Delije-caffe.net Форум - До краја Звезди верни!

Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 ... 10
1
Терен / Одг: ФК Црвена звезда - Сезона 2018-19
« Последња порука Red Star Forever послато септембар 21, 2018, 11:35:16 пре подне »
Aпсолутно тачно! Велики број утакмица захтева и адекватан број играча у ротацији... Првенство је циљ број 1! Само освајање титуле нам омогућава да се опет нађемо у квалификацијама за ЛШ... И да овај пут, надам се, прескочимо неко коло и уђемо у те дуеле као носиоци...

Рано је за доношење било каквих закључака... Ерибо је споменуо и Мелега и Јевтовића, који су најављени као огромна појачања... Али, просто мислим да није проблем у њима... Ротирају се, не стижу ни да покаже шта могу, а за Мелега посебно мислим да је сјајан играч... Јевтовић можда није тај ниво, али за нашу лигу је више него користан... Срнића рецимо нема нигде последњих пар утакмица, а не смемо да заборавимо његове заслуге из прошле сезоне... Није он заборавио да игра, једноставно је Милоје замислио друге на тој позицији и сигурно да могу да пруже више и боље у овом тренутку...

Можда на полусезони падну и неки растанци... Ко зна... Са већим приходима, бољим резултатима и значајно стабилнијим финансијама сигурно да расту и апетити по питању довођења скупљих и бољих играча...
2
Терен / Одг: Судбине Звездиних екс-играча?
« Последња порука KizaLion послато септембар 21, 2018, 10:01:52 пре подне »
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/odjeknula-lukina-bomba-na-praznom-velodromu-radonjic-kumovao-video/306662

Добар је мали. Забринуло ме што је Ковач отишао у Бајерн, а стигла замена у Франкфурт. Бојао сам да му неће дати шансу, да ће га опет уканалити.
Није стартер, али очекујем да то постане.
3
« Последња порука Eribo послато септембар 20, 2018, 07:23:32 поподне »
Управо тако, мислио сам на то "Имбецилио".
Овде се мешају бабе, жабе и којешта друго. Ебисилио је као промашај после 1,5 месеци, а нпр. Јевтовић и Мелег нису ?!
Ствар је у томе да нисмо имали "мишића" за Боаћија, Чаушу и Марина пре уласка у ЛШ. (Нека се људи мане љубави - она не плаћа рачуне). Али опет су се позиције морале "покрити". Овако када се "банка" отворила морали смо реаговати.

Једна друга ствар коју многи заборављају је да ће мп за мало више од 4,5 месеци одиграти 37-38 утакмица. Тако да ће нам требати 30 играча који у сваком тренутку могу и морају одговорити на захтев о победи и ничему више (не убрајам морање и победе у ЛШ).

Опет ме нервира како сви знају шта и како треба, а Милоје ка да је пао с неба. Ово почиње да ми мало личи на КК и како Радоња није имао појма ни о чему.

РЕСПЕКТ молим према онима који су га заслужили дебело!
4
« Последња порука Red Star Forever послато септембар 20, 2018, 11:48:07 пре подне »
Одговор са друге теме на овом подфоруму, али садржина је адекватна за ову тему:

Да ли је Ебисилио промашај или не, то ћемо видети, не би био ни први ни последњи... Реално, нису се ни у насјрећнијим временима сва појачања одлично сналазила и пружала врхунске партије... Исти тај играч био је главни у свом клубу када је играо ЛШ, али као што рекох, а и сви смо поновили милион пута, мора ту много коцкица да се сложи да неко проради и покаже сав свој таленат и знање на нашем стадиону...

Мишљења сам да се можда и без потребе направила гужва са појачањима, поготово у средњем реду, али неки играчи су морали бити купљени јер су опет неки други чекали развој ситуације и дошли у минут до 12... Не жалим се ја, боље да Милоје има већи избор играча, али... Колико год зарадили новца, не значи да треба да се разбацујемо са истим... Само домаћински и без сувишних трошкова...

О томе ко је требао да игра и да ли је тактика требала да буде офанзивнија? То је ок тема... Можда Марин и Чаушић још нису уиграни са осталима, али је Марин толико добар да је просто грех да му се не пружи прилика... Боаћи је већ друга прича, као да није ни одлазио из ове екипе... И за мој укус, морали смо офанзивније и храбрије... Али, да ли би то значило и пораз и "накантавање"? Не знам... Нисам незадовољан са бодом, после свега виђеног немам осећај да смо могли да победимо тек тако екипу која годинама игра заједно врхунски фудбал... Треба и нама времена, озбиљних и великих утакмица... Можда се тада и опустимо, охрабримо, порастемо као екипа и заиграмо офанзивније... Полако, не треба журити, не може све преко ноћи, и ово је дошло брже од очекиваног...

