ajde da uporedimo ova dva kopa.Primetio sam da kod njih je ceo stadion ono sto je nama sever i da su svi u dresovima.sa puno zastava ...
kod nas retko kad se zavijori nesto. Nasa karakteristika su definitivno salovi. Retko ko na severu da ga nema. To cini sever jos lepsim.
to je bilo moje vidjenje, da vidim vase. bas me interesuje
pozdrav ;pivo
p.s da li je moguce da u bliskoj buducnosti dodje do osnivanja neke jedinstvene grupe izmedju nas i gate7 koja bi delovala po evropi?

Quote from: "Dion_Cacak"ajde da uporedimo ova dva kopa.Primetio sam da kod njih je ceo stadion ono sto je nama sever i da su svi u dresovima.sa puno zastava ...
kod nas retko kad se zavijori nesto. Nasa karakteristika su definitivno salovi. Retko ko na severu da ga nema. To cini sever jos lepsim.
to je bilo moje vidjenje, da vidim vase. bas me interesuje
pozdrav ;pivo
p.s da li je moguce da u bliskoj buducnosti dodje do osnivanja neke jedinstvene grupe izmedju nas i gate7 koja bi delovala po evropi?
Ja mislim da se nasi i njihovi zakoni razlikuju, pa samim tim odatle dosta barjaka, baklji i ostalog, o svemu ce vise moci warsaw da nam kaze...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

a brate koji ti to zakon kod nas brani da doneses zastave na tribinu?
;pljuga

Quote from: "Dion_Cacak"ajde da uporedimo ova dva kopa.Primetio sam da kod njih je ceo stadion ono sto je nama sever i da su svi u dresovima.sa puno zastava ...
kod nas retko kad se zavijori nesto. Nasa karakteristika su definitivno salovi. Retko ko na severu da ga nema. To cini sever jos lepsim.
to je bilo moje vidjenje, da vidim vase. bas me interesuje
pozdrav ;pivo
p.s da li je moguce da u bliskoj buducnosti dodje do osnivanja neke jedinstvene grupe izmedju nas i gate7 koja bi delovala po evropi?

Hmmm...
Mene licno Olympiakos fascinira vec 10 godina,mozda i vise,mnogo ih gotivim pa moram da priznam i volim,kada redovno ispadamo iz 1-2.kola Uefe jedino Mi Pireus ostaje,i UVEK su Mi licili na NAS,izgled,atmosfera,boje...
Kod njih gotovo ceo stadion luduje ,time Im isto doprinosi manji,bez staze stadion pa samim tim izgledaju loodje...
Imaju svoj prepoznatljiv STYL,kacenja transparenata jedan na drugi,baklje se pale totalno NEorganizovano,penju se po zici"pauci"trip...
Svi su gotovo u dresovima,kod Nas polovicno,dosta ljudi se iskreno boji odlazkom na stadion u dresu zbog eventualnih sacekusa,20 na 2...
Mi smo vise primili STYL Italo,transparenti na mestu,uredno paljenje baklji,koreografije...navijanje ,leader krece preko megafona,a tamo je drugacije ,leaderi isto krecu ,samo masom...
kod Nas su se isto viorili barjaci,samo u danasnje vreme su zabranjeni,u Grckoj se ne vijore barjaci,neredi izgledaju loodje kod Njih ,gotovo velika masa ucestvuje u tome,a kod Nas Ne,bar je to moje misljenje...?
'97 Sam imao prilike da budem na Njihovom derbiju,salove nenose,retkost,ali zato su SVI gotovo u dresovima,vremenom se menjaju STYL-ovi po Kontinentu,ali u grckoj i dalje ostaju oni stari sa NEKOM tamo tradicijom...
Navijaju melodicno,Ja sam se licno ranije tripovao da je jednostavno skandiranje vise prisutno dok se tada nisam uverio...
Izmedju Nas&Njih postoje dobri kontakti,ali Nam fali da to nazovem"zavrsnica"da odradimo kako Mi ,tako i Oni gostovanje u Atini i Bg,mislim na 50-tak i vise ljudi sto se tice brojnosti...
Po evropi se druzimo koliko je To moguce,odradjujemo kako Nase tako i Njihova gostovanja,postoje planovi za "nesto"vise,ali otom po tom... namigivanje

Pozdrav

G7&URS
S

e a zasto su zabranjeni barjaci kod nas?ja sam vidjao neke koji se doturaju preko zapada....na sever....
koja je to fora sa zabranom???? :o

Quote from: "Dion_Cacak"e a zasto su zabranjeni barjaci kod nas?ja sam vidjao neke koji se doturaju preko zapada....na sever....
koja je to fora sa zabranom???? :o


Pa prijatelju razmisli malo?
Barjacima ugrozavamo zivote drugih navijaca namigivanje ,tako misle "nasi"organi"javnog reda&mira"...
Ne znam nisam video da se doturavalo preko Zapada,mozda,ako si video onda si u pravu...?
S