо АБА лигу, док за нашу лигу не смем да будем превелики оптимиста.
Неће нас добити на 3 утакмице, могу евентуално једну да изненаде. Јуче су одиграли вансеријски а то може да им се деси само једном.
3
« Последња порука KizaLion послато фебруар 19, 2018, 04:38:20 поподне »
Не верујем да је блеф, али бих волео да буде. Видећемо списак путника у авиону кад га избаце.
Притом можда се одложи утакмица због лоших временских услова, што не бих волео, због наших људи који су једва скупили за превоз и одвојили дане.
А притом ме подсећа на ЦСКА Кијев, пошто смо одложени меч изгубили 3:2 тамо.
4
« Последња порука Звездаш послато фебруар 19, 2018, 02:52:50 поподне »
Биће добар Пешић у Москви, јер неће моћи да се вуче као што је то радио у Београду, у супротном ће да се заледи. Остаје нада да је све ово са Ричмондом блеф и да ће моћи да одигра бар полувреме у Москви.
Све у свему ми смо већ резултатски одиграли изнад свих очекивања са почетка сезоне, у Москви да одиграмо мушки, па шта нам Бог да. Овај меч ће између осталог бити прилика за Радоњића и Бена да покажу зашто су доведени у клуб.
5
« Последња порука Звездаш послато фебруар 19, 2018, 01:46:48 поподне »
Не заборави ни ти да смо од почетка сезоне одиграли бар 10-ак утакмица више од њих. Да нама тек предстоје испити, док су они своју сезону већ завршили.

Главни циљ би требала да буде Аба и прављење базе за следећу сезону. Ове сезоне смо променили тренера, тим и то полако добија смисла за следећу годину, ако опет не буде распродаје.
Задржати тренера + Добрић, Давидовац, Лесор, Енис, Јанковић, Јовановић, Лазић, Дангубић, надоградиш то са 2-3 добра странца и цепај.
6
« Последња порука KizaLion послато фебруар 19, 2018, 01:05:12 поподне »
Код Радоње смо имали одбрану, и то му је био лични печат. Јуче нисмо имали ништа.
Не заборави да овде није у питању јучерашња утакмица. Већ цео циклус од три дана.
Против Борца једва на мишиће, за ФМП-ом нешто боље... док је врхунац стигао синоћ.
Надам се да ће се Алимпије тргнути и извући поуке... у супротном црно нам се пише.
Битно је да узмемо АБА лигу, док за нашу лигу не смем да будем превелики оптимиста.
Кад видим гробарски савез с Даниловићем и смрдљивим Томашевићем (коме сам 1998. скандирао Жена ти је курва Дејане), знам да они чекају из прикрајка да се врате на своје старо место... требало би да се уозбиљимо кад дођу важне битке.
7
« Последња порука Звездаш послато фебруар 19, 2018, 11:13:53 пре подне »
Даће Бог да Лазић настави "само да диже пехаре" и да ти наставиш да га пљујеш као Радоњу, јер је то сигнал да смо на правом путу.
А о ветру у леђа, поготово о њихове две подршке ћу се само насмејати.

Једноставно смо очајно ушли у меч, они у тим минутима убацивали све што су шутнули. После је било тешко вратити се са -20.
Лесор 4 поена, Рочести и Фелдин по 7. Значи они који су доведени да праве разлику, затајили су.

Изгубљен је трофеј који најмање боли. Лекција за битке које предстоје.
8
« Последња порука KizaLion послато фебруар 18, 2018, 11:22:09 поподне »
ЛеБранко одличан поново данас, на полувремену 3 фаула и нула поена. Касније се поправио, 4 фаула и 2 поена.
Близу је да надмаши чувеног "Перу Фаула" што је само дизао пехаре за време њихове тираније - уз продуктивност НУЛА.

Лоша игра данас, очекивано, без ветра у леђа. Гробари имали две подршке, а ми само оне пудлице који подржавају обрезаног балију. Мада, шта смо тражили то смо и добили.
"Проћи ће балија ко и педербал..." док је мене живога, здравога, и свих који мисле као ја - неће.

Хвала Небојша на дивном "дару"!
9
Терен / Одг: Пенал или не?
« Последња порука KizaLion послато фебруар 18, 2018, 08:59:00 поподне »
Није био прелаз како су причали, али свеједно је изгубила Младост. Ово је написано јуче око 2 поподне.
У сваком случају, утакмица је за анализу, а не ово "бајање у пасуљ".
Сумњив ми је Шатарин аутогол. Као да је намерно.
Што је најгоре, тај играч се једно време спомињао као наше потенцијално појачање на месту штопера.
10
Терен / Одг: Пенал или не?
« Последња порука Антиполитика послато фебруар 18, 2018, 08:52:34 поподне »
                  Не бих баш ово коментарисао...  Јесу била чудна догађања, али би тиме већ требало други да се баве.
Странице: [1] 2 3 ... 10