Prva stvar NEMOJTE da pljujete Zengu, ako se nesecate on nam je doneo duplu krunu. :sampion  :sampion . Znaci Zengu da pljujete  :nene . Da nema njega nebi mi sada uopste mogli misliti na LS. On je klasican placenik, mi smo mu bili odskocna daska za pare, a to je ustvari on i zeleo, ja mu ne zameram. Covek je uzeo sta je hteo.
Sto se tice Bajevica, videcemo sta ce traziti od fudbalera i kolike su mogucnosti za LS. Koliko novca trazio od uprave za transvere? Da li je sposoban da dovede Marica ili kog Grka ili bilo koga. On tesko moze da ovu ekipu bez pojacanja dovede do LS.

Izvinjavam se zbog dva uzastopna posta ali kada cete otkljucati topik FK CZ 2006/2007?

Quote from: "archer"Prva stvar NEMOJTE da pljujete Zengu, ako se nesecate on nam je doneo duplu krunu. :sampion  :sampion . Znaci Zengu da pljujete  :nene . Da nema njega nebi mi sada uopste mogli misliti na LS. On je klasican placenik, mi smo mu bili odskocna daska za pare, a to je ustvari on i zeleo, ja mu ne zameram. Covek je uzeo sta je hteo.
Sto se tice Bajevica, videcemo sta ce traziti od fudbalera i kolike su mogucnosti za LS. Koliko novca trazio od uprave za transvere? Da li je sposoban da dovede Marica ili kog Grka ili bilo koga. On tesko moze da ovu ekipu bez pojacanja dovede do LS.
Ne primecujem da neko "pljuje" Zengu, vec su ljudi konacno progledali i shvatili realnost. A realnost je da gosn. Zenga treba jos poprilicno da se pomuci da bi postao neki trener za respekt. Svaka cast za duplu krunu, ali da nije bilo Zigicevog slobodnjaka u kupu, Stojkovica na golu u Bragi i slicnih poteza, (ubedljivo) najbolje ekipe u zemlji i raspalog penaltizana, mislim da bi ti tek tada pljuvao Zengu zajedno sa svima nama.

A sa Bajevicem u svakom slucaju imamo vece sanse da se plasiramo u LS, nego sa Zengom - zato se svi i radujemo.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "archer"Prva stvar NEMOJTE da pljujete Zengu, ako se nesecate on nam je doneo duplu krunu. :sampion  :sampion . Znaci Zengu da pljujete  :nene . Da nema njega nebi mi sada uopste mogli misliti na LS. On je klasican placenik, mi smo mu bili odskocna daska za pare, a to je ustvari on i zeleo, ja mu ne zameram. Covek je uzeo sta je hteo.
Sto se tice Bajevica, videcemo sta ce traziti od fudbalera i kolike su mogucnosti za LS. Koliko novca trazio od uprave za transvere? Da li je sposoban da dovede Marica ili kog Grka ili bilo koga. On tesko moze da ovu ekipu bez pojacanja dovede do LS.
Ne primecujem da neko "pljuje" Zengu, vec su ljudi konacno progledali i shvatili realnost. A realnost je da gosn. Zenga treba jos poprilicno da se pomuci da bi postao neki trener za respekt. Svaka cast za duplu krunu, ali da nije bilo Zigicevog slobodnjaka u kupu, Stojkovica na golu u Bragi i slicnih poteza, (ubedljivo) najbolje ekipe u zemlji i raspalog penaltizana, mislim da bi ti tek tada pljuvao Zengu zajedno sa svima nama.

A sa Bajevicem u svakom slucaju imamo vece sanse da se plasiramo u LS, nego sa Zengom - zato se svi i radujemo.

Sumnjam... nece trener istrcati na megdan nego igraci .Ako njih ne dobijemo dzabe dobar trener.

Quote from: "RayBan"
Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "archer"Prva stvar NEMOJTE da pljujete Zengu, ako se nesecate on nam je doneo duplu krunu. :sampion  :sampion . Znaci Zengu da pljujete  :nene . Da nema njega nebi mi sada uopste mogli misliti na LS. On je klasican placenik, mi smo mu bili odskocna daska za pare, a to je ustvari on i zeleo, ja mu ne zameram. Covek je uzeo sta je hteo.
Sto se tice Bajevica, videcemo sta ce traziti od fudbalera i kolike su mogucnosti za LS. Koliko novca trazio od uprave za transvere? Da li je sposoban da dovede Marica ili kog Grka ili bilo koga. On tesko moze da ovu ekipu bez pojacanja dovede do LS.
Ne primecujem da neko "pljuje" Zengu, vec su ljudi konacno progledali i shvatili realnost. A realnost je da gosn. Zenga treba jos poprilicno da se pomuci da bi postao neki trener za respekt. Svaka cast za duplu krunu, ali da nije bilo Zigicevog slobodnjaka u kupu, Stojkovica na golu u Bragi i slicnih poteza, (ubedljivo) najbolje ekipe u zemlji i raspalog penaltizana, mislim da bi ti tek tada pljuvao Zengu zajedno sa svima nama.

A sa Bajevicem u svakom slucaju imamo vece sanse da se plasiramo u LS, nego sa Zengom - zato se svi i radujemo.

Sumnjam... nece trener istrcati na megdan nego igraci .Ako njih ne dobijemo dzabe dobar trener.
Pa poenta trenera i jeste da iz istih igraca izvuce najvise i napravi tim, jer fudbal jeste timska igra... Zato i kritikujem Zengu ili sam neutralan, jer mislim da ovaj tim moze da igra znacajno bolje od toga kako je igrao. E sad, od govana se ne pravi pita, tako da bi mu trebao tim kvaliteta barem kao onaj koji smo imali do kraja sezone, a verovatno i jaci.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "archer"Prva stvar NEMOJTE da pljujete Zengu, ako se nesecate on nam je doneo duplu krunu. :sampion  :sampion . Znaci Zengu da pljujete  :nene . Da nema njega nebi mi sada uopste mogli misliti na LS. On je klasican placenik, mi smo mu bili odskocna daska za pare, a to je ustvari on i zeleo, ja mu ne zameram. Covek je uzeo sta je hteo.
Sto se tice Bajevica, videcemo sta ce traziti od fudbalera i kolike su mogucnosti za LS. Koliko novca trazio od uprave za transvere? Da li je sposoban da dovede Marica ili kog Grka ili bilo koga. On tesko moze da ovu ekipu bez pojacanja dovede do LS.
Ne primecujem da neko "pljuje" Zengu, vec su ljudi konacno progledali i shvatili realnost. A realnost je da gosn. Zenga treba jos poprilicno da se pomuci da bi postao neki trener za respekt. Svaka cast za duplu krunu, ali da nije bilo Zigicevog slobodnjaka u kupu, Stojkovica na golu u Bragi i slicnih poteza, (ubedljivo) najbolje ekipe u zemlji i raspalog penaltizana, mislim da bi ti tek tada pljuvao Zengu zajedno sa svima nama.

A sa Bajevicem u svakom slucaju imamo vece sanse da se plasiramo u LS, nego sa Zengom - zato se svi i radujemo.


Mislim da si napisao veliku glupost...mozda grijesim!!! Ali da je moj djed im´o pi*cku bio bi moja baba... tako isto je trener bio taj koji je "izvukao" neafirmisanog Stojkovica u Bragi...znaci veliki + za Waltera, jer je Randjelovic do tada bio prvi golman...
Druga stvar... ima tu 1 ili 2 posta koji upucuju kritiku prema Zengi. Za moj pojam, neukusna stvar... covjeku se ne moze nista zamjeriti! Koliko je forumasa "pljuvalo"(izrazimo se  malo tvrdje) po Pixiju, jer su mislili "opet prodaja"? Zasto bi se onda jednom italijanu zamjerili koji je isto pomislio kao i navijaci Zvezde i odlucio da ode za parom?
Treca stvar, ljubav ovamo ili tamo, ali rijetko ko bi odbio paru, pa cak i najvjerni Zvezdas ili sta ja znam ko...Moze sad neko to negira, ali para vlada zivotom,pogotovu u profesionalnom fudbalu.. realist to razumije...

I jos nesto za Bajevica... Meni je najvaznije da je covjek izabrao Zvezdu!!! Mogao je on otici i u Pakistan! Ljudi trebali trenera i nazalost su financiski jaci od nas (boli me kurac sto to neznaju iskoristiti), ali nisu ni pokusali kod Bajevica koji je za "planinu" jaci trener nego Jesic... Velika je stvar sto ga je Pixi nagovorio za 2-3 sata (Dzaji nije uspjelo za 2 godine)...u svakom slucaju, ma koliko bio razocaran prodajom "najboljeg golmana svijeta"( mali to iz dan u dan i pokazuje-mozda malo pretjerujem) toliko sam zadovoljan Duskom Bajevicem...

Nisam siguran da ako "budemo imali tu srecu" i izvucemo Inter da cemo igrati LS, ali zar je ta LS sve??? Mislim da mozemo zivjeti i bez te "jebene" Lige Sampiona....

Quote from: "srbski mozart"
Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "archer"


Mislim da si napisao veliku glupost...mozda grijesim!!! Ali da je moj djed im´o pi*cku bio bi moja baba... tako isto je trener bio taj koji je "izvukao" neafirmisanog Stojkovica u Bragi...znaci veliki + za Waltera, jer je Randjelovic do tada bio prvi golman...
Druga stvar... ima tu 1 ili 2 posta koji upucuju kritiku prema Zengi. Za moj pojam, neukusna stvar... covjeku se ne moze nista zamjeriti! Koliko je forumasa "pljuvalo"(izrazimo se  malo tvrdje) po Pixiju, jer su mislili "opet prodaja"? Zasto bi se onda jednom italijanu zamjerili koji je isto pomislio kao i navijaci Zvezde i odlucio da ode za parom?
Treca stvar, ljubav ovamo ili tamo, ali rijetko ko bi odbio paru, pa cak i najvjerni Zvezdas ili sta ja znam ko...Moze sad neko to negira, ali para vlada zivotom,pogotovu u profesionalnom fudbalu.. realist to razumije...

I jos nesto za Bajevica... Meni je najvaznije da je covjek izabrao Zvezdu!!! Mogao je on otici i u Pakistan! Ljudi trebali trenera i nazalost su financiski jaci od nas (boli me kurac sto to neznaju iskoristiti), ali nisu ni pokusali kod Bajevica koji je za "planinu" jaci trener nego Jesic... Velika je stvar sto ga je Pixi nagovorio za 2-3 sata (Dzaji nije uspjelo za 2 godine)...u svakom slucaju, ma koliko bio razocaran prodajom "najboljeg golmana svijeta"( mali to iz dan u dan i pokazuje-mozda malo pretjerujem) toliko sam zadovoljan Duskom Bajevicem...

Nisam siguran da ako "budemo imali tu srecu" i izvucemo Inter da cemo igrati LS, ali zar je ta LS sve??? Mislim da mozemo zivjeti i bez te "jebene" Lige Sampiona....
Lepo receno samo jedino se ne bih slozio u vezi LS jer je ona sve osim toga da je jebena......A sto se tice Piksija ne treba ga sada ni puno hvaliti jer i dalje mislim da nas je mnogo ali mnogo zajebao prodajom Vlada......Dolazak Bajevica mu brise samo jedan zuti.....

Naravno!!! Nisam ni mislio bukvalno :jebanje ...

Quote from: "Nesho"Zna li neko koliko ce Bajevic dobijati godisnje ?
Proverena informacija iz kluba-500.000 evra godisnje +premije za ulazak u LS,prvenstvo,i kup jos 150.000.
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Dobar ti je onaj post gore, srpski mozarte!

Inace, 500.000 + premije, pa to je mnooogo! Nadam se da ce te finansije i da opravda sportskim uspjehom!

Quote from: "srbski mozart"Mislim da si napisao veliku glupost...mozda grijesim!!! Ali da je moj djed im´o pi*cku bio bi moja baba... tako isto je trener bio taj koji je "izvukao" neafirmisanog Stojkovica u Bragi...znaci veliki + za Waltera, jer je Randjelovic do tada bio prvi golman...
Druga stvar... ima tu 1 ili 2 posta koji upucuju kritiku prema Zengi. Za moj pojam, neukusna stvar... covjeku se ne moze nista zamjeriti! Koliko je forumasa "pljuvalo"(izrazimo se  malo tvrdje) po Pixiju, jer su mislili "opet prodaja"? Zasto bi se onda jednom italijanu zamjerili koji je isto pomislio kao i navijaci Zvezde i odlucio da ode za parom?
Treca stvar, ljubav ovamo ili tamo, ali rijetko ko bi odbio paru, pa cak i najvjerni Zvezdas ili sta ja znam ko...Moze sad neko to negira, ali para vlada zivotom,pogotovu u profesionalnom fudbalu.. realist to razumije...

I jos nesto za Bajevica... Meni je najvaznije da je covjek izabrao Zvezdu!!! Mogao je on otici i u Pakistan! Ljudi trebali trenera i nazalost su financiski jaci od nas (boli me kurac sto to neznaju iskoristiti), ali nisu ni pokusali kod Bajevica koji je za "planinu" jaci trener nego Jesic... Velika je stvar sto ga je Pixi nagovorio za 2-3 sata (Dzaji nije uspjelo za 2 godine)...u svakom slucaju, ma koliko bio razocaran prodajom "najboljeg golmana svijeta"( mali to iz dan u dan i pokazuje-mozda malo pretjerujem) toliko sam zadovoljan Duskom Bajevicem...

Nisam siguran da ako "budemo imali tu srecu" i izvucemo Inter da cemo igrati LS, ali zar je ta LS sve??? Mislim da mozemo zivjeti i bez te "jebene" Lige Sampiona....

Dobro, svaka cast za to sto je Stojkovicu dao sansu, ali to nije posledica trenerskog, vec golmanskog umeca. Nije ni bitno - na tome sam mu zahvalan. Ali ako ti stvarno mislis da je on izvukao maksimum iz nase ekipe, onda ne znam o cemu mi uopste pricamo? A to i jeste poenta.

QuoteDruga stvar... ima tu 1 ili 2 posta koji upucuju kritiku prema Zengi. Za moj pojam, neukusna stvar... covjeku se ne moze nista zamjeriti!
Zamisli - kritikuju Valtera Zengu, coveka koji je zaduzio CZ za sva vremena :nene . Pa ako su ovde kritikovane Zvezdine zvezde, najbolji strelci sampionata, bivse legende, jedan Muslin koji je za tog Zengu gospodin covek i trenerska velicina, itd., moze vala da se kritikuje i neki smesni trener kome se posrecilo da se nadje u pravo vreme na pravom mestu(a ovo ce sam Zenga pokazati)... I ono najvaznije - ja zaista zelim da verujem da smo sa ovogodisnjim timom mogli da prodjemo grupu u kojoj su bili timovi sa najslabijom formom u celom UEFA kupu. Neiskustvo i slicno su samo jadni izgovori korisceni u proslosti. Ako mu to ne zameras, svaka cast. A ja mu uopste ne zameram sto je otisao za parama, to bi vec bilo bez veze. Njegova stvar, a i bolje za nas...

Nije ni bitno, nadam se da ce ti Bajevic dokazati da sam u pravu i sa istim ili slabijim igracima napraviti mnogo bolju ekipu i ako Bog da plasirati se u LS ili bar prezimeti u UEFA kupu...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Зенга у Милану

ВАЛТЕР Зенга после одисеје на Средњем Истоку није се вратио у Београд, већ је јуче виђен у Милану у друштву супруге Ралуке. Италијански стручњак је модним центром Италије и Европе шетао са качкетом Звезде на глави, али му то неће много помоћи.

Разлаз је неминован, обзиром да је Звезда одлучила да ангажује Душана Бајевића...

Izvor: Politika

:o Sta sad pa ovo!?

Quote from: "Gigac_FCRS"Зенга у Милану

ВАЛТЕР Зенга после одисеје на Средњем Истоку није се вратио у Београд, већ је јуче виђен у Милану у друштву супруге Ралуке. Италијански стручњак је модним центром Италије и Европе шетао са качкетом Звезде на глави, али му то неће много помоћи.

Разлаз је неминован, обзиром да је Звезда одлучила да ангажује Душана Бајевића...

Izvor: Politika


:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl


Ja ga gotivim ali ili je neobavesten ili je lud, trece nema.

Zenga je neobavijesten, kao uostalom i armija navijaca Zvezde... Covjek pomislio "gotovo je, rasprodaja, odoh ja zaraditi koju kintu u", a onda Pixi  vuce "keca iz rukava", stvara jaku ekipu i pocinje od Bajevica...

Jbm mu mater...

Stojkovic Dragan mi ne uliva ni najmanje poverenja jos od onog dana kada sam ga gledao u Press Centru kada je davao svoj expoze.
Mozda ta averzija traje od dana kada sam ga kao klinac gledao kako igra protiv Zvezde u najznacajnijoj utakmici u Zvezdinoj istoriji. Od onda ga jednostavno kapiram kao placenika i to je to.
I sada mi deluje totalno premazano, kao neki biznismen kome je samo kesh u glavi i bas ga zabole Q i za Zvezdu i za sve ostalo. Nema emocija samo suvi biznis, a Zvezda je samo sredstvo.
I dalje stojim iza toga sto sam rekao toga dana kada sam slusao esej gospodina Stojkovica, a to je da cemo mi njega veoma skoro motkama iz Zvezde terati, samo ce to mnogo teze i krvavije ici, jer gospodin Stojkovic nema respekta ni emocija ni prema navijacima ni prema klubu kao sto ih je Dzaja imao.

Jedino sto mi pruza nadu u ovom trenutku je to sto je Bajevic ozbiljan covek, profesionalac i ne verujem da bi zarad nekog kesha jedne sezone stavljao citavu svoju karijeru na kocku i rizikovao blamazu da nije siguran da ce imati dobar igracki kadar i odresene ruke.

Jbg, videcemo sve i to veoma skoro.

Toliko.
..."

E vece gomile gluposti ne procita odavno od ovog iznad. A tek da znas, Piksi je odbio da sutira penal.

On je tad bio clan Olimpika, a ne Zvezde. Tek da znas.

Дошао бих у Звезду, али... (Огњен Короман)
 
Ако дође до реализације трансфера Николе Жигића у Портсмаут, као део договора са Миланом Мандарићем, уз останак високог нападача за квалификације за Лигу шампиона, могао би да буде и Огњен Короман, који би стигао на позајмицу у Црвену звезду.

Био би то, уствари, повратак одличног везисте на Маракану, на којој је провео шест година, као члан млађих категорија.

- Постоји могућност, али морало би да се сложи много ,,коцкица". Разговарао сам са председником Стојковићем на ту тему, међутим, далеко смо од неке реализације – истакао је Короман, званично играч Терека, који је протеклих шест месеци провео на позајмици у Портсмауту.

Жеља репрезентативца СЦГ, у сваком случају, није спорна, што је истакао и приликом прекјучерашњег сусрета са првим човеком црвено-белих, који тражи појачања за атак на Лигу шампиона. Његово искуство, умеће, непредвидљивост, пре свега дриблинзи и центаршутеви, добро би дошли шампиону у предстојећим изазовима на евро-сцени.

- Мој сан је да се вратим Звезду. Кад сам у 18. години изашао из омладинаца, уследила су разна калења у Крагујевцу, Суботици... Никад нисам добио праву шансу у мом вољеном клубу. Претходна управа није била коректна према мени, доласком Стојковића и Стојановића, са којим сам велики пријатељ, много тога се променило на боље. Волео бих да дођем и помогнем, у најбољим сам годинама, али...

Проблем је високо обештећење, односно неразјашњен статус.

- Ја сам званично играч Терека, који за моју ,,слободу" тражи три милиона евра. Свестан сам да Звезда не може да плати толико обештећење, међутим, постоји могућност да се договори позајмица преко Портсмаута. Нисам о томе разговарао са Миланом Мандарићем, али јесам са Александром Гајдомаком, сувласником клуба. Видећемо...

Короман не крије да живи за дан кад ће постићи гол у црвено-белом дресу.

- Ако не заиграм овог лета, надам се да ћу једног дана остварити велику жељу. На првој утакмици на којој бих постигао гол одмах бих отишао на ,,север" и не бих се враћао!? Као мали често сам био међу најватренијим навијачима Звезде, они су за мене велика инспирација. Не могу ни да замислим какав би то био осећај...

На епилог сачекаће се још неко време.

- Осим Звезде, имам још неких могућности, много јаснија ситуација биће после Мондијала у Немачкој – напоменуо је Огњен Короман у тренуцима јучерашњег одмора пред дуел Плавих са Уругвајцима.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KGB"Jbm mu mater...

Stojkovic Dragan mi ne uliva ni najmanje poverenja jos od onog dana kada sam ga gledao u Press Centru kada je davao svoj expoze.
Mozda ta averzija traje od dana kada sam ga kao klinac gledao kako igra protiv Zvezde u najznacajnijoj utakmici u Zvezdinoj istoriji. Od onda ga jednostavno kapiram kao placenika i to je to.
I sada mi deluje totalno premazano, kao neki biznismen kome je samo kesh u glavi i bas ga zabole Q i za Zvezdu i za sve ostalo. Nema emocija samo suvi biznis, a Zvezda je samo sredstvo.
I dalje stojim iza toga sto sam rekao toga dana kada sam slusao esej gospodina Stojkovica, a to je da cemo mi njega veoma skoro motkama iz Zvezde terati, samo ce to mnogo teze i krvavije ici, jer gospodin Stojkovic nema respekta ni emocija ni prema navijacima ni prema klubu kao sto ih je Dzaja imao.

Jedino sto mi pruza nadu u ovom trenutku je to sto je Bajevic ozbiljan covek, profesionalac i ne verujem da bi zarad nekog kesha jedne sezone stavljao citavu svoju karijeru na kocku i rizikovao blamazu da nije siguran da ce imati dobar igracki kadar i odresene ruke.

Jbg, videcemo sve i to veoma skoro.

Toliko.

Можеш и да не одговориш, сада и убудуће. Радомир
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: "KGB"I dalje stojim iza toga sto sam rekao toga dana kada sam slusao esej gospodina Stojkovica, a to je da cemo mi njega veoma skoro motkama iz Zvezde terati, samo ce to mnogo teze i krvavije ici, jer gospodin Stojkovic nema respekta ni emocija ni prema navijacima ni prema klubu kao sto ih je Dzaja imao.
Cisto da ti neko argumentovano odgovori - Dzaja je imao oko 7 miliona evra respekta za Crvenu Zvezdu, barem na kraju, posle svega. A sav respekt za koji se nikada nece saznati je verovatno mnogo veci! :nene

A sve i da je tu samo kao biznismen, to bi mi smetalo koliko i navijacima Celzija dovodjenje Sevcenka koga je Milanu preoteo "veliki navijac" Celzija Abramovic...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"