Ајде за почетак да напунимо онај ружни стадион и да победимо у Дербију... Разлика у квалитету је очигледна, али без наше подршке момци који су уморни не могу да пруже максимум... Уз нас ће све то бити лакше, лепше и убедљивије  ;)
5
« Последња порука Red Star Forever послато септембар 20, 2018, 11:45:14 пре подне »
Еribo је мислио на "Имбецилио"... Нема потребе за тим... Да ли је промашај или не, то ћемо видети, не би био ни први ни последњи... Реално, нису се ни у насјрећнијим временима сва појачања одлично сналазила и пружала врхунске партије... Исти тај играч био је главни у свом клубу када је играо ЛШ, али као што рекох, а и сви смо поновили милион пута, мора ту много коцкица да се сложи да неко проради и покаже сав свој таленат и знање на нашем стадиону...

Мишљења сам да се можда и без потребе направила гужва са појачањима, поготово у средњем реду, али неки играчи су морали бити купљени јер су опет неки други чекали развој ситуације и дошли у минут до 12... Не жалим се ја, боље да Милоје има већи избор играча, али... Колико год зарадили новца, не значи да треба да се разбацујемо са истим... Само домаћински и без сувишних трошкова...

О томе ко је требао да игра и да ли је тактика требала да буде офанзивнија? То је ок тема... Можда Марин и Чаушић још нису уиграни са осталима, али је Марин толико добар да је просто грех да му се не пружи прилика... Боаћи је већ друга прича, као да није ни одлазио из ове екипе... И за мој укус, морали смо офанзивније и храбрије... Али, да ли би то значило и пораз и "накантавање"? Не знам... Нисам незадовољан са бодом, после свега виђеног немам осећај да смо могли да победимо тек тако екипу која годинама игра заједно врхунски фудбал... Треба и нама времена, озбиљних и великих утакмица... Можда се тада и опустимо, охрабримо, порастемо као екипа и заиграмо офанзивније... Полако, не треба журити, не може све преко ноћи, и ово је дошло брже од очекиваног...

Ајде за почетак да напунимо онај ружни стадион и да победимо у Дербију... Разлика у квалитету је очигледна, али без наше подршке момци који су уморни не могу да пруже максимум... Уз нас ће све то бити лакше, лепше и убедљивије  ;) 
6
Терен / Одг: Пенал или не?
« Последња порука Антиполитика послато септембар 20, 2018, 12:12:51 пре подне »
                 Велики подвиг је направила Звезда и освојила први бод у утакмици против Италијана, у утакмици за коју се знало да ће бити изузетно психолошки и физички тешка. Честитке тренеру и играчима Звезде на приказаној великој тактичкој представи, а коју су играчи испоштовали од првог до последњег минута, чиме је више од 55 хиљада Звездиних навијача задовољно отишло са стадиона. Што се тиче суђења, могао бих закључити да је судијски тим сасвим коректно обавио свој задатак, у чему им је на руку ишао и развој ситуације на терену, обзиром да нису баш имали тежак задатак, нити неке спорне ситуације.
                 Након ове велике утакмице Звезде, и великог резултата који је Звезда остварила, за викенд(у недељу) нас очекује дерби на ЈНА против ривала који је данас успео некако да савлада противника у домаћој лиги(не бих истицао било шта са ове утакмице), и сада је битно да се у тај дуел уђе јако и без калкулисања(и играчи на терену и Звездина публика) како би се остварила и осма узастопна победа у првенству у исто толико утакмица.
7
« Последња порука KizaLion послато септембар 19, 2018, 11:12:55 поподне »
Нисам ништа написао на његов рачун. Ниси добро прочитао.
Већ на рачун Алана и Хисаја, пичке шиптарске.  ::)

Да неће Родић Хисају да прави децу? Марин није имао с ким да игра позади, ни за повратни пас, пошто Родић једноставно има те лимите.
Марин је играо сам, пошто нема с ким да игра. Да је играо Ебисилио с Марином, тек би се онда пошибали с њима.
Уместо што смо углавном гледали Викторију пред нашим голом, и понекад запретили (јалово углавном).
8
« Последња порука Eribo послато септембар 19, 2018, 10:15:58 поподне »
Moрао је Имбецилио уместо Чаушића, да направимо неку шансу.
Да од Алана и Хисаја направи имбециле. :) И још кад нанишани топ.
Овако, што је Симић ушао.. безвезе.

Ишло се на бод, паркирали смо аутобус и то је то. Очекивао сам више од Милоја, а добили "Чукарички на Маракани".
Ја сам за поставку да се пошибамо отворено, дали 2 а примили 4. Или добили 3:1 као против ПСВ-а.

Кизо молим те да више не прозиваш НАШЕ играче узасним именима! Не разумем шта желиш да постигнеш ?!
9
« Последња порука Eribo послато септембар 19, 2018, 10:13:44 поподне »
Хајде да онај подвиг од јучер не прође не запажено.
Имали смо среће, али смо је и заслужили! Свака част СВИМА!
10
« Последња порука KizaLion послато септембар 19, 2018, 05:52:59 поподне »
Moрао је Имбецилио уместо Чаушића, да направимо неку шансу.
Да од Алана и Хисаја направи имбециле. :) И још кад нанишани топ.
Овако, што је Симић ушао.. безвезе.

Ишло се на бод, паркирали смо аутобус и то је то. Очекивао сам више од Милоја, а добили "Чукарички на Маракани".
Ја сам за поставку да се пошибамо отворено, дали 2 а примили 4. Или добили 3:1 као против ПСВ-а.
Странице: [1] 2 3 ... 10