ej! Kako komentarisete uspeh mladih srba u Nemackoj?
Jeste li culi provokacije zabara( serbi va fan kulo ...)?
Ipak navijanje mi nije izgledalo lose...BAkljada na poluvremenu i jos par upaljenih baklji u toku tekme :ruke
Planira li ko od vas da pocne da prati reprezentaciju?
milslim na navijanje i odlaske na tekme....
cisto da znam stav vecine delija
pozdrav!

Quote from: "Dion_Cacak"ej! Kako komentarisete uspeh mladih srba u Nemackoj?
Jeste li culi provokacije zabara( serbi va fan kulo ...)?
Ipak navijanje mi nije izgledalo lose...BAkljada na poluvremenu i jos par upaljenih baklji u toku tekme :ruke
Planira li ko od vas da pocne da prati reprezentaciju?
milslim na navijanje i odlaske na tekme....
cisto da znam stav vecine delija
pozdrav!

Pa mladi i A tim nisu isto, mladi ce da igraju ako treba do poslednjeg atoma snage i da crknu na terenu da bi pobedili, a stariji cuvaju svoje lepe noge da bi mogli da igraju za svoj klub i da primaju milione!
Mladu repku bi mozda i bodrio, kada bi se promenila himna i kada bi smo se otcepili... i zvali samo SRBIJA!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Neka svaki topic bude na svom mestu, a ovo nije za hool caffe.

poznat mi je stav delija u vezi reprezentacija, ali ja ne mogu a da ne kazem da su me momci stvarno odusevili, posebno onaj maric. yebiga, zabari su zabari, dobro je i drugo mjesto. napokon gledati i fudbalere na olimpijadi

Iako je zvanican stav kao grupe da se repka ne prati, mnogi od nas pojedinacno, bez obelezja grupe, idu na tekme i navijaju. Nadam se da cu uspeti da stignem dole na neku tekmu...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

budimo realni!
kao ne pratimo repku zato sto je himna komunisticka a navijamo za crvenu zvezdu koja ima komuinisticko ime i petokraku na grbu? ? ?
kakvo je to razmisljanje?

Quote from: "Dion_Cacak"budimo realni!
kao ne pratimo repku zato sto je himna komunisticka a navijamo za crvenu zvezdu koja ima komuinisticko ime i petokraku na grbu? ? ?
kakvo je to razmisljanje?

?? ?? ???????.?? ???? ???? ??? ?? ??????????, ???? ?? ? ????? ?? ??????? ??? ?????? ?? ??????? ? ?????? ????? ?????? ???? ???? ?? ??????? ? ???? ?? ???? ????? ? ?????? ?? ??? ?????.
? ??? ?? ???? ?????? ????????? ?????? ????? ?? ?? ?? ??? ????? ?? ??????? ???????????? ??????????.????? ??? ?? ??? ????? ?????? ?? ??? ?????? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ???? ?? ????, ? ??? ?? ?????? ?? ????? ?? ????? ????? ??????(???. ???,?????, ???? ??????? ??????? ? ?????????,????? ?? ????????? ???) ???? ?? ???? ??????? ?? ???????? ???.
???? ?? ?? ????? ??? ?? ???? ????? ? ??? ??? ???? ? ?????? ??????????.? ????? ?? ????? ?? ???? ?????? ?????? ??? ????? ???????? ??????????????.

SD Crvena Zvezda se jednostavno izdigla iznad svega toga  :)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...