?? ???? ?? ?????? ????? ????? ????? ?? ???? ?? ?????,??? ?????? ?? ?? ?? ???? ??? ???? ?? ?? ????? ?? ?????? ???? ?? ?? ?? ??????? 300 ??????!
??? ?????? ????????,???? ???????????? ?? ?? ???? ????? ??????,??? ??? ? ????? ???????? ?? ??????? ????(??? ??? ????? ???? ?? ????? ????????)!

E Ziga, Ziga...

Ako Zmago ne nadje pravog centra Muslin ima resenje  :)

Najjace je bilo na pocetku drugog, Zigic i Bogavac izvode pocetni udarac na centru  :)


Salu na stranu problem sa severom se ponavlja iz sezone u sezonu... Mislim da bi vodje najvise mogle da doprinesu da se to resi, narocito kada je popunjenost kao sinoc, oko 60 odsto... Pet minuta pre utakmice trebalo bi pozvati ljude da se popune centralni sektori, 'semenkari' ce u drustvu sigurno navijati, a osim toga tribina bolje izgleda...

Na drugoj strani ostaje problem kada je sever PUN pa se navija samo u centralnom delu, dok deo prema zapadu i istoku uvek kasni sa pesmama...

Sinoc u principu nije bilo lose, samo zapad mora to malo glasnije  namigivanje  Poskupele Moldavke u gradu, tarifa pet CRVENIH!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PONOS GRADA TI SI NASEGA...

Navijanje bilo lose?!? Nismo mi bili na istoj utakmici. Gotovo nikada, na onakvoj popunjenosti Severa, nije bilo tako dobro navijanje...

Gotovo nikada cela tribina nece ni navijati, samo u pojedinim trenutcima, a ostalo vreme se zna ko navija...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ovo je vec sto puta prezvakana tema. Taj film "da ceo sever navija celu utakmicu" ne'sh da gledash.

Ali FU je l' si obratio paznju kako je recimo otpevana Marseljeza. Stashno!!!! Nikad gore nije izvedena (na utakmicama u kojima ima vishe od 3000-4000 na severu). Jedino je dobar odradjen deo izmadju 15 i 20 minuta, kad je stvarno dobro pevano (i rukama radjeno) na na na na      na na na na     napred Zvezda. I uopshte sve pesme kojima se koriste ruke, I mozda Samo ti i U dimu sve. Sve u svemu na shkolshoj skali neka bleda trojka. Pozdra GHOT

Morate praviti razliku izmdju tribine
i kopa . Drugo to sa strane su bilivecinom
stariji ljudi koji nisu hteli ili mogli
da daju 300 din za moldavce a tribina nije
lose navijala i bas mi se svidela ona fora sa
majcama ako znate sta mislim .Cin mi se da je bilo
dosta vise ljudi nego protiv Kajrata prosle
godine u isto vreme sto znaci da je interesovanje vece
nego prosle sezone a i razumljivo je.
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Nije fazon u tome sto neki ljudi nisu mogli da daju 300 dinara za Nistru ili nisu hteli. Fazon je u tome sto se to ponavlja na svakoj utakmici. A sto se tice Al Kairata prosle godine zadnjih 15 min. sa te utakmice navijanje je bilo za pamcenje

ZVEZDA je zivot ostalo su sitnice

Quote from: "konzervativac"bas mi se svidela ona fora sa
majcama ako znate sta mislim .
I meni je to bilo do jaja, josh da je vishe ljudi uchestvovalo bilo bi za pamcenje.

