А да престанете да преносите вести из тих новина за малоумне???


#122 April 03, 2009, 12:42:30 PM Last Edit: April 03, 2009, 04:20:32 PM by Игор
Администрација : Без објављивања текстова из тих новина!


ево "свјежи" графити из Бања Луке, "Соколски дом"...

иначе БЛ је била препуна графита за брата Уроша,али су прешарани,и ајте то није толико чудно да испод скоро сваког прешараног графита за Уроша није стајало "Л`87"...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Врхунац дебилности! Иако су имали паролу подршке нашем брату Урошу на једној од утакмица,лешинари су прешарали све тагове по граду...уз потпис Л'87
Ово је само један од многобројних примјера!

Quote from: RSCZ on April 13, 2009, 01:13:30 PM
Врхунац дебилности! Иако су имали паролу подршке нашем брату Урошу на једној од утакмица,лешинари су прешарали све тагове по граду...уз потпис Л'87
Ово је само један од многобројних примјера!

А што ти пријатељу не би прво  мало дубље размислио, него сваку зајебацнцију што видиш на интернету стављаш на форум. Ко зна уопште ко је то урадио ... можда се нека деца играла па нашла спреј па ајде да нешто жврљамо а графит им у близини игралишта :D , можда гробари из комплекса а имају их иха ха .... можда и активисти и присталице ватиканског изасланика Додика како би се још више додворили овом нашем ЕВРОПСКОМ ТАЛАСУ и режиму што влада у Србији ..... знаш и сам да су се слизали само тако.На крају крајева свако је могао да стави било који потпис ... немој то да ти буде било које мерило .... видиш да се цео свет скрива иза неких никова псеудонима и осталог. И на крају крајева и да су Лешинари (мада не верујем јер исту муку мучимо као српски народ са властодржцима) кога уопште брига за њих.... Немој одмах да бучеш аааааааааааааа него размисли мало дубље о свему.
За мене је српство нешто највеће што сам могао добити рођењем. Српство се носи у себи и не бих га дао ни зашта свету!!! Др. Радован Караџић