Imacete izveshtaj od mene sa gostovanja Rada u Mitrovici kad dodje vreme za to. Nego, Kizo  kakve su to gluposti  oko ulaska Hajduka u prvu ligu, zna se ko ce uci :lol: . Zasluzili su to "verni" navijachi Sirmium Rangersi :D . Mogao bi da dodjesh za vikend, poshto je pauza u prvoj ligi, gostuje Hajduk. Proshle sezone je bilo bash "zestoko" :D , selila su dva puba Lionce na drugu tribinu zbog mogucnosti izbijanja opshte  :batine na tribini, ili bar onome shto bi trebalo to da predstavlja.

Steta sto se ne igra u Nisu...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "MarkoSM"Imacete izveshtaj od mene sa gostovanja Rada u Mitrovici kad dodje vreme za to. Nego, Kizo  kakve su to gluposti  oko ulaska Hajduka u prvu ligu, zna se ko ce uci :lol: . Zasluzili su to "verni" navijachi Sirmium Rangersi :D . Mogao bi da dodjesh za vikend, poshto je pauza u prvoj ligi, gostuje Hajduk. Proshle sezone je bilo bash "zestoko" :D , selila su dva puba Lionce na drugu tribinu zbog mogucnosti izbijanja opshte  :batine na tribini, ili bar onome shto bi trebalo to da predstavlja.

Bash sam se danas video sa ekipom :) Rekose da se spremaju za Obilic... ljute se sto u zadnje vreme slabo dolazim na Hajduk :) :o A sto se tice gostovanja, ako Puta sredi autobus dolazim... nikad ne dolazim neorganizovano :D


Ni jedna druga misao,ni jedna druga mogucnost...kup se mora uzeti !  :sampion

Zvezda igrala prakticno sa drugim timom, ali naravno opet dobila i to sa 7:0 (5:0).
Ajd ko je bio nek napise bar strelce.

;pivo
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

U zaostaloj utkamici 1/16 finala Kupa SCG Zvezda je pobedila niski Car Konastantin sa 7:0 (5:0). Strelci za nas tim bili su Bogavac (2, 16), Vitakic (27), I. Dudic (40), Perovic (45), M. Dudic (57) i Mrdja (83).

Na tekmi bese opustencija,kako na tribinama tako i na terenu.Ne mogu tacno da procenim ali bilo je mozda oko 200tinak ljudi u kopu koji je bio stacioniran po obicaju skroz na vrhu,zbog akusticnosti jelte,jes da je bilo bas ladno(barem meni) ali je navijanje bilo sasvim ok,s obzirom na vaznost tekme i atraktivnost protivnika,repertoar pesama raznovrstan,uglavnom su bile pesme koje se malo redje pevaju na ovim vecim tekmama,bilo je tu i par pesama posvecenih Mauzeru  :) ,na terenu nista specijalno,Zvezda izvela drugi tim,a jedino zanimljivo pomena kod ovih nesretnika je bilo to sto su imali crno-bele dresove,pa je samim tim svakim datim golom bila sve bolja atmosfera.Pre pocetka tekme Milivoje(inace kapiten na tekmi) je predao cvece Piksiju Kovacevicu za njegov rodjendan.To bi bilo to,pevan je jos jedan novi hit (tako sam barem cuo) ali je izgleda pevan kada sam ja vec otisao nekih 15-ak min pred kraj,pa onda ko je zapamtio kako ide pesma nek napise.POzdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

BRAVO ZVEZDO! BRAVO ZVEZDO! BRAVO ZVEZDO! BRAVO ZVEZDO!

Thaj! Ocekivao sam bar 10:0, a ono nishta...  :rofl  namigivanje


Quote from: "KizaLion"KO JEBE ARKANA, KO JEBE CECU IGRAJ HAJDUCE ZA SVOJU DECU !!!

Kizo, nemoj da se vredjamo!  :batine



Nemoj da vas je sramota ili neshto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

200 ljudi u kopu? Pa gde nestatadose onih jos 11 800 vernih cigana?
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!


Sto bi rekao Che - umorili se,  :jebanje  neke majmune u subotu, pa nisu mogli da dodju.



Ovo je slika sa PArtizan - Sumadija, drugligas u pitanju. Nagradno pitanje, gde je nestalo 7/8 ludog Juznog Fronta.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


otislo je na pripreme za Novaka,ipak je 30. decembar blizu!

A da, oni slave Novu godinu pre roka... :) Na jugu  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Vi cigani ste ludi vas protiv zete bude 12000,odete gor pod krov i derete se da bi se glasnije culi
ARTIZAN IZNAD SVIH!!!

Quote from: "Godra"Sto bi rekao Che - umorili se,  :jebanje  neke majmune u subotu, pa nisu mogli da dodju.



Ovo je slika sa PArtizan - Sumadija, drugligas u pitanju. Nagradno pitanje, gde je nestalo 7/8 ludog Juznog Fronta.

Pa vise zastava i redara nego tuznjaka! A da sad ce im deda Mraz doci 30.12.

Kakav user... a tek post... to samo glodari mogu... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Pa mi barem imamo da odemo pod krov,a vi???A da vama je pokvaren onaj pokretni krov pa nemate pod sta da odete  :rofl ,a ove zastave,jel vam to Nolle smisljao nazive,a likovi na zastavama,mislim da bi mi trebali sad da napravimo zastavu sa Miki Mausom,posto grobari imaju Hromi Dabu,ionako im sve vodje podsecaju na taj lik pa su mozda zbog toga to napravili,uostalom to su samo glodari ne treba im zameriti. :finger
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org