???????? ?? ???????? ?? ?? ???? ???? ????? ???? ????? ??????? ? ???? ???? ????????. ??? ?? ???????? ???? ??????? ???? ?? ?????? ? ?????? ???????? ??????? (??? ?? ???????? ??????) ??? ???? ?? ???? ? ?? ?? ?????? ??????. ????? ??? ????? ?? ?????????? ????????? ? ???????? ???????? ???? ?? ?? ??? ???????? ????????? ??????? ???? ????????. ?????? ??? ?? ???????? ?????? ??? ?? ??? ???????? ? ?????? ?????? ?????? ???????? ? ?? ??????? ??????. ?? ????? ?? ?????????? ???? ?? ???? ?????. ????? ?? ????? ?? ???? ??????????? ????? ???????? ????? ? ????? ????? "???? ??", ???? ???????? ????. ??? ???? ??????????? ???? ???? ?? ???????? ?????? ????, ?????? ? ?? ??? ????????? ? ??? ???? ? ?????? ?? ????? ????? ????? ? ?? ???? ?? ?? ?????? ? ?? 1000 ? ???? ????, ? ????? ??????????. ????????? ?? ?????? ?????? ??????? ???? ???? ? ????? ????????? ???? ????????? ? ???? ??? ?????? ???? ?????????? ????????? ????? ?? ???? ??????, ??? ?? ??? ???? ??????? ????????. ?? ???? ??????? ?? ??????? ??????, ??? ?????? ?????? ?? ???? ?? ?? ??? ??????? ?? ??? ??????.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Vucko, hocemo li se nas dvojica ikada u necemu sloziti? :)
Nas nekoliko sa Foruma, i moja malenkost, bili smo gore medju tim "minerima navijanja". Kada bi donji deo tribine prestajao da peva nas nekolicina gore, a pre svih Sima S. koji nas je izda na kraju i otisao dole, (Izdaja! Izdaja! :) ), i tako nastavljali pevanje pesama koje bi zamrle dole. Koliko puta su ti P. i D. pokazivali rukom da prihvatite ono sto smo mi izdrzavali, ponajvise onu pesmu sto su glodari ukrali?

Navijanje je bilo dobro i ostavite se onih na Severu koji iz nekog razloga nece da pevaju, kop je bio, za onakvu utakmicu, bas poveci i to je ok. Samo da ste vi dole pevali kao mi gore sve bi bilo ok... :)

Btw. mnogo je bolje kada se kop nalazi vise na tribini, ali onda neko nema na sta da se popne jer su sipke poskidane, pa ta varijanta otpada... :( i to iz nekoliko razloga:
- akusticnost - mngo bolja ispod krova
- homogenost - ljudi se po pravilu vise zbiju jer je manje mesta
- pevanje - iz prethodnog ispada i mnogo bolje pevanje

Samo je pitanje da li na ovakvoj utakmici jeste moguce da kop bude gore kada nas onoliko ima. Pre neku sezonu protiv Obilica je bilo genijalno navijanje sa povecim kopom gore ispod krova... Do 1990. kop nikada nije isao dole na ogradu, uvek se sve radilo (vodilo) negde iz sredine tribine sa onih sipki...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?? ?????? ?? ?? ??? ?????? ?? ?????? ??? ????? ??? ?? ???? ???? ?? ???? !!!
;pivo

Kop treba da ostane tamo jer je po meni... tako najbolje...  :o  :rofl  :o  :rofl  :o

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

???????? ?? ???? ???? ???? ?????, ??? ????? ? ???? ???? ??? ?? ????? ??? ??????? ???????. ?????? ???? ??? ??? ???? ?? 500-600 ?? ???? ????? ?? ?? ?????????????, ??? ?? ???? ???? ?????? ?????? ?????... ?? ?? ??? ????? ??.

?????, ????, ?? ???? ??????? ?? ????? ????????, ? ?????? (??? ??? ???? ????) ??? ???????? ????????? ???? ???? (???? ????????? ???? ????...), ??? ??? ???? ???? ???? ? ?? ????? ???? ? ??? ?? ?? ?????????? ?? ???????????... ? ?????? ???? ??? ????? ???? ?? ???????????? ?? ?? ? ??? ????????? ???????? ????? ???? ???? ???? ???? ???? ? ????... (?? ??? ? ?? ???? ? ?? ??????????? ???????? ?????????? :) )...

??? ?? ???? ????, ?? ??? ????? ?? ?? ?? ???? ????, ????? ????? (??? ???? ???? ???? ????? ?? ????? ??????, ?? ?? ???? ????? ?? ?? ????), ??? ????? ?????? ?? ?? ????? ?????? ?????? ??????-????????? (???? ????? ???) ???? ?? ??? ??? ?? ????, ? ?*** ?? ????? ?? ???????, ???????, ?????? ?? ?? ????????? ???? ?????????? ? ?????... ???? ?? ???????? ???? ?? ????... (???? ??? ???? ? ?? ?? "??????????????" :) ?? ????? ????????).

????????!
???? ?. ;pljuga
